رفتن به مطلب

آرایشهایی که خانمها دوست دارند اما آقایون نمی پسندند!

afa

ارسال های توصیه شده

رژلب‌های شبرنگی، سایه چشم آبی، کرم‌ پودرهای براق‌ و برنزه کننده‌های طلایی. باید بدانید که هر آرایشی که به چشمتان زیبا می ‌آید برای همه جذاب نیست، مخصوصاً برای آقایان. تجربه نشان داده است که بعضی از آرایش ‌های بسیار مورد علاقه خانم‌ها برای آقایان ناامید کننده است.

1. کرم‌ پودر و پنکک غلیظ: ضخیم شدن پوست به‌خاطر مالیدن کرم پودر و پنکک زیاد روی آن اصلاً مورد علاقه آقایان نیست. هیچ مردی دوست ندارد گونه زنی را ببوسد و بعد ببیند که کل صورت خودش هم کرم ‌پودری شده است. خوب است که با کرم‌پودر صورتتان را صاف کنید اما نباید زیاده‌ روی کنید. یکدست بودن رنگ پوست بعد از مالیدن کرم پودر هم مسئله بسیار مهمی است که آقایان خیلی به آن توجه می‌کنند.

2. برجسته کردن سر: هیچ مردی از برجسته کردن سر با استفاده از چیزهای مختلف خوشش نمی‌آید. از هر وسیله آرایش مویی که باعث شود سرتان بیش از حد و به طور غیرطبیعی بزرگ شود دوری کنید.

3- رژلب‌های شبرنگ: شاید این روزها رژلب‌های شبرنگ مد شده باشد اما نظر بعضی از مردها به‌کلی با آن متفاوت است. لب‌های نارنجی کاملاً با آنچه که مردها به آن عادت داشته‌اند فرق می‌کند و اصلاً مورد علاقه‌ آنها نیست.

4- ابروهای خیلی نازک: نازک بودن بیش از حد ابروها چون اصلاً طبیعی به نظر نمی ‌رسد نظر آقایان را جلب نمی‌ کند.

5- سایه چشم توپُر: سایه‌های توپُر با رنگ‌های مخصوصا آبی با اینکه این روزها دوباره مُد شده است اما به نظر آقایان هنوز کهنه و از مُد افتاده است. از نظر اکثر آقایان، سایه چشم دودی اگر درست استفاده شود بسیار جذاب و عالی است اما اگر بد استفاده شود واقعاً وحشت‌انگیز است. قبل از اینکه بخواهید این سایه را امتحان کنید حتماً از یک متخصص کمک بگیرید.

6. گونه‌های سرخ: به نظر آقایون رنگ قرمز برای خانم‌های سن بالا است. مردها معمولاً نوعی آرایش را دوست دارند که صورت را کاملاً طبیعی نشان دهد.

7. لب‌های دورنگ: وقتی رنگ دورلبتان (خط لب) با رنگ رژ هماهنگ نباشد در نظر آقایون هیچ جلوه‌ ای نخواهد داشت.

8. برق و اکلیل: استفاده از پنکک‌های اکلیل‌ دار برای کل صورت نه‌ تنها هیچ جذابیتی به شما نمی‌دهد بلکه می‌تواند از جذابیت بقیه قسمت‌های آرایشتان هم کم کند.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 63
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خوب وقتی خودم چیزیو بپسندم چه اهمیتی داره که آقایون نپسندن؟!:banel_smiley_4:

هر چند که من خودم از مصنوعی بودن خوشم نمیاد ولی خب فقط!! با مطابق میل کسی رفتار کردن خیلی مخالفم! یعنی که چی؟!:viannen_38:

لینک به دیدگاه

هر چند که من خودم از مصنوعی بودن خوشم نمیاد ولی خب فقط!! با مطابق میل کسی رفتار کردن خیلی مخالفم! یعنی که چی؟!:viannen_38:

من دوست دارن خودم خوشم بیاد اقایون میخوام خوششون نیاد مگه ما از همه کارای اقایون خوشمون میاد

همینو بگو.

یه خانم وقتی آرایش می کنه در درجه اول برا خودشه نه دیگران.

حالا اصلا می خواد دو تا دایره بنفش هم بکشه این وسط رو گونه هاش، به کسی ربطی داره؟:banel_smiley_4:

اونی که به قصد تو چشم مردا بودن آرایش می کنه یکمی بیمار تشریف داره.:viannen_38:

لینک به دیدگاه

نه جان من شما آرایش میکنید که فقط خودتون از خودتون خوشتون بیاد؟:banel_smiley_4:

جان من راستشو بگو...

نمیگم بده ها ولی اینجوری نیست:w16:

لینک به دیدگاه
همینو بگو.

یه خانم وقتی آرایش می کنه در درجه اول برا خودشه نه دیگران.

حالا اصلا می خواد دو تا دایره بنفش هم بکشه این وسط رو گونه هاش، به کسی ربطی داره؟:banel_smiley_4:

اونی که به قصد تو چشم مردا بودن آرایش می کنه یکمی بیمار تشریف داره.:viannen_38:

دقیقا این افراد بنظرم کمبود دارن

لینک به دیدگاه
نه جان من شما آرایش میکنید که فقط خودتون از خودتون خوشتون بیاد؟:banel_smiley_4:

جان من راستشو بگو...

نمیگم بده ها ولی اینجوری نیست:w16:

من خدایی 90درصد برا دل خودم ارایش میکنم اون ده درصد هم میشه برا عروسا و مراسمات خاص که ادم ارایشش فرق داره

لینک به دیدگاه

من به شخصه از آرایش غلیظ خوشم نمیاد .. حالا سلیقه ها متفاوته شاید یکی خوشش بیاد

.

آرایش خیلی کم باشه و طبیعی به نظر من بهتره ..

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...