رفتن به مطلب

برنامه تابستانی!

ارسال های توصیه شده

سلام و خسته نباشید به همه........ :flowerysmile:

همچنین به مهندس سجاد گل....... :flowerysmile:

هییییییییییییی روزگار........ اسپم نیستش ولی چه گویم که ناگفتنش بهتر است......... :icon_redface:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 41
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام و خسته نباشید به همه........ :flowerysmile:

همچنین به مهندس سجاد گل....... :flowerysmile:

هییییییییییییی روزگار........ اسپم نیستش ولی چه گویم که ناگفتنش بهتر است......... :icon_redface:

سلام رضا جان

اون نگفتنی هارو به صورت تیتروار تو همون پست اول گفتم ولی منظور اینه که هرکسی به فراخور علایق وتواناییهاش وبه دور از حب وبغض هایی که داره دردایره توانمندیهای خودش طی یک بازه زمانی شروع به کاری کنه که میدونه میتونه!

اگر ده درصد اعضای فعال اینجا اینکاررو بکنن مطمئن باش انفجاری ازاطلاعات رو درپیش خواهی داشت

موفق باشیم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

درود

سعي مي كنم در تالار تاريخ كمي فعال باشم

و نيز در تاپيك انرژي هاي نو با كمك دوستان به نقطه ي اتكاي خوبي برسيم

در تالار ادبيات هم در حد توان در خدمت عزيزان هستم

لینک به دیدگاه

باز هم سجاد و ایده های پر انرژی خاص خودش. :a030:

من میخوام در مقوله اعتیاد و دخانیات با بچه ها یه صحبت هایی داشته باشم و چند تاپیک مشارکتی ایجاد کنم. البته نه از اون نوعی که توش مقاله کپی پیست کنم. نمیخوام جنبه نصیحت آمیز هم داشته باشه. میخوام از سیگاری ها بخوام بیان توضیح بدن چطوری رو به مصرف سیگار آوردن و البته میخوام با چند تا از دوستان نزدیکم که به تازگی از بند اعتیاد رها شدن مصاحبه کنم و تو تاپیکام بزارم. و سوالات بچه ها رو از اونها بپرسم. و کارای خیلی زیاد دیگه که فقط نیازمند وقت آزاده. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

ممنون از همه دوستان برای حضورشون :icon_gol:

لطفا تاپیک هایی که دوستانم زحمت راه اندازیش رو کشیدن، لینکش رو تو این تاپیک قرار بدن، سجاد یا یکی دیگه از سبزها می ذارن تو پست دوم همین تاپیک برای راهنمایی بچه ها

اگر تاپیک هاتون توضیحی داره، به صورت کوتاه در کنارش بنویسین تا اضافه بشه

ممنون :icon_gol:

لینک به دیدگاه

من تاپیک مشاوره پوستی رو استارتشو زدم

در این تاپیک سعی میشه تا حدی مسائل پوستی دوستان و تجزیه و تحلیل کنیم و تجربیاتمون رو انتقال بدیم

مشاوره پوستی

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

منم درحدوسعم فعلاتاپیک حدس قطعه الکترونیک روزدم

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=60221

درنظردارم اگه فرصت اجازه بده آموزش نصب پخش روی ماشینهای داخلی نظیرمحصولات ایران خودرووسایپاروهم ایجاد کنم

لینک به دیدگاه

اصولا تابستون فصل کشاورزیه ... سعی میکنیم به فعالیت های خودمون ادامه بدیم ... به جرئت میگم در زمینه گیاهپزشکی مطالبی که تو این انجمن خواهم گذاشت و گذاشته ام هیچ حای دیگه پیدا نخواهد شد بجز وبلاگم.

تاپیکهای آموزشی دیگه ای هم داریم کا باید ادامه بدیم ... خلاصه اگر کاربرای بیشتری پیدا کردیم آخر تابستون محصولی پربار برداشت خواهیم کرد.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
حالا اگر ایده یا نظری دارید میتونید اینجا اونو به بحث بزارید

این مباحث میتونه از اموزش نرم افزار مانند کارهایی که میلاد وموسویان وامین انجام داده بودند یا تهیه وتامین کتب وجزوات ومقالات مورد نیاز یا ترجمه ویا اموزشهایی مانند کار یوسف ویا اموزش ورفع اشکال دروسی مثل اسی ومریم باشه

این شما واینم نظرات شما!

ممنون از تاپیک خوبی که زدی:flowerysmile::flowerysmile:

من علاقه به آموزش مباحث حقوقی (از قبیل حقوق شهروندی، آموزه های حقوق بشری، دموکراسی، حاکمیت قانون، اصول قانون اساسی، رژیم های سیاسی و حقوقی کشورهای مختلف) و در حد توانم راهنمایی همه ی دوستان نو اندیش (حقوق و غیر حقوق) در مشکلات حقوقی و جزایی شخصی یا خانوادگیشون رو دارم...

میخواستم منو برای اینکار راهنمایی کنید...چون از یک طرف طرح مباحث حقوقی (به ویژه مسایلی که من بهش علاقه مند هستم) باعث اظهارنظرهای مختلف و حتی اسپم در تاپیک میشه و از طرف دیگه باید تاپیکی برای پاسخگویی به سوالات حقوقی و قضایی دوستان باشه که فکر میکنم خیلی با هم تداخل کنن و تاپیک رو شلوغ کنه...راهکار شما چیه؟

ممنونم....:4uboxsmiley:

لینک به دیدگاه
ممنون از تاپیک خوبی که زدی:flowerysmile::flowerysmile:

من علاقه به آموزش مباحث حقوقی (از قبیل حقوق شهروندی، آموزه های حقوق بشری، دموکراسی، حاکمیت قانون، اصول قانون اساسی، رژیم های سیاسی و حقوقی کشورهای مختلف) و در حد توانم راهنمایی همه ی دوستان نو اندیش (حقوق و غیر حقوق) در مشکلات حقوقی و جزایی شخصی یا خانوادگیشون رو دارم...

میخواستم منو برای اینکار راهنمایی کنید...چون از یک طرف طرح مباحث حقوقی (به ویژه مسایلی که من بهش علاقه مند هستم) باعث اظهارنظرهای مختلف و حتی اسپم در تاپیک میشه و از طرف دیگه باید تاپیکی برای پاسخگویی به سوالات حقوقی و قضایی دوستان باشه که فکر میکنم خیلی با هم تداخل کنن و تاپیک رو شلوغ کنه...راهکار شما چیه؟

ممنونم....:4uboxsmiley:

آقا کیوان

به علت اینکه سجاد مدتی به دلیل مشغله کاری و عدم دسترسی به اینترنت در انجمن احتمالا حاضر نخواهد بود، اگر اجازه بدید نظر شخصیم رو بگم.

در تالار حقوق زیر بخشی هست برای مشاوره، شاید محل مناسبی باشه برای پاسخ به پرسش ها، چه در قالب یک تاپیک و یا هر سوال با تاپیک جداگانه

برای بخش آموزش هم خواهش می کنم از شما زیر تالارها رو نگاه کنید، با توجه به تخصص شما، چنانچه نیازی دیدید برای ایجاد یک بخش جدید و یا تغییر نام زیر بخش ها، حتما این کار انجام می شه.

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
آقا کیوان

به علت اینکه سجاد مدتی به دلیل مشغله کاری و عدم دسترسی به اینترنت در انجمن احتمالا حاضر نخواهد بود، اگر اجازه بدید نظر شخصیم رو بگم.

در تالار حقوق زیر بخشی هست برای مشاوره، شاید محل مناسبی باشه برای پاسخ به پرسش ها، چه در قالب یک تاپیک و یا هر سوال با تاپیک جداگانه

برای بخش آموزش هم خواهش می کنم از شما زیر تالارها رو نگاه کنید، با توجه به تخصص شما، چنانچه نیازی دیدید برای ایجاد یک بخش جدید و یا تغییر نام زیر بخش ها، حتما این کار انجام می شه.

ممنونم ازت پیمان جان:icon_gol:

خیلی لطف کردی...:icon_gol:

مطالبی که قصد بیانشون رو دارم عمدتاً زیر مجموعه حقوق عمومی ، حقوق بین الملل و حقوق بشر هست که تلفیقی از این ها رو در بر میگیره...

من فکر میکنم پیشنهاد تاپیک های جداگانه بهتر باشه..اینجوری بهتر بچه ها با هرمطلب آشنا میشن..

شاید اولین مباحث رو به آشنایی با اصول قانون اساسی اختصاص بدم..چون واقعاً شهروندان ایرانی از حقوق بنیادین خودشون کم اطلاع دارن...

و در ادامه به خاطر نزدیک بودن به انتخابات مجلس؛ آشنایی با قوانین پارلمانی رو شروع کنم...اگه امکانش باشه که مطالعه ی تطبیقی هم داشته باشیم انتخابات پارلمانی چند کشور هم با ایران قیاس کنیم فکز کنم خیلی خوب باشه...

فقط امیدوارم بحث ها حقوقی باقی بمونه و سیاسی یا اسپم نشه...

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

با سیلااااااام:dancegirl2:

کاروان راهیان ارشد

به منظور اموزش و امادگی برای کنکور ارشد ایجاد شده

و همچنین شبکه ی اموزشی TQM برای پرداختن واماده کردن اموزش های مرتبط با رشته مهندسی صنایع ومدیریت راه اندازی شده

شبکه ی آموزشی TQM

دوستانی که علاقه مندن خوشحال میشیم با ما همکاری کنن:w139:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...