رفتن به مطلب

برنامه تابستانی!

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 41
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اما فعلا کارهایی که خودم میخوام شروع کنم

1- اموزش هیدرولیک ونرم افزار Automation studio

2- اموزش مبانی نظری وعملی بویلرهای نیروگاهی

3- اموزش تئوری وبهره برداری توربین های گازی

لینک به دیدگاه

من چون خودم می خوام از رشته خودم بیشتر سر در بیارم و اطلاعات بیشتری کسب کنم از دنیای اقتصاد و تجارت و اینا مقالات یا مطالبی رو که میخونم اینجا هم میزارم تا استفاده کنن (که هیشکی پیدا نمیشه):ws3:

لینک به دیدگاه

خب من این تاپیک رو برای تالار مکانیک زده بودمولی استقبال دوستان موجب شد تا انتقال بدم به این تالار تا نظرات همه دوستان رو دراین زمینه جویا بشیم

حالا هرکس نظری پیشنهادی انتقادی داره خوشحال میشیم بشنویم

لینک به دیدگاه

خب من در تاپیک انرژی های تجدیدپذیر

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=58458

گفتم برا تابستون حداقل روزی 15 دقیقه وقت می ذارم(متوسط) مدتی هم هست شروع کردیم دوستان پست های خوبی می ذارن...

همین جا از دیگر دوستان دعوت می کنم

با تشکر:icon_gol:

لینک به دیدگاه

ممنون.

من دارم آموزش Revit Architecture رو می ذارم( خودم نوشتم) که فقط سینا داره استقبال می کنه. اما همچنان دارم ادامه می دم.

برای آموزشهای پایه ی معماری هم دارم از بعضی از کاربران فعال تالار نظر خواهی می کنم تا ببینم چی می شه.

لینک به دیدگاه

سلام خیل عالی میشه ولی من به خاطر شرایط نامعلوم خودم طی هفته های آینده (خدمت سربازی) به تنهایی قادر به شروع تاپیک نیستم ولی تا جایی که توانایی داشته باشم درخدمت دوستان هستم و سعی می کنم هر کار که می تونم انجام بدم.:ws53:

لینک به دیدگاه

به زودی تاپیک رفع اشکال دروس ارشد رو راه اندازی میکنم...

چون دغدغه من کنکور ارشد هست،روی این مورد خوب میتونم مانور بدم...امیدوارم مورد استقبال قرار بگیره

لینک به دیدگاه

دستت درد نکنه سجاد، این کار عالیه

تو تالار مواد یه تاپیک محاسبات ترمودینامک فولادسازی هست

دنبال اینم که یه کاربرد عملی تری از ترمودینامیک فارغ از یه سری تعاریفی که تا الان فقط حفظ کردیم و امتحان دادیم، تو این تاپیک بررسی بشه

هر زمان که فرصت کنم تاپیک رو پیش می برم. مقدم همه دانشمندان ترمودینامیک از تمام رشته ها از مکانیک تا گرافیک، ادبیات تا اقتصاد و سیاست رو هم گرامی میداریم. :icon_gol:

این تاپیک تو قالب موضوع فولاد سازی مطرح شده، فقط برای اینکه کاربرد پارامترها ملموس تر باشه

اطلاعات فولادسازیش رو هم جا به جا که لازم باشه، میذارم.

آموزش نرم افزار محاسبات ترمودینامیکی FactSage رو هم می ذارم از روی Manual خودش

البته هدف این آموزش اول مجله مشترک تالار صنایع و مواد هست و بعد هم آموزش ها تو تالار قرار می گیره.

لینک به دیدگاه

منم تا اونجایی که تونستم سعی کردم با جمع آوری اطلاعات از بعضی از سایتای تخصصی رشته مرمت و یه سری تاپیکایی که خلاصه برداریهای خودم از کتابای مرجع این رشته بوده بخش مرمت و به یه جایی برسونم

ولی کار فوق العاده ای که جنبه آموزشی بیشتری داشته باشه چیزی به ذهنم نرسیده ....

لینک به دیدگاه
كافه ديزاين در تابستان تا نصفه شب باز است!انجمن شهرسازان مرده عضو ميپذيرد!

منم با اجازت لینکای این دو قسمتی که معرفی کردی رو میذارم :a030:

انجمن شهرسازان مرده

شما هم کافه دیزاینی شوید!

منم برای تابستون ادامه برگزاری مسابقات طراحی با اسکتچاپ رو میذارم.

و سعی میکنم روی دانشنامه شهرسازی کار کنم. البته از اواسط تابستون وقتم یه کمی بیشتر میشه و دانشنامه رو از اون موقع می تونم شروع کنم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...