رفتن به مطلب

تولد 6 خواهر و برادر در 3 دقيقه!

ارسال های توصیه شده

خانم كارول از چند هفته پيش در بيمارستاني در شهر دالاس از ايالت تكزاس چشم به راه تولد فرزندانش بود.

نزديك به 50 نفر از پرسنل پزشكي پرستاري بيمارستان در به دنيا آمدن پنج دختر و يك پسر سالم اين خانواده همكاري كردند.

178689_623.jpg

وزن اين بچه ها بين حدودا 500 گرم تا يك كيلو متفاوت است.

به گزارش آزادنگار، پزشكان از اين روز به عنوان روزي به ياد ماندني ياد مي كنند. بچه ها يكي يكي گريه كنان و سلامت ظرف 3 دقيقه به دنيا آمدند و همه را ذوق زده كردند.

178690_673.jpg

اين خانواده 3 فرزند ديگر پيش از 6 قلوها داشتند!

لینک به دیدگاه

خدایا چه موش هستند

برای این تعداد درسته وزنشون کمه ولی احتمال زنده ماندنشون هست.........

فکرکن 6 تا بچه 3.5 کیلویی اگر توی شکم یک زن باهش چطور قراره زندگی کنه 9 ماه.................

لینک به دیدگاه

الان هدف اینا از 6 قلو دار شدن چی بود؟

مگه 3 تا نداشتن قبلش؟ :icon_razz:

چند وقت پیش یه خانومه رو دیدم. یه بچه کناره بلوزشو گرفته بود. 2 تا دست باباهه بودن- یکی تو کالسکه. یکی هم باردار بود!

بابا 5 تا بچه می خوای چیکار؟ :w000:

اینو هم بگم که سرو وضعشون هم خوب بود یهنی بهشون نمی خورد بی سواد و اینا باشن!

لینک به دیدگاه

چند وقت پیش یه خانومه رو دیدم. یه بچه کناره بلوزشو گرفته بود. 2 تا دست باباهه بودن- یکی تو کالسکه. یکی هم باردار بود!

:ws28::ws28::ws28:

مهنازی یکی از استادام همیشه می گفت اگه شوهرتون پول نداشت بچه نیارین اگه پولدار بود 5 تایی بچه بیارین :icon_pf (34):

تازه یکی دیگه از استادام دخترش ازدواج کرده بود خود استادم یک بچه یکساله هم با اون سنش داشت

لینک به دیدگاه

خب شیش قلو شدنشون تصادفی بوده:ws52:

خیلی از خانواده های امروزی و باسواد و دیدم که اگه در رفاه مالی باشن تعداد بچه ی زیاد میخوان

خدا به دادشون برسه

لینک به دیدگاه
خب شیش قلو شدنشون تصادفی بوده:ws52:

خیلی از خانواده های امروزی و باسواد و دیدم که اگه در رفاه مالی باشن تعداد بچه ی زیاد میخوان

خدا به دادشون برسه

خب 6 قلو شدنش تصادفی بوده.

3 تای قبلی چی؟ :hanghead:

به فکر آینده ی این بچه ها هستن؟:sigh:

لینک به دیدگاه
خب 6 قلو شدنش تصادفی بوده.

3 تای قبلی چی؟ :hanghead:

به فکر آینده ی این بچه ها هستن؟:sigh:

بی عقلی که شاخ و دم نداره مهناز جون:there:

واقعا کسی که تو قرن 21 ایهمه اولاد تولید کنه جنایتکار هست حتی اگر میلیاردر باشه..........:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

خب اگه ادم از پس هزینه و تربیتشون بر بیاد چه اشکالی داره ؟

خود منم بچه زیاد خیلی دوست دارم

4 تا ...دو تا دوقلو :ws37:

یا یه 4 قلو

به به

:ws37:

بی عقلی که شاخ و دم نداره مهناز جون:there:

واقعا کسی که تو قرن 21 ایهمه اولاد تولید کنه جنایتکار هست حتی اگر میلیاردر باشه..........:banel_smiley_4:

دلیل جنایتشم میگی؟!!!!!!!

لینک به دیدگاه
خب اگه ادم از پس هزینه و تربیتشون بر بیاد چه اشکالی داره ؟

خود منم بچه زیاد خیلی دوست دارم

4 تا ...دو تا دوقلو :ws37:

یا یه 4 قلو

به به

:ws37:

دلیل جنایتشم میگی؟!!!!!!!

الان میدونی یک نوزاد چقدر خرج داره؟

یک بچه چقدر نیاز به توجه و عاطفه از طرف والدینش داره؟

چند سال بعد که این بچه ها بزرگ شدند نیاز به کارو ازدواج دارند؟

مسکن و هزارتا کوفت و زهرمار دیگه

شاید از یک نظر خوب باشه ولی تعداد زیاد اولاد فقط یک سری کمبودها رو در برداره

آب نیست هوای پاک نداریم با افزوده شدن هر تعداد بچه یک خودرو تولید میشه آلودگی هوا چند صد برابر میشه....... نیازهای اولیه دارند و نیازهای تحصیلی

همه زندگی پول نیست

الان یک بچه که به دنیا میاد تا یک سالگیش هیچی که خرج نداشته باشه 3 میلیون هزینه شیرو پوشک و بیمارستان داره....... اگر طبیعی به دنیا بیاد و هیچ مشکلی هم از نظر سلامت نداشته باشه.......

الان کشور چین با 70 سال قانون تک فرزندی جمعیتش داره منفجر میشه...

فرزند زیاد نشان فرهنگ نیست

البته بعضی ها به علت اینکه در کودکی تنها بودند خیلی دوست دارند فرزند زیاد داشته باشند ولی آدم باید به فکر آینده کره زمین و اونها هم باشه...........

اثرات مخربشو فقط خود فرزندان می فهمند و بس

این یعنی جنایت د رحق کره زمین و نسلهای آینده

لینک به دیدگاه
الان میدونی یک نوزاد چقدر خرج داره؟

یک بچه چقدر نیاز به توجه و عاطفه از طرف والدینش داره؟

چند سال بعد که این بچه ها بزرگ شدند نیاز به کارو ازدواج دارند؟

مسکن و هزارتا کوفت و زهرمار دیگه

شاید از یک نظر خوب باشه ولی تعداد زیاد اولاد فقط یک سری کمبودها رو در برداره

آب نیست هوای پاک نداریم با افزوده شدن هر تعداد بچه یک خودرو تولید میشه آلودگی هوا چند صد برابر میشه....... نیازهای اولیه دارند و نیازهای تحصیلی

همه زندگی پول نیست

الان یک بچه که به دنیا میاد تا یک سالگیش هیچی که خرج نداشته باشه 3 میلیون هزینه شیرو پوشک و بیمارستان داره....... اگر طبیعی به دنیا بیاد و هیچ مشکلی هم از نظر سلامت نداشته باشه.......

الان کشور چین با 70 سال قانون تک فرزندی جمعیتش داره منفجر میشه...

فرزند زیاد نشان فرهنگ نیست

البته بعضی ها به علت اینکه در کودکی تنها بودند خیلی دوست دارند فرزند زیاد داشته باشند ولی آدم باید به فکر آینده کره زمین و اونها هم باشه...........

اثرات مخربشو فقط خود فرزندان می فهمند و بس

این یعنی جنایت د رحق کره زمین و نسلهای آینده

اخه کره زمین که فقط چین و ایران نیست !

خیلی از کشورا رشد جمعیتشون منفی و صفره ....

ولی من هنوزم معتقدم کسی که توانایی رسیدگی مالی و تربیتی به بچه هاشو داره و میتونه از اونا ادمای مفید برای این جامعه بسازه چرا باید با اوردن یه بچه یه بچه افسرده و عصبی به جامعه تحویل بده

خود من دوتا برادر دارم ولی یه کم که بزرگ شدم چون اختلاف سنیشون نسبتا با من زیاد بود دانشجو شدن و شهرستان و این برنامه ها بعدم ازدواج کردن و رفتن پی زندگی خودشون من تقریبا از 8-9 سالگی تنها بودم

اتفاقا جنایت اینه که بچه تنها بزرگ بشه ....چون ناراحتی های روحی ناشی از تنهایی یه ادم منزوی و افسرده به جامعه تحویل میده

نمیگم جمعیت زیاد شادی میاره ولی به نظرم کسی که از عهده مخارج و تربیت فرزند زیاد بر میاد به نظرم اشتباه میکنه که یه بچه تنها و افسرده تحویل جامعه میده ....که اکثرشون لوس هم بار میان البته

استثنا هم داریم توشون ولی بیشتر کشاییی که من دیدم اینجوری بودن

لینک به دیدگاه
اخه کره زمین که فقط چین و ایران نیست !

خیلی از کشورا رشد جمعیتشون منفی و صفره ....

ولی من هنوزم معتقدم کسی که توانایی رسیدگی مالی و تربیتی به بچه هاشو داره و میتونه از اونا ادمای مفید برای این جامعه بسازه چرا باید با اوردن یه بچه یه بچه افسرده و عصبی به جامعه تحویل بده

خود من دوتا برادر دارم ولی یه کم که بزرگ شدم چون اختلاف سنیشون نسبتا با من زیاد بود دانشجو شدن و شهرستان و این برنامه ها بعدم ازدواج کردن و رفتن پی زندگی خودشون من تقریبا از 8-9 سالگی تنها بودم

اتفاقا جنایت اینه که بچه تنها بزرگ بشه ....چون ناراحتی های روحی ناشی از تنهایی یه ادم منزوی و افسرده به جامعه تحویل میده

نمیگم جمعیت زیاد شادی میاره ولی به نظرم کسی که از عهده مخارج و تربیت فرزند زیاد بر میاد به نظرم اشتباه میکنه که یه بچه تنها و افسرده تحویل جامعه میده ....که اکثرشون لوس هم بار میان البته

استثنا هم داریم توشون ولی بیشتر کشاییی که من دیدم اینجوری بودن

منم با یک بچه مخالفم

دوتا خوبه

ولی بیشترش و مجاز نمی دونم

وقتی زیاد شدند هم دیگه نمیشه به تربیتشون رسیدگی کرد....

درک میکنم چون تنها بزرگ شدی دلت یک دوجین بچه میخواد که تنها نباشند ولی بعدش دعواها و اختلاف سلیقه ها رو هم باید در نظر بگیری

توی جامعه امروز ما به همون یکیش هم درست توجه نمیشه.......

بچه بیشتر از 2 تا یا دیگه حداکثر 3تا اشتباه محض هست..........

اگر چندقلو شدند که دیگه حرفیست جدا......

شما بذار 10 تا گیرت بیاد ولی بعد نتیجهشو خودت میبینی

یک نگاه به بچه های دهه 60 اگر بندازی متوجه معضل جمعیت بی رویه می شوی.....

من معتقد هستم باید تمام جوانب رو در نظر گرفت نه فقط دل خودمونو........

هستند خانواده هایی با جمعیت زیاد که موفق هم هستند ولی مسلما یک سری کمبودهایی رو حس میکنند که کسی غیر از خودشون قادر به دیدنش نیست.........

لینک به دیدگاه
منم با یک بچه مخالفم

دوتا خوبه

ولی بیشترش و مجاز نمی دونم

وقتی زیاد شدند هم دیگه نمیشه به تربیتشون رسیدگی کرد....

درک میکنم چون تنها بزرگ شدی دلت یک دوجین بچه میخواد که تنها نباشند ولی بعدش دعواها و اختلاف سلیقه ها رو هم باید در نظر بگیری

توی جامعه امروز ما به همون یکیش هم درست توجه نمیشه.......

بچه بیشتر از 2 تا یا دیگه حداکثر 3تا اشتباه محض هست..........

اگر چندقلو شدند که دیگه حرفیست جدا......

شما بذار 10 تا گیرت بیاد ولی بعد نتیجهشو خودت میبینی

یک نگاه به بچه های دهه 60 اگر بندازی متوجه معضل جمعیت بی رویه می شوی.....

من معتقد هستم باید تمام جوانب رو در نظر گرفت نه فقط دل خودمونو........

هستند خانواده هایی با جمعیت زیاد که موفق هم هستند ولی مسلما یک سری کمبودهایی رو حس میکنند که کسی غیر از خودشون قادر به دیدنش نیست.........

منم نمیگم 10 تا

ولی با یکی که اصلا موافق نیستم دو تا هم به نظرم کمه

من اگه تواناییشو داشته باشم حتما 4 تا بچه میارم

با اینم که نمیشه به تربیت بچه ها رسید اصلا موافق نیستم

ما یه فامیل داریم که 4 تا بچه داره میتونم بگم ازین بچه ها مودب تر و باشعور تر تاحالا ندیدم

مامانشونم معلمه همیشه هم خونه نیست که ترو خشکشون کنه ولی واقعا این بچه ها درست تربیت شدن

از طرفی فامیل پر از زوجاییه که یه بچه دارن ....از این بچه ها لوس تر و بی تربیت تر و تقس تر ندیدم ...اکثرشون بچه هایین که لوس و بی مصرف بزرگ شدن !

نمیدونم ...این نظر منه ....فک میکنم بی تربیت یا باتربیت شدن بچه ها میتونه به تعدادشون ربطی نداشته باشه...بلکه به روش تربیتی و استراتژی پدر و مادر مربوطه

لینک به دیدگاه
:ws28::ws28::ws28:

مهنازی یکی از استادام همیشه می گفت اگه شوهرتون پول نداشت بچه نیارین اگه پولدار بود 5 تایی بچه بیارین :icon_pf (34):

تازه یکی دیگه از استادام دخترش ازدواج کرده بود خود استادم یک بچه یکساله هم با اون سنش داشت

خوب خیالش راحته اون یکی بچش حالا حالا ها پیششونه :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...