رفتن به مطلب

تاپیک رسیدگی به سوالات و درخواست ها

ارسال های توصیه شده

سلام

دو تا سوال :ws52:

کسی مجله آبادی شماره 45 داره ؟یا اینکه میدونید کجا میشه تهیه کرد شماره های قدیمی رو:whistle:

و اینکه

برای پله در فضای شهری سایز استانداردی هست ؟یا بستگی به شرایط داره:ws52:

• Like 2
لینک به دیدگاه
دوستان شما که لطف کردید جواب دادید

میشه خواهش کنم ازتون اگه براتون مقدور هست اسم نظریه پردازها رو برام بزارید ؟:hanghead:

اگه سخته و اذیت میشید زحمت ندید :icon_redface:

مینایی با شرایطی که گفتم شدنی شد:ws3:

کنزو تانگه

آلدو فان آیک

آرکیگرم

گیورگی کپس

پاول زوکر

کوین لینچ

گوردن کالن

جین جکوبز

کنستانتین دوکسیادیس

کالین بیو کنن

الکساندر میچر لیخ

لارنس هالپرین

سرگئی چرمایف

اشپرای رگن

آلدروسی

رابرت ونتوری

ادوارد هال

اموند بیکن

ویلیام وایت

یان گل

دنیس اسکات براون

جرج چدویک

:a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه
دیدم انگار هیشکه نیست گفتم من 2 رو دارم بت بگم بعد یکیم 3 رو بهت میگه:ws3:

22 تا نظریه پرداز بررسی کرده 474 ص هم مطلب داره45 ص هم اولش راجع به شهرهای جدید و ... صحبت کرده

سلام

3 هم 19 تا نظریه پرداز و حدود 600 صفحه:icon_redface:

مینایی با شرایطی که گفتم شدنی شد:ws3:

کنزو تانگه

آلدو فان آیک

آرکیگرم

گیورگی کپس

پاول زوکر

کوین لینچ

گوردن کالن

جین جکوبز

کنستانتین دوکسیادیس

کالین بیو کنن

الکساندر میچر لیخ

لارنس هالپرین

سرگئی چرمایف

اشپرای رگن

آلدروسی

رابرت ونتوری

ادوارد هال

اموند بیکن

ویلیام وایت

یان گل

دنیس اسکات براون

جرج چدویک

:a030:

مرسی عزیزم:icon_gol:

خیلی لطف کردی و کردند :ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام

دو تا سوال :ws52:

کسی مجله آبادی شماره 45 داره ؟یا اینکه میدونید کجا میشه تهیه کرد شماره های قدیمی رو:whistle:

و اینکه

برای پله در فضای شهری سایز استانداردی هست ؟یا بستگی به شرایط داره:ws52:

به خود سازمان شهرداریها و دهیاریها مراجعه کن واسه شماره های قدیمی

البته سه چهار سال پیش یه کتابفروشی بود تو انقلاب، درست روبروی پرهام، اسمشم انتشارات پدرام بود :ws3: طبقه دوم هم بودش. اونجا شماره های قدیمی مجله آبادی رو هم میفروخت. نمیدونم الانم باشه یا نه.

• Like 3
لینک به دیدگاه
بهترین راه اینه که اونا رو دستی بکشین :ws3: یه روشی هم هست که مسیرشو میگم.

اون شکلی که میخوای به عنوان هتچ جدید باشه رو رسم کن. بعدش تبدیل به بلوکش کن (واسه اینکار از منوی draw گزینه Block > Make رو بزن. تو پنجره ای که باز میشه، دکمه select object رو بزن و شکل رو انتخاب کن و یه اسمی هم واسش بذار.)

بعدش از مسیر express > draw > super hatch سوپر هتچ رو بزن. تو پنجره ای که میاد block رو انتخاب کن (میشه عکسم گذاشت به عنوان هتچ) بعد پنجره ای که باز میشه دکمه Block رو مجدد بزن و بلوکی که ساختی رو انتخاب کن و اوکی کن.

حالا میگه تو کجای صفحه میذاری. یه کلیک میکنی. بعد مقیاس x و بعد هم y رو میخواد، پیشفرض هاشون مقیاسشون 1 هست. یعنی همون چیزی که رسم شده. بعدش هم زاویه رو میتونی تعیین کنی که پیشفرض 0 درجه هستش. بعدش میپرسه جاش ردیفه و اینا، همینطوری اوکی کن بره. :ws3: بعد آخرش میپرسه جایی که میخوای هتچ استفاده بشه رو انتخاب کن. اونم انتخاب میکنی و اینتر میزنی، به اون سطح این هتچ که دستی ساختی اضافه میشه.

مرسیییی خیلییی کارم و راحت کرد دستی کشیده بودم اما واسم دردسر می‌شد هی هر دفه کشیدنش اینجوری راحت شدم :ws3::a030:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام دوستام!

من برای بهسازی و نوسازی میدان کمک می خوام!

اگه مطلب یا منبعی در مورد مبانی نوسازی و بهسازی میدان دارین لطفا بگین؟:ws37:

مرسی از این همه رسیدگی و کمک:ws3:

خیلی متشکرم!:ws37:

دیگه خودتون رو خسته نکنید خودم یه چیزایی یافتم!:w16:

• Like 3
لینک به دیدگاه
به خود سازمان شهرداریها و دهیاریها مراجعه کن واسه شماره های قدیمی

البته سه چهار سال پیش یه کتابفروشی بود تو انقلاب، درست روبروی پرهام، اسمشم انتشارات پدرام بود :ws3: طبقه دوم هم بودش. اونجا شماره های قدیمی مجله آبادی رو هم میفروخت. نمیدونم الانم باشه یا نه.

هنوز هم هستش ولی تمام شماره هاشو نداره :w16:

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام دوستان اگه کسی مبلمان سنتی توکد یا اسکچاپ یا دستی داره من خیلی لازم دارم براطرح 4 استادمون گفتندکه بایدهمه چیز منتاسب با بافت تاریخی که کار کینیم باشه از چراغ تا سطل زباله ومبلمان نشستن وکفسازی براگره ها وپیاده روه ومکانهای مکث متفاوت باشه

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام من تازه عضو شدم مقاله کنکاشی در تاثیر هویت شهری بر معماری و شهرسازی ایرانی – اسلامی (نمونه موردی: بافت قدیم و سنتی شهر ایلام) برای پایان نامه ارشد نیاز دارم به ایمیلم میشه بفرستین

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام من تازه عضو شدم مقاله کنکاشی در تاثیر هویت شهری بر معماری و شهرسازی ایرانی – اسلامی (نمونه موردی: بافت قدیم و سنتی شهر ایلام) برای پایان نامه ارشد نیاز دارم به ایمیلم میشه بفرستین

سلام. از این تاپیک میتونید دانلود کنید یادمه توی لیست مقالات همایش انسانگرا دانشگامون بود. فقط نمیدونم کدوم بخشش باشه :ws52:

http://www.noandishaan.com/forums/thread131289.html

• Like 3
لینک به دیدگاه
میزنم اما نمی تونم دانلود کنم

اون مطلبی که دوستمون niyan.d معرفی کردن، تو بخش طلایی هستش :w16:

شرایط عضویت طلایی هم تو لینک زیر گفته شده:

http://www.noandishaan.com/forums/thread80577.html

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام دوستان اگه کسی مبلمان سنتی توکد یا اسکچاپ یا دستی داره من خیلی لازم دارم براطرح 4 استادمون گفتندکه بایدهمه چیز منتاسب با بافت تاریخی که کار کینیم باشه از چراغ تا سطل زباله ومبلمان نشستن وکفسازی براگره ها وپیاده روه ومکانهای مکث متفاوت باشه

تو خود سایت اسکتچاپ سرچ کنی نمونه هایی هستش:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• Like 3
لینک به دیدگاه

خيلي ممنون ولي من ميخام عكس فقط تو يه قسمت ساختمونم باشه. اينجوري ك شماگفتين كل ساختمونم متريال ميگيره

من ميخام پرده سينما رو بيارم ك مشخص شه اين ساختمون سينماست

• Like 4
لینک به دیدگاه
خيلي ممنون ولي من ميخام عكس فقط تو يه قسمت ساختمونم باشه. اينجوري ك شماگفتين كل ساختمونم متريال ميگيره

من ميخام پرده سينما رو بيارم ك مشخص شه اين ساختمون سينماست

خب اون فضایی که میخواین این عکس باشه یه چهارضلعی و ... رسم کنید. داخل اون رو متریال بدین. اونم مثل یه پنجره داخل دیوار یه ساختمونه. واسه پنجره متریال جدا از دیوار میدین. واسه اون سطحم که جداگونه رو دیوار میکشین، متریال جدا بدین :a030:

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام شهرسازای محترم؛ :icon_redface:

شما کاراتون رو چطوری پوستر میکنید، یعنی نحوه ارائه به چه صورتی هست؟

اگه میشه یه چندتا نمونه برام بزارین، ممنون میشم . . . :icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام شهرسازای محترم؛ :icon_redface:

شما کاراتون رو چطوری پوستر میکنید، یعنی نحوه ارائه به چه صورتی هست؟

اگه میشه یه چندتا نمونه برام بزارین، ممنون میشم . . . :icon_gol:

سلام. ببخشید دیر جواب میدیم :icon_redface:

چند نمونه پوستر تو لینک زیر هستش:

http://www.noandishaan.com/forums/thread78395.html

http://www.noandishaan.com/forums/thread33376-4.html#post952913

• Like 3
لینک به دیدگاه
خب اون فضایی که میخواین این عکس باشه یه چهارضلعی و ... رسم کنید. داخل اون رو متریال بدین. اونم مثل یه پنجره داخل دیوار یه ساختمونه. واسه پنجره متریال جدا از دیوار میدین. واسه اون سطحم که جداگونه رو دیوار میکشین، متریال جدا بدین :a030:

lمرسي خيلي ممنون:icon_gol::icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...