رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

والا اینطوری که شما میگی فکر کنم باید کسانی که ازشون خوشم نمیاد رو انتخاب کنم که حداقل وقتی با خاک یکسان میشن دلم نسوزه! شما هم که اینطوری بولدوزر انداختی فکر کنم خود هاسمنی!

ولی انتخاب من از آواتارم پیداست! :whistle:

:ws28:نه عزيز هوسمان نيستم توني گارنيه هستم:a030:خود هوسمان رو هم زيربولدزرگرفتم

يه نگاه بنداز ببين هريك از بچه ها چه كسي رو انتخاب كرده و چه كسايي موندن تا انتخاب كني

http://www.noandishaan.com/forums/thread60069.html

هركي انتخاب كني به جزءمدرنيست ها كه برادرانم هستن به باد انتقاد خواهم گرفت:gnugghender:

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 147
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من لوکو هستم.

اینجا انجمن شهرسازان مرده است.

من از 0 تا 100 همه چی تو شهرسازی رو میدونم.

مردم گوسفندن.

ماشین زیباست.

تزئینات جنایت است.

آی لاو یو PMC

:w02:

• Like 1
لینک به دیدگاه
من لوکو هستم.

اینجا انجمن شهرسازان مرده است.

من از 0 تا 100 همه چی تو شهرسازی رو میدونم.

مردم گوسفندن.

ماشین زیباست.

تزئینات جنایت است.

آی لاو یو PMC

:w02:

در تاييد اون نكات قرمز شده بايد بگم لوكويك جمله معروف داره كه خيلي مورد انتقاد قرار گرفت كه چون منتقدان مدرنيست نبودن مهم نيستن

لوكو ميگه :" راه هاي هندسي مخصوص انسانها و راه هاي پرپيچ و خم مخصوص حيوانات هستند "

تحليل جمله : چون راههاي كه مردم خودشون درست ميكنند ارگانيك و پرپيچ و خم است پس مردم حيوون مگر اينكه خلافش ثابت بشه:a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه

راستي فراموش كردم بگم من توني هستم

اينجا انجمن شهرسازان مرده ست

منم از غول هاي مدرنيسم و شهرسازي بودم

درضمن ازجمله معدودنظريه پردازان اينكاره تو اين رشته هستم (مثل بعضي ها زيست شناس و كارگرراه آهن و .... نبودم)

آي لاويوپي ام سي

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

:hanghead:خوب یه نقشم بدین من.....مهم نیس کی باشه میرم تارپود زندگیشو زیر رو می کنم:w16:

البته هنوز نظر همکارامو نخوندم (منظورم لوکوربوزیه،جیکوبز،گدس،هاسمان و ....) سعی می کنم روزی چندتا از نظرا رو بخونم...

منم بازیاااا....زودی نقشمو بدین:w02:

• Like 5
لینک به دیدگاه

من یه چندپیج از نظراتو خوندم.......به نظرم اینجور خیلی شیر تو شیر شده:w58: اینجور فقط اشخاصی که نقشی رو تقبل کردن اطلاعاتشون افزوده یا یادآوری میشه (شایدم اینجور نباشه!!!! شاید به خاطر بی اطلاعی خودم اینجور فک کنم:whistle:.....)

به نظرم هر هفته رو به یه شهرساز اختصاص بدیم وبقیه مجازن تو این هفته بهش گیر بدن و نظریات و طرح هاشو به چالش بکشن...اونم مسئوله که جواب بده

تو یه هفته همه می رن اطلاعات کسب می کنن( شهرساز منتخب واسه پاسخ دادن سوالات و بقیه هم واسه گیر دادن و به چالش کشیدن):a030:

• Like 6
لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

من موندم آخه این بوزیه چی داشته که بخواد ازش تعریف بشه.

کلاً سرتاپاش ایراده حالا میخواد دفاع هم بکنه :banel_smiley_4:

فقط لامصب گندی که به بار آورده، هنوزم که هنوزه پاک نشده و نمیشه :w000: (در حد گند این چندساله بوده تو اینجا :ws3:)

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...