رفتن به مطلب

آرایشهایی که خانمها دوست دارند اما آقایون نمی پسندند!

afa

ارسال های توصیه شده

من که نگفتم فقط واسه مردا آرایش میکنید که میگی توی مجلس زنونه هم آرایش میکنیم...:banel_smiley_4:

میگم آدم واسه خودش که خودشو آرایش نمیکنه.

وقتی تو خونه تنهایی واسه خودت آرایش میکنی شما؟

بعد هم من اصلا ایرادی نگرفتم.به هرحال انسان باید زیبا و آراسته توی جامعه باشه.:w16:

عرض من رو اشتباه گرفتید.به جون شما...:w16::w16::w16:

من تو خونه آرایش میکنم ایرادی داره ؟:sigh:

تازه من میگم تو خونه آدم باید خوشگل تر باشه تا بیرون چون بیرون آدم ناجور هست ولی تو خونه نیست ........

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 63
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پس این افشـــین نادان چی میگه !!!!!! :zadan:

چشم سیاش خماره دمش گرم بابا دمش گرم

لپاش گل اناره دمش گرم بابا دمش گرم

لب لب قلوه داره دمش گرم بابا دمش گرم

کشته با یک اشاره دمش گرم بابا دمش گرم

یه ماچ دادو دمش گرم دمش گرم بابا دمش گرم

:w58: :w58: :w58:

خجالت بکش اینا چیه میگوشی ؟:w000:

لینک به دیدگاه

خواهران من سیاهی چادر شما، از سرخی خون من با ارزش تر است....

خواهشا چادر بر سر کنید و حتی المقدور روبنده بر چهره گیرید....

به این به اصطلاح روشنفکرها نگاه نکنید که میگویند فقط چادر بدون روبنده.....

ارزش های خود را حفظ کنید.

لینک به دیدگاه
خجالت بکش اینا چیه میگوشی ؟:w000:

من برای لذت گوش نمیدهم،این شبکه های منحرف برای ترویج فساد اینها را پخش میکنند....

ما مجبوریم گوش کنیم تا جوانان را از ابعاد مختلف این فتـــــــنه آگاه کنیم. :JC_thinking:

لینک به دیدگاه

QUOTE]

اسی ابن بیتاب (قدس سره )

اینو جا انداختی!!:persiana__hahaha:

لینک به دیدگاه

مطمئنی منظورت سیاهی چشمو سرخی لپ نبود ؟:persiana__hahaha:

چشم سیاش خماره دمش گرم بابا دمش گرم

لپاش گل اناره دمش گرم بابا دمش گرم

:persiana__hahaha:
لینک به دیدگاه

:banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4:

هر کسی هر جوری راحته،زندگی میکنه

لینک به دیدگاه

مطمئنی منظورت سیاهی چشمو سرخی لپ نبود ؟

سرخی لپ دیگر چیست،به اندازه کافی در منزل سیلی خواهیم زد که لپ هایشان سرخ شود...:zadan:

:banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4:

هر کسی هر جوری راحته،زندگی میکنه

بدعت درست میکنیدا.........

یکسری از قوانین ما اجباری است،فکر نکنم کسی صحبت از اختیار کرد.

امر فصل الخطاب لازم الاجرا است....... TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28138%29.gif

لینک به دیدگاه
سرخی لپ دیگر چیست،به اندازه کافی در منزل سیلی خواهیم زد که لپ هایشان سرخ شود...:zadan:

ما نیز در برابر این حرکت شما پاسخی دندان شکن و استخوان شکن خواهیم داد .....:ws50:

ملاحظه بفرمایید :

elivg5ddfqdy8k5mocf0.gif

لینک به دیدگاه

امر فصل الخطاب لازم الاجرا است....... tael_smileycenter_misc%20%28138%29.gif

شاید در ظاهر اینگونه باشه،ولی در متن جامعه میبینیم که اینگونه نیست.مغازه های عرضه پوشاک و مد روند خودشون رو دارن طی میکنند.

لینک به دیدگاه

امر فصل الخطاب لازم الاجرا است....... TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28138%29.gif

اگه راست می گی دستت می رسه بیا منو ارشاد کن!!mermaid3.gif

هم آرایش می کنیمhippie9.gif

هم مو افشان می کنیم!!hippie8.gif:ws3:

اینم لازم الاجراش%282440%29.gif

لینک به دیدگاه
من تو خونه آرایش میکنم ایرادی داره ؟:sigh:

تازه من میگم تو خونه آدم باید خوشگل تر باشه تا بیرون چون بیرون آدم ناجور هست ولی تو خونه نیست ........

نه بابا چه ایرادی ، شما صاحب اختیارید:ws3:

ولی من کلی گفتم.در مجموع اکثرا وقتی میان توی اجتماع بیشتر به ظاهرشون میرسن.

فک نکنم پذیرش حرفم سخت باشه ها:ws52:

شما فکر میکنید اینجوری نیست؟

(ضمنا من دوبار گفتم اشکالی نمیبینم توی این کار:w74:)

لینک به دیدگاه
نه بابا چه ایرادی ، شما صاحب اختیارید:ws3:

ولی من کلی گفتم.در مجموع اکثرا وقتی میان توی اجتماع بیشتر به ظاهرشون میرسن.

فک نکنم پذیرش حرفم سخت باشه ها:ws52:

شما فکر میکنید اینجوری نیست؟

(ضمنا من دوبار گفتم اشکالی نمیبینم توی این کار:w74:)

اون که صد در صد و من مخالف شما نیستم اصلا چون همه ما نیاز به مقبولیت رو داریم مثل بقیه نیاز ها و این وسایل آرایشی وسیله ای برای پاسخ به این نیازه برای خانوما .....

همون طور که پسرا هم به نحو دیگه ای و با نشون دادن قدرت و هیکل و کلام خوب و خیلی چیزای دیگه سعی در نشون دادنش هستند ( که البته در آقایون بیشتر هست و دلیل کافی براش دارم که بگم چرا) ولی شکل نشون دادنش فرق داره .......

علت گفتن اون حرفم فقط برای این بود که بگم اشکالی نداره تو خونه آرایش کنیم و یا خوش تیپ تر باشیم که حتی از نظر من بهتره تو خونه بهتر بگردیم تا بیرون ..... :icon_redface:

لینک به دیدگاه
اون که صد در صد و من مخالف شما نیستم اصلا چون همه ما نیاز به مقبولیت رو داریم مثل بقیه نیاز ها و این وسایل آرایشی وسیله ای برای پاسخ به این نیازه برای خانوما .....

همون طور که پسرا هم به نحو دیگه ای و با نشون دادن قدرت و هیکل و کلام خوب و خیلی چیزای دیگه سعی در نشون دادنش هستند ( که البته در آقایون بیشتر هست و دلیل کافی براش دارم که بگم چرا) ولی شکل نشون دادنش فرق داره .......

علت گفتن اون حرفم فقط برای این بود که بگم اشکالی نداره تو خونه آرایش کنیم و یا خوش تیپ تر باشیم که حتی از نظر من بهتره تو خونه بهتر بگردیم تا بیرون ..... :icon_redface:

خب خوبه داریم به تفاهم میرسیم ظاهرا.منم نگفتم آقایون این کارو نمیکنن.

ولی اینکه این موضوع توی آقایون بیشتره رو سند دارید واسش؟

کجاس سندش؟احیانا توی وزارت خارجه نیست؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
اگه راست می گی دستت می رسه بیا منو ارشاد کن!!mermaid3.gif

هم آرایش می کنیمhippie9.gif

هم مو افشان می کنیم!!hippie8.gif:ws3:

اینم لازم الاجراش%282440%29.gif

واه واه واه.......

چه قدر آرایش جلفی،خجالت بکشین،قباحت داره،اون لپ هایی که واسه نامحرم سرخ بشه تو قیامت سنگ گداخته روش میذارن.

از همین موهای پریشون رنگی،آویزانتان میکنند.

اون لب های پروتز شده را در قیامت با سیم داغ به هم میدوزند،چکار کنیم ما از دست اینهمه گناه.... :sigh:

لینک به دیدگاه
خب خوبه داریم به تفاهم میرسیم ظاهرا.منم نگفتم آقایون این کارو نمیکنن.

ولی اینکه این موضوع توی آقایون بیشتره رو سند دارید واسش؟

کجاس سندش؟احیانا توی وزارت خارجه نیست؟:banel_smiley_4:

نه آقایون مثه خانوما خیلی نشون نمیدند به این شدت !

ولی درونشون خیلی بیشتر دوست دارند مورد قبول واقع بشند

بحث روانشناسیه

یه چیزی میگم شاید قبول بکنی شاید نه

خانوما راحت در مورد ظاهر همدیگه نظر میدند ولی آقایون اینطور نیستند و دوست دارند خودشون به درجه ای از مقبولیت برسند در خودشون که مطمئن باشند بقیم رسیدند ........

خیلی میشه بیشتر بازش کرد بحثو و شاید الان در وهله اول قبولش نکنی ولی خیلی جاها موافقشند حتی آقایون :w16:

لینک به دیدگاه

دوستان فرصت نکردم همه نظرات رو بخونم ولی تو همون صفحه اول عموما دیدم خانمها عنوان کردن که چه اهمیتی داره که آقایون چی میپسندن. مهم اینه که خودمون بپسندیم.

ببخشید که انقدر صریح نظراتتون رو انتقاد میکنم. ولی من احساس میکنم اینجا یه سوء تفاهم رخ داده.

ببینید اینکه تغییر نوعی از رفتار، که مورد پسند ما هست و منطبق کردن اون با علایق فردی دیگه دال بر منع آزادی یا تضییع حقوق شما نیست. ضمن اینکه منظور از آقایون مربوط به همه آقایونی که تو خیابون شما رو گاه از روی حس زیبایی دوستی، گاه از روی علاقه، گاه از روی هرزگی و ... به شما نگاه میکنند نیست. هر انسانی تو این دنیا برای خودش یک جفت داره. یه لنگه گم شده. بالاخره هم اونو پیدا میکنه. در واقع اعتقاد من اینه. حال فرض کنید این جفت یا پیدا شده یا قراره پیدا شه. پس منظور از آقا به نظر من همون جفت هر کدوم از شما خانم هاست که یا در آینده پیدا خواهد شد و یا پیدا شده. حالا این جفت فرد مورد علاقه شما هم هست. ضمن اینکه هر انسانی سعی میکنه برای جنس مخالف خودش یا همون جفتش جذاب تر به نظر برسه.

برای فردی که به وی علاقه مند هستیم. کسی هست که نخواد برای فرد مورد علاقه اش جذاب به نظر برسه؟ قطعا اینطور نیست. همه ما علاقه داریم برای فرد مورد علاقه خودمون یا همون جفتمون جذاب باشیم. خوب این متن داره به ما راهکار یاد میده. برای چی؟ برای اینکه جذاب تر به نظر برسیم؟ خوب مگه این منافی حقوق شماست؟ مگه این خواسته شما نیست؟

پس داره به شما یه راه سهل الوصول برای رسیدن به خواسته تون که همون جذابیته یاد میده.

لینک به دیدگاه
واه واه واه.......

چه قدر آرایش جلفی،خجالت بکشین،قباحت داره،اون لپ هایی که واسه نامحرم سرخ بشه تو قیامت سنگ گداخته روش میذارن.

از همین موهای پریشون رنگی،آویزانتان میکنند.

اون لب های پروتز شده را در قیامت با سیم داغ به هم میدوزند،چکار کنیم ما از دست اینهمه گناه.... :sigh:

یکم آهنگ گل پری جون رو گوش بده%281943%29.gif

منصور دیگه قدیمی شده....

بعد با حاجیه خانوم برین کنسرت%282572%29.gif

لینک به دیدگاه
دوستان فرصت نکردم همه نظرات رو بخونم ولی تو همون صفحه اول عموما دیدم خانمها عنوان کردن که چه اهمیتی داره که آقایون چی میپسندن. مهم اینه که خودمون بپسندیم.

ببخشید که انقدر صریح نظراتتون رو انتقاد میکنم. ولی من احساس میکنم اینجا یه سوء تفاهم رخ داده.

ببینید اینکه تغییر نوعی از رفتار، که مورد پسند ما هست و منطبق کردن اون با علایق فردی دیگه دال بر منع آزادی یا تضییع حقوق شما نیست. ضمن اینکه منظور از آقایون مربوط به همه آقایونی که تو خیابون شما رو گاه از روی حس زیبایی دوستی، گاه از روی علاقه، گاه از روی هرزگی و ... به شما نگاه میکنند نیست. هر انسانی تو این دنیا برای خودش یک جفت داره. یه لنگه گم شده. بالاخره هم اونو پیدا میکنه. در واقع اعتقاد من اینه. حال فرض کنید این جفت یا پیدا شده یا قراره پیدا شه. پس منظور از آقا به نظر من همون جفت هر کدوم از شما خانم هاست که یا در آینده پیدا خواهد شد و یا پیدا شده. حالا این جفت فرد مورد علاقه شما هم هست. ضمن اینکه هر انسانی سعی میکنه برای جنس مخالف خودش یا همون جفتش جذاب تر به نظر برسه.

برای فردی که به وی علاقه مند هستیم. کسی هست که نخواد برای فرد مورد علاقه اش جذاب به نظر برسه؟ قطعا اینطور نیست. همه ما علاقه داریم برای فرد مورد علاقه خودمون یا همون جفتمون جذاب باشیم. خوب این متن داره به ما راهکار یاد میده. برای چی؟ برای اینکه جذاب تر به نظر برسیم؟ خوب مگه این منافی حقوق شماست؟ مگه این خواسته شما نیست؟

پس داره به شما یه راه سهل الوصول برای رسیدن به خواسته تون که همون جذابیته یاد میده.

بله البته از نظر دیدگاه تکاملی حرفتون کاملا درسته منم قبول دارم و رعایت هم می کنم!

اگه مطالبی رو که تاپیک گفته نگاه کنید می بینید که اکثریت بچه ها با همچین آرایشی به کل مخالف اند

اما مخالفت من نوعی با این موضوع بود که من همنی ام که هستم!

اگر این جفت به قول شما منو همینجوری می پسنده که هیچی اگه نه من تغییری در خودم ایجاد نمی کنم(باتوجه به اینکه می گم چیز بدی برای تغییر توی آرایش صورت خودم ممکنه نبینم!)

اما بله اگه خطا یا بدی ای بود درستش اینه که اصلاح بشه:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...