رفتن به مطلب

ورود ممنوع ! فقط تیرماهیها !!!!!

ارسال های توصیه شده

البته با کمی تمرین می تونین همیشه آرامش داشته باشین! من خونم توی یه شهرکه! توش کلی بچه های ریز و درشت هست که سب تا شب توی حیاط بازی می کنن! منم واسه ارشد می خونم! اوایل می رفتم لب پنجره هر جی از دهنم در می اومد بهشون می گفتم! الان مدتیه اصن کاری به کارشون ندارم! گاهی می رم پایین باهاشون صحبت می کنم! الان خیلی کمتر بازی می کنن و کمتر سر و صدا می کنن! و منم دیگه حرص نمی خورم! این یه نمونه ی سادش بوذ! خلاصه با کمی تمرین می تونید هر آنچه می خوایید رو به دست بیارین!

من با بچه ها مشکلی ندارم درکشون میکنم نیاز به تحرک و شیطنت دارند واین حق طبیعیشون هست

من از دست بزرگها زجر میکشم:ws44:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 509
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خب پس دیگه راحت شدی شر آزمون هم کنده شد رفت

من به نظرت خوب هستم؟:banel_smiley_4:

چي چيرو شرش كنده شد سال ديگه هم بايد به مسافش برم متاسفانه

خب چرا خوب نيستي؟

لینک به دیدگاه
من با بچه ها مشکلی ندارم درکشون میکنم نیاز به تحرک و شیطنت دارند واین حق طبیعیشون هست

من از دست بزرگها زجر میکشم:ws44:

البته وقتی بخوای درس بخونی و بچه ها سر و صدا کنن,دعا می کردی ای کاش با بزرگا سر و کار داشتی نه بچه ها!

گریه کردن هم برای خانوما چاره ی خوبیه!(نه اینکه برای آقایون بده!)

اما کلا این مشکلیه که تیر ماهیا بیشتر لمسش می کنن

لینک به دیدگاه
چي چيرو شرش كنده شد سال ديگه هم بايد به مسافش برم متاسفانه

خب چرا خوب نيستي؟

اه مگه قبول نشدی؟

هیچی خودخوری کردن نتیجهش میشه من:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
البته وقتی بخوای درس بخونی و بچه ها سر و صدا کنن,دعا می کردی ای کاش با بزرگا سر و کار داشتی نه بچه ها!

گریه کردن هم برای خانوما چاره ی خوبیه!(نه اینکه برای آقایون بده!)

اما کلا این مشکلیه که تیر ماهیا بیشتر لمسش می کنن

آره لمسش توسط ما و درک نکردنش توسط باقیه نتیجه خوبی برای ما نداره متأسفانه........

من بچه ها رو به بزرگترها بیشتر ترجیح میدم باز میشه با حرف زدن و گول زدنشون سرشونو گرم کرد ولی بزرگترها چی؟:shame:

لینک به دیدگاه
اه مگه قبول نشدی؟

هیچی خودخوری کردن نتیجهش میشه من:icon_pf (34):

قبول كه البته نتيجش هنوز معلوم نيست

خود خوري كردنم نتيجش ميشه من كه لنگ در هوام

حالا سر چي خود خوري ميكني

لینک به دیدگاه
آره لمسش توسط ما و درک نکردنش توسط باقیه نتیجه خوبی برای ما نداره متأسفانه........

من بچه ها رو به بزرگترها بیشتر ترجیح میدم باز میشه با حرف زدن و گول زدنشون سرشونو گرم کرد ولی بزرگترها چی؟:shame:

تا جایی که در حد توانمه سازش می کنم! از اونجایی که سیگاری نیستم! برای تحمل فشار عصبی در صورت عدم سازش موزیک گوش می دم! که باید از طریق هندسفری باشه تا هیچ چیز دیگه ای نشنوم!

بحث خوبی بود,ممنون بابت همراهیتون. امیدوارم این مشکل رو به زودی حل کنید,شب خوش

لینک به دیدگاه
قبول كه البته نتيجش هنوز معلوم نيست

خود خوري كردنم نتيجش ميشه من كه لنگ در هوام

حالا سر چي خود خوري ميكني

نفهمی بعضیها ....... :banel_smiley_4: تازه تذکر هم که بهشون میدم من میشم مقصر

پس ساکت میشینم تا شاید طرف آدم بشه که بازم نمیشه متأسفانه:icon_pf (34):

همین حرص های کوچیک:w00: میشه خودخوری و دردهاشم میمونه برای خودم:ws44:

لینک به دیدگاه

من خيلي تو بحثتون نبودم ولي تا اونجا كه متوجه شدم دردت با من يكيه

ما تري ماهيا يه كم بيشتر از بقيه احساساتمون بيشتر كه نه قويتره و دركمون يه كم سخته سر همين خيلي زود هم ناراحت ميشيك وقتي ميبينيم دركمون نميكنن

ولي چاره چيه

بايد اينجور مواقع سرتو بكني زير برف و مثل بقيه رفتار كني

يا بهتر بگم بايد قاعده تجاهل رو رعايت كني اونم از نوع خود فريبانش(من قويم / اين چيزا اصلا وجود نداره كه بخواد منو ناراحت كنه و............)

لینک به دیدگاه
تا جایی که در حد توانمه سازش می کنم! از اونجایی که سیگاری نیستم! برای تحمل فشار عصبی در صورت عدم سازش موزیک گوش می دم! که باید از طریق هندسفری باشه تا هیچ چیز دیگه ای نشنوم!

بحث خوبی بود,ممنون بابت همراهیتون. امیدوارم این مشکل رو به زودی حل کنید,شب خوش

کارخوبی میکنید موزیک واقعا مفیده و آرامش بخش

ممنون از راهمنماییهای خوبتون و همراهیتون در بحث:wubpink:

امیدوارم بیشتر ببینمتون

من فقط شبها میام تا 1.30 حداکثر

منم سعی در حل این مشکل دارم ..........امیدوارم زودتر حل بشه برام

بازم بیاید شبهای دیگه:icon_gol:

لینک به دیدگاه
من خيلي تو بحثتون نبودم ولي تا اونجا كه متوجه شدم دردت با من يكيه

ما تري ماهيا يه كم بيشتر از بقيه احساساتمون بيشتر كه نه قويتره و دركمون يه كم سخته سر همين خيلي زود هم ناراحت ميشيك وقتي ميبينيم دركمون نميكنن

ولي چاره چيه

بايد اينجور مواقع سرتو بكني زير برف و مثل بقيه رفتار كني

يا بهتر بگم بايد قاعده تجاهل رو رعايت كني اونم از نوع خود فريبانش(من قويم / اين چيزا اصلا وجود نداره كه بخواد منو ناراحت كنه و............)

منم چون دیدم این درد مشترک بین هممون هست برای همین اینجا رو استارت کردم که لااقل بتونیم باهم هم دردی کنیم........

لینک به دیدگاه
نفهمی بعضیها ....... :banel_smiley_4: تازه تذکر هم که بهشون میدم من میشم مقصر

پس ساکت میشینم تا شاید طرف آدم بشه که بازم نمیشه متأسفانه:icon_pf (34):

همین حرص های کوچیک:w00: میشه خودخوری و دردهاشم میمونه برای خودم:ws44:

ببين منم دقيقا همين مشكلو دارم ولي به قول يه روانشناسه كه رفتم پيشش تقصير بقيه نيست مقصر خودمونيم كه زياد درك ميكنيم زياد ميفهميم و انتظار داريم بقيه هم مثل ما باشن

لینک به دیدگاه
ببين منم دقيقا همين مشكلو دارم ولي به قول يه روانشناسه كه رفتم پيشش تقصير بقيه نيست مقصر خودمونيم كه زياد درك ميكنيم زياد ميفهميم و انتظار داريم بقيه هم مثل ما باشن

خب پس باید چکار کنیم؟

تجویزش چی بود؟

لینک به دیدگاه
منم چون دیدم این درد مشترک بین هممون هست برای همین اینجا رو استارت کردم که لااقل بتونیم باهم هم دردی کنیم........

ولي چاره كار ما هم دردي نيست كه هم فكريه

هم فكري واسه پيدا كردن يه راهي كه بتونيم اين حس رو به يه وسيله بدل كنيم كه باهاش پيشرفت كنيم و نذاريم باعث پس رفتمون بشه :icon_pf (17):

لینک به دیدگاه
خب پس باید چکار کنیم؟

تجویزش چی بود؟

گفت تمرين كنم كه به خودم بقبولونم كه اي سري چيزا از يه سري چيزاي ديگه اهميتشون واسم كمتره

اگه كسي ناراحتم كرد خيلي اهميت ندم و در عوض به چيزاي كه ميخوام فك كنم به چيزاي +

خودمو عادت بدم كه هر چيزي و هر كسي منو ناراحتم نكنه

اتفاقا خيلي هم جواب داد ولي غفلت كردم و سه ماهم شد جهنم واسم تازه يه هفته ميشه كه به خودم اومدم و ديدم چيزاي كه من ميخوام خيلي مهمتر از اينه كه چيزاي كوچيكي مثل عدم دركم از طرف خونواده يا اطرافيان ناراحتم كنه

لینک به دیدگاه
گفت تمرين كنم كه به خودم بقبولونم كه اي سري چيزا از يه سري چيزاي ديگه اهميتشون واسم كمتره

اگه كسي ناراحتم كرد خيلي اهميت ندم و در عوض به چيزاي كه ميخوام فك كنم به چيزاي +

خودمو عادت بدم كه هر چيزي و هر كسي منو ناراحتم نكنه

اتفاقا خيلي هم جواب داد ولي غفلت كردم و سه ماهم شد جهنم واسم تازه يه هفته ميشه كه به خودم اومدم و ديدم چيزاي كه من ميخوام خيلي مهمتر از اينه كه چيزاي كوچيكي مثل عدم دركم از طرف خونواده يا اطرافيان ناراحتم كنه

آفرین تو میتونی

من فعلا برم بخوابم فرداشب میم بیشتر بحث کنیم

خوشحال شدم اومدید...........:4chsmu1::icon_gol:

لینک به دیدگاه
آفرین تو میتونی

من فعلا برم بخوابم فرداشب میم بیشتر بحث کنیم

خوشحال شدم اومدید...........:4chsmu1::icon_gol:

خوشحال شدم

منم ديگه يواش يواش ميرم

خوب بخوابي

باي تا هاي

لینک به دیدگاه

دقیقاً منم همین مشکلو دارم، من تا جایی که میتونم اطرافیانمو درک میکنم ولی وقتی به درک کسی احتیاج دارم، نیست، و این خیلی باعث دردسرم شده :ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...