رفتن به مطلب

ازدواج مهدی پاکدل و ...

ارسال های توصیه شده

- مهدی پاکدل به تازگی در یک برنامه تلویزیونی حاضر شده و اعلام کرد با بهنوش طباطبایی ازدواج کرده است.

به گزاش سایت روزنامه ایران،مهدی پاکدل بازیگر جوان سینما و تلویزیون که طی سالهای اخیر در آثاری همچون «دایره زنگی»، «مخمصه» و «شبانه» ایفای نقش کرده است به تازگی در برنامه نوروزی شبکه استانی اصفهان حاضر شده و ضمن گفتگو درباره روند فعالیت سینمایی خود از این مساله سخن گفت که اخیرا با بهنوش طباطبایی دیگر هنرمند جوان ایرانی ازدواج کرده است.

اعلام این خبر در شرایطی از سوی پاکدل اعلام شد که ازدواج این دو هنرمند سینما در سیزدهم اسفندماه سال گذشته صورت گرفت.

پاکدل متولد 1359 اصفهان و دانشجوی انصرافی گرافیک دانشگاه آزاد و بهنوش طباطبایی متولد 1360 تهران و فارغ التحصیل رشته کامپیوتر است.

-------------------------

آقای مهدی پاکدل و خانم بهنوش طباطبایی در تاریخ ۱۳ اسفند ماه امسال با هم ازدواج کردند و آقای مهدی پاکدل برای اولین این خبر رو در برنامه ی زنده رود (شبکه اصفهان) اعلام کردند ...

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

بیوگرافی مهدی پاکدل: در سال 1359 در اصفهان،شش فرزند و من فرزند آخر هستم. در یک فاصله بیست ساله به دنیا آمدیم. برادر بزرگم حسین، سپس سه خواهر، بعد مسعود به دنیا آمد که عکاس سینماست و ته‌تغاری خانواده هم من می‌باشم.

بیوگرافی بهنوش طباطبایی : متولد 1360

مدرک تحصیلی: لیسانس کامپیوتر

گذراندن یک دوره در کلاس های بازیگری دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران

لینک به دیدگاه
این همه برگ گرفتی جلوی صورتت،خوب معلومه از دستت میپره....... :w00:

برو عامو برو من گول حرفاي تورو نميخورم اصلا من خودم به مهدي جواب منفي دادم:jawdrop:

بعله چي فكر كردين:ws3:

لینک به دیدگاه
از معدود بازیگراییه که خودشه همیشه! چه پشت صحنه چه جلوی صحنه!

و خیلی باشخصیته! مبارکشون باشه

ماكه راضي نيستيم مباركشون نباشه:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...