رفتن به مطلب

یک پروژه متلب از دوستان

ارسال های توصیه شده

ریشه یابی با روش تنصیف- وتری- نابجایی و نیوتن

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

ممنونم دوست عزیز

ولی متلب برای اینکه کار در این زمینه رو راحت کنه تمام روشهای محاسبات عددی رو بصورت دستورات اماده در خودش داره و دیگه نیاز به نوشتن برنامه نیست ...

من یه جزوه ی 120 صفحه ای کامل از دستورات اماده ی محاسبات عددی در متلب دارم اگر خواستین بگید تا بزارم ...

لینک به دیدگاه

ممنون من دارم ...هنوز اول راهم دارم کار می کنم تابستون کمی سرم آروم بشه متلب رو تا یه حدی می رسونمش واقعاااا بگم یه مهندس ارشد مکانیک یا برق یا فنی متلب ندونه کلا بی سواده!

لینک به دیدگاه
ممنون من دارم ...هنوز اول راهم دارم کار می کنم تابستون کمی سرم آروم بشه متلب رو تا یه حدی می رسونمش واقعاااا بگم یه مهندس ارشد مکانیک یا برق یا فنی متلب ندونه کلا بی سواده!

متاسفانه برخی دوستان بر این باورند که مهندس مکانیک باید فقط مدلسازی ( کار با کتیا و سالید و ... ) رو بلد باشه

ولی هیچگاه تواناییهای متلب رو نشناختند

کسی که به کار با متلب رو بیاره قید بقیه نرم افزارهارو میزنه چون انگار با یک ربات کاملا هوشمند طرفه

لینک به دیدگاه

کاملا درسته ..

ببینید من خودم زیاد نقشه کشی بلد نیست ولی باید عرض کنم خدمتتون کتیا و سالید و اتوکد همهشون یه کار می کنن حالا شاید یکی از بقیه قویتر باشه ولی مکانیک تنها اونا نیستند.

شاید 10 12 سال قبل بود بلی اتوکد برای هر مهندسی لازم بود ولی الان دنیا و صنعت رو تحلیل داره حرکت می کنه .در ثانی خیلی از نرم افزارها رو در در حین کار در صنعت هم می شه یاد گرفت که خیلی هم آموزنده تر هست.

متلب و انسیس و آباکوس و .... همه نرم افزارهایی هستند که دنیای صنعت امروز طالبه اوناست شاید 5 سال دیگه قضیه فرق کنه ..بالاخره باید بگم متلب واقعااا متلبه!!

لینک به دیدگاه

من یه جزوه ی 120 صفحه ای کامل از دستورات اماده ی محاسبات عددی در متلب دارم اگر خواستین بگید تا بزارم ...

سلام مهندس جان.نیکی وپرسش؟!

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
ممنونم دوست عزیز

ولی متلب برای اینکه کار در این زمینه رو راحت کنه تمام روشهای محاسبات عددی رو بصورت دستورات اماده در خودش داره و دیگه نیاز به نوشتن برنامه نیست ...

مهندس اگه امکانش هست بذاریدش تا دانلودش کنیم

مرسی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...