رفتن به مطلب

سلب حق امضا از مهندسان کارشناسی ناپیوسته معماری؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 70
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

کلا فرقی نداره به رسمیت شناخته نمیشی فقط شما همچنان به خوندن درست ادامه بده

ماهم برای ارشد میخونیم

اگر بتونی بری سرکار برای خودت بهتره چون دولتی هستی حتما باید دوسال یک جایی مشغول کار باشی تا بعد بهت مدرکتو بدهند:banel_smiley_4:

فکر نکنما ؟ چون مدرک من کاردانی پیوسته هست و اگه دولتی بتونم قبول شم کارشناسی پیوسته میشم ؟ خب کار که الان 1 سالی میشه مشغولم چطوری بتونم رسمیش کنم ؟

لینک به دیدگاه
بابا حالا شما سرکار برید بعد جوش حق امضا رو بزنید:ws3:اخه کارش کجاست تا حق امضاش باشه:ws3:

کارش رو که دارم . تازه با یه یارو عمرانی داریم صحبت میکنیم خودمون دفتر فنی بزنیم. نقشه میکشیم مهر معمار هم میزنیم روش. همین مهر خودش متری 900 1000 تومن در میاد :icon_pf (34)::icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
بابا حالا شما سرکار برید بعد جوش حق امضا رو بزنید:ws3:اخه کارش کجاست تا حق امضاش باشه:ws3:

خیلی ببخشیدا شوما که مهندسی صنایع عی ، اینجا چیکار میکنی ؟ :ws3::ws3:

لینک به دیدگاه

بدون این حق امضا چطوری کار کنیم آخه؟؟؟!!

لینک به دیدگاه
فکر نکنما ؟ چون مدرک من کاردانی پیوسته هست و اگه دولتی بتونم قبول شم کارشناسی پیوسته میشم ؟ خب کار که الان 1 سالی میشه مشغولم چطوری بتونم رسمیش کنم ؟

نه دیگه کلا گفتن به کارشناسی های ناپیوسته مهر طراحی نمی دهند ولی ظاهرا مهر نظارت میدهند.......

چی رو میخوای رسمی کنی؟

نه مدرکت میشه کارشناسی ناپیوسته ..کاردانی چون از دیپلم ناقص رفتی پیوسته بوده ولی کارشناسی ناپیوسته حساب میشه

دفتر فنی هم بزن ..........

قانون هست بچه هایی که دولتی درس میخونند باید دوسال به کشور خدمت کنند جاش .....

لینک به دیدگاه
زیاد پول در میارید :ws3:

اخه یه ادم بخیلی با 90000 رفته غیر انتفاعی معماری میخونه حالا با اون رتبه قشنگش هر کی ندونه فکر میکنه هاروارد میخونه:ws3:منم الان اون روح پلیدم میگه ای حق امضاشون گرفته شه من حال این بشرو بگیرم:ws3:

:jawdrop:واقعا

ولی به مقاطع بالاتر نمیرسه

کارشناسی رتبه کمتر میگیره ........:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
اره:w00: همین کارو کردن معماری اشباع شد دیگه:w00: یه انتگرال نمیتونه بگیره

انتگرال چی بید ؟ :ws3:

ولی بازم تحقیق میکنم ببینم اگه دولتی قبول بشی باز هم حق امضا نداریم یا نه ... نتیجشو میگم :a030:

لینک به دیدگاه
انتگرال چی بید ؟ :ws3:

ولی بازم تحقیق میکنم ببینم اگه دولتی قبول بشی باز هم حق امضا نداریم یا نه ... نتیجشو میگم :a030:

ربطی به دولتی خوندن یا نخوندن نداره دوست عزیز. وضعیت فرقی نمی کنه

لینک به دیدگاه
ببین اوایل گفته میشد کسایی که یه سره لیسانسن مهندسن اینا که ناپیوسته هستن میشن کارشناس

اما این ناپیوسته ها خودشون اسم خودشونو مهندس گذاشتن بقیه هم فکر کردن همینجوریه:ws3:

کجاش ظلمه

اونی که پیوستش رتبش بهتر بوده اگه رشتش ریاضی بوده

طرف رشتش ریاضیه میشه 90000 میره کاردانی معماری غیر انتفاعی میخونه:banel_smiley_4:

فنی ها هم زرنگ بازی در میارن پیشو نمیخونن اما بعضیاشون خیلی با سوادن اما فقط باید به پیوسته ها مهر بدن:ws3:

خدا کنه همینجوری بشه :ws3: چه معنی داره یه عده ریاضی میخونن یه عده فنی میان مهندس میشن دههه:ws3: واسه عمرانم باید همینکارو کنن:w00::ws3:

عزیزم چه ربطی به رتبه قبولی داره؟؟ :banel_smiley_4: بالاخره توی دانشگاه داره همون درسای سختو پاس می کنه دیگه..کسی که تواناییشو نداره نمیتونه دووم بیاره تو معماری!

فنی ها هم نخواستن زرنگ بازی در بیارن...من خودم فنی خوندم چون می خواستم حتما معماری بخونم.از همونجا رشتمو انتخاب کردم با خیال راحت.

بهد اونوخت فقط کسایی که ریاضی می خونن مهندس هستن؟؟:banel_smiley_4:

مهندس شدن به رشته دبیرستانه؟؟؟ یا رشته دانشگاه؟؟؟ :banel_smiley_4:

نزنین این حرفارو درست نیست:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

البته از یه جهت هم راست میگن. شما خیلی راحت میتونی کارشناسی نا پیوسته توی شهرها و حتی روستا ها که دانشگاه ازاد دارن قبول شی و مدرک پولیتو بگیری ! ولی نباید تر و خشک با هم بسوزه ...

حالا هم باید بین بد و بدتر بد رو انتخاب کرد ...

حالا این نظارت که میگن چطوره ؟! منظور همون توی روستاهاست ؟ خب روستا که با کاردانی هم میشه نظارت کرد ؟

البته شنیدم نظام میخواد یه نظارت دیگه مثل نظارت ساختمانی هم به لیست ساختمانی اضافه کنه، این همونه ؟

اگر کسی میدونه لطفن روشن کنه مارو

لینک به دیدگاه
عزیزم چه ربطی به رتبه قبولی داره؟؟ :banel_smiley_4: بالاخره توی دانشگاه داره همون درسای سختو پاس می کنه دیگه..کسی که تواناییشو نداره نمیتونه دووم بیاره تو معماری!

فنی ها هم نخواستن زرنگ بازی در بیارن...من خودم فنی خوندم چون می خواستم حتما معماری بخونم.از همونجا رشتمو انتخاب کردم با خیال راحت.

بهد اونوخت فقط کسایی که ریاضی می خونن مهندس هستن؟؟:banel_smiley_4:

مهندس شدن به رشته دبیرستانه؟؟؟ یا رشته دانشگاه؟؟؟ :banel_smiley_4:

نزنین این حرفارو درست نیست:icon_pf (34):

من خودم همینجوری واسه خنده ثبت نام کارشناسی ازاد کردم ، کاردانی تموم نکرده بودم دیدم زنگ زدن از روستا گفتن شما قبول شدی :ws3::ws3::ws3:گفتن بیا ثبت نام کن !!

لینک به دیدگاه
ببین اوایل گفته میشد کسایی که یه سره لیسانسن مهندسن اینا که ناپیوسته هستن میشن کارشناس

اما این ناپیوسته ها خودشون اسم خودشونو مهندس گذاشتن بقیه هم فکر کردن همینجوریه:ws3:

کجاش ظلمه

اونی که پیوستش رتبش بهتر بوده اگه رشتش ریاضی بوده

طرف رشتش ریاضیه میشه 90000 میره کاردانی معماری غیر انتفاعی میخونه:banel_smiley_4:

فنی ها هم زرنگ بازی در میارن پیشو نمیخونن اما بعضیاشون خیلی با سوادن اما فقط باید به پیوسته ها مهر بدن:ws3:

خدا کنه همینجوری بشه :ws3: چه معنی داره یه عده ریاضی میخونن یه عده فنی میان مهندس میشن دههه:ws3: واسه عمرانم باید همینکارو کنن:w00::ws3:

ببخشید ولی شما بی انصافی رو به اوجش رسوندید

رتبه سواد نیست! من زمان کنکورم کسی بود که نمیدونست چرا دامنه به دست میارن! و فقط بدست میاورد! اخرشم فقط خر زد و حفظ کرد سراسری قبول شد!

یا کسی بود تو المپیادهای مدرسه رتبه میاورد. یه سری ازش تما سوالای المپیاد و پرسیدم گفتم چطوری به جواب رسیدی همه رو گفت این فرمول داره اون فرمول داره این چون اینو نوشته اینه و ... یعنی هیچ کدومو خودشم نمیدونست چرا! فقط اینقدر فرمول حفظ کرده بود و حفظیاتش خوب بود المپیاد ریاضی رو رتبه اورده بود!!! باورتون نمیشه همین ادم سراسری تهران قبول شد! شما به این میگید سواد و علم؟! به حفظ کردن و نفهمیدن؟

فکر کردید کنکور تو کشور ما خیلی اصولیه که رتبه رو معیار برتری و سواد میدونید؟

نه عزیز کنکور ورودی به خیلی چیزها ربط داره نه صرفا سواد یا هوش!! شانس، شرایط جسمی و روحی اون لحظه که کنکور میدی، شرایط حوزه امتحانیت و ....

یکی زمان کنکور نمیتونه به هردلیل رتبه خوبی بیاره این دلیل بر بیسوادیش نیست!

یکی به رشته ای علاقه داره مثل معماری که این رشته نه سواد زیاد شیمی میخواد نه عربی!!! نه ...!

واسه همین تو کنکور غیراصولی نمره ای نمیاره. ولی وقتی معماری میخونه به قدری علاقه و توانایی داره که مسابقات جهانی شرکت میکنه و رتبه میاره! من اینو به عینه دیدم تو همکلاسیهام.

حالا شما میگید کسی که یه سال تو یه ازمون غیراصولی و احمقانه نتونسته رتبه بیاره حق امضا نداشته باشه و کسی که بیسواد بوده و رتبه خریده یا فقط با خرزدن و بدون فهم درس و بدون داشتن علم معماری چون فقط رتبه کنکورش خوب بوده بیاد طرح بده؟! کدومش برای کشور مفیده؟ کدومش ضرر میزنه؟

خیلی بی انصافید بخدا!

درضمن کارشناسی ناپیوسته اسمش شده "مهندسی تکنولوژی معماری" نه کارشناسی و نه علمی کاربردی که بگید مهندسی نداره! لفظ مهندسی هم داره که به چنین حرفایی جواب بده!!

زیاد پول در میارید :ws3:

اخه یه ادم بخیلی با 90000 رفته غیر انتفاعی معماری میخونه حالا با اون رتبه قشنگش هر کی ندونه فکر میکنه هاروارد میخونه:ws3:منم الان اون روح پلیدم میگه ای حق امضاشون گرفته شه من حال این بشرو بگیرم:ws3:

بهتره به جای کوبیدن و ارزوی پایین کشیده شدن دوستتون خودتونو بالا ببرید که اون هرچی که میشه پاینتر از شما قرار بگیره! نه اینکه ارزوتون خورده شدن حق عده ای باشه که واقعا تواناییشو دارن

درضمن این دیدتون به دانشگاه غیرانتفاعی مطلق نمیتونه درست باشه. چون بعضی از دانشگاههای غیرانتفاعی و ازاد از هزارتا دانشگاه سراسری بهتر و با کیفیت تره و اینو من به عین دیدم.

نمونش دانشگاه ازاد قزوین و غیرانتفاعی سوره تهران

و یه مورد دیگه اینکه گرفتن حق امضا مرحله داره و باید تو ازمون نظام مهندسی شرکت کنی که ایشون اگه اینطور که شما میگید باشه و سوادشو نداشته باشه نمیتونه این حق امضارو بگیره!

اره:w00: همین کارو کردن معماری اشباع شد دیگه:w00: یه انتگرال نمیتونه بگیره

معماری انتگرال لازم نداره مینا جان!!!

طراحی لازم داره و خلاقیت و ذوق و استعداد هنری و درکنارش دونستن پایه ای علم ایستایی

البته از یه جهت هم راست میگن. شما خیلی راحت میتونی کارشناسی نا پیوسته توی شهرها و حتی روستا ها که دانشگاه ازاد دارن قبول شی و مدرک پولیتو بگیری ! ولی نباید تر و خشک با هم بسوزه ...

حالا هم باید بین بد و بدتر بد رو انتخاب کرد ...

حالا این نظارت که میگن چطوره ؟! منظور همون توی روستاهاست ؟ خب روستا که با کاردانی هم میشه نظارت کرد ؟

البته شنیدم نظام میخواد یه نظارت دیگه مثل نظارت ساختمانی هم به لیست ساختمانی اضافه کنه، این همونه ؟

اگر کسی میدونه لطفن روشن کنه مارو

داشتن مدرک برای حق امضا کافی نیست باید تو ازمون نظام هم شرکت کنن و مدرکشو بگیرن. پس این ناراحتی بیمورده!!

فرقی نداره عزیز! قانون همه جای ایران یکسانه! مگه ساختمان سازی تو روستا با شهر فرق داره!؟ اصول یکیه و بنابراین نظارت برای درست اجرا شدنش هم یکسانه! و باید سوادشو داشته باشن.

از این نظام و مملکت که قوانینش با خواب شب قبل مسئولین تغییر میکنه هیچی بعید!

لینک به دیدگاه

مدرک برای حق امضا کافی نیست باید تو ازمون نظام هم شرکت کنن و مدرکشو بگیرن. پس این ناراحتی بیمورده!!

فرقی نداره عزیز! قانون همه جای ایران یکسانه! مگه ساختمان سازی تو روستا با شهر فرق داره!؟ اصول یکیه و بنابراین نظارت برای درست اجرا شدنش هم یکسانه! و باید سوادشو داشته باشن.

از این نظام و مملکت که قوانینش با خواب شب قبل مسئولین تغییر میکنه هیچی بعید!

منم میدونم نظام امتحان داره ، ولی فرقش اینه که شما حداقل باس 3 سال دیگه درس بخونی :w16:

خب دیگه فکرکنم به نتایج رسیدیم و بهتره تا بحث به دعوا نکشیده تمومش کنیم :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...