رفتن به مطلب

اساتید دوست داشتنی...

spow

ارسال های توصیه شده

منم ترم پیش یه استاد داشتیم جوون بود (از من یکسال کوچکتربود ) از صبح تا ظهرم یکسره کلاس داشت با چهارتا گروه

خداییش خیلی پسر خوبی بود و قشنگ درس میداد ... نظم و حضور توی کلاسم براش خیلی مهم بود

کلا ارزش قایل بود برای حضورت و فعالیتت

باهاش تنظیم شرایط محیطی داشتیم منم که نسبت به باقیه جزو اولین کسایی بودم که این درس و داشتم (بخاطر تغییر رشته ام ) ازش کلی چیزهای خوب و مفید یاد گرفتم..

امتحانشم 30 تا سوال مفهومی داده بود و یک پروژه هم برای میانترم حساب کرد باهامون......

من ازش 19 گرفتم چون همیشه حضور داشتم .......... واقعا استاد خوبی هست

امیدارم هرجا که باشه موفق باشه:icon_gol:

لینک به دیدگاه

ولی جاتون خالی همون ترم پیش یه استاد گیرما افتاد دوتا درس هم باهاش داشتیم

بهش دوستاش میگفتند کتابخونه سیار از بس کتاب خونده بود و میخوند.......

ولی یجو شعور نداشت گند زد به نمرهام

دلم میخواد بنمش خیلی آدم چرتی بود کلا:w74:

فکرکن توی نمرهاش از زمین تا آسمون تبعیض بود...مثلا به من فقط نمره روی برگمو داده بود پروژه مو حساب نکرده بود

و به بعضی ها که نمره روی برگهشون از من کمتر بود داده بود 20 .............خدا ازش نگذره

..........................

لینک به دیدگاه
ترم پيش يه استاد آزمايشگاه داشتم كه با خانوما مشكل داشت (هي ميگفت من يه همجنس اينارو دارم ميشناسمشون:banel_smiley_4:)

سلام ميكرديم جواب مارو نميداد عوضش با پسرا دست و روبوسي:banel_smiley_4:

سوال ميپرسيديم روشو ميكرد اونور مبرفت پيش پسرا

نمره هاي پسرا همه حتي خنگولاشون بالاي 17 بود عوضش دخترا بالاترين نمره فقط منو دوستم بوديم اونم13.5 :w821:

20 نفر هم انداخته بود كه همشون هم ترم آخر بودن:banel_smiley_4: بعد مدير گروه و رئيس دانشكده كلي قربون صدقش رفتن تا از اون 20 نفر دوباره امتحان بگيره

آخه ازمايشگاه رو هم ميندازن!!!!!!!:ubhuekdv133q83a7yy7

دمش گرم:ws3:

استاد این شکلی کم پیدا میشه.اکثرا برعکس هستن!

یه استاد برنامه نویسی داشتیم دقیقا برعکس این استاد شما بود.

خیلی تابلو بازی درمیاورد.حداقل ظاهر رو هم حفظ نمیکرد!

پسرا که ازش سوال میپرسیدن میگفت بذارید بحث من تموم شه بعد سوال بپرسید بعد خودش وسط بحث هی میگفت خانوما سوال ندارن؟؟!!:w00:

دوستم یه سری دیر رسید به کلاس نامرد راه ندادش ، بعد از 10 دقیقه یه دختره اومد همین جوری گذاشت بیاد تو کلاس.:icon_pf (34):(این دیگه انتهای تابلو بازی بود)

ما هم از وسط ترم دیگه قاطی کردیم زدیم تا آخر ترم پدرشو درآوردیم.

تعدادمون هم زیاد بود نمیتونست کاری کنه.کاری هم میخواست بکنه خودش بیشتر تابلو میشد.

وسط کلاس بچه ها یهو میگفتن خانوما سوال ندارن؟؟

یا یه نفر که میخواست بیاد داخل هممون میزدیم زیر خنده.

دیگه خودش خجالت میکشید بنده خدا.

لینک به دیدگاه

اگه سر کلاس بیشتر از استاد مطالعه داشته باشی و همونجا حالشو بگیری جرات نداره کاری کنه...

این بهترین کاره که با سوالای سخت گیجش کنی

لینک به دیدگاه
اگه سر کلاس بیشتر از استاد مطالعه داشته باشی و همونجا حالشو بگیری جرات نداره کاری کنه...

این بهترین کاره که با سوالای سخت گیجش کنی

بابا این استادای ما بعضی هاشون خیلی پر رو تشریف دارن.

سر درس طراحی شاسی خودرو یه سوتی داد سر جهت نیروی اصطکاک تو حرکت خودرو من زدم تو روش نامرد مگه کم میاورد.خودش میدونست اشتباه گفته ها.

آخرش میگفت من منظورم این بود که این اصطکاکه با بقیه نیرو ها جهتشون اینه!!!

ده دقیقه بحث کردیم،من دیگه روم نشد ادامه بدم.

لینک به دیدگاه

یادش به خیر دوران دانشگاه هم استاد باحال داشتیم هم عنق..

یکیشون یه خانومی بود که فوق العاده بد اخلاق و عصبی بود..هیچکدوم از دوستام باهاش واحد نگرفتن الا من..تازه ادعام شد:ws46: که هرچقد بد اخلاق باشه مهم نیست و من این واحد و پاس می کنم..در کنار کارای تحقیقاتی ازمون خواست که تو کار ترجمه یه متنی کمکش کنیم ..من و چند نفر دیگه قبول کردیم..آخر سر فهمیدیم داره یه کتاب ترجمه می کنه به اسم خودش ..همون متن های ترجمه شده ی من و دوستان . کلی اذیتمون کرد .کلی به خودم لعنت کردم ...باورتون نمیشه اینقدر این استاد عجیب و عصبی بود که مجبور شدم آخر ترم این درسو حذف کنم و با یه استاد دیگه دوباره بگیرم..:icon_pf (34):

یه استاد زبان هم داشتم که ظاهر خیلی جدی داشت..ولی خوش اخلاق بود و کمی متفاوت( به قولی از دور دل میبرد از جلو زهره..:banel_smiley_52:)..خلاصه این استاد گویا یه جورایی از بنده خوشش اومده بود ولی من که تو این فضاها نبودم مثل آدمهای خیلی شاد فقط کلم تو کلاس به درس و شیطنت با دوستان بود نه به استاد!!!

خلاصه بعد از کلی تابلو بازی استاد همه متوجه این قضیه شده بودند به غیر از خودم..

این استاد محترم موهای کمی بلندی داشت(تقریبا تا پایین گردن) و هر کاری میکردن که این استاد موهاشو کوتاه کنه قبول نمی کرد و قانع نمیشد..

تا اینکه یه روز طبق معمول آخر ساعت کلاس در مورد موضوعات آزاد بچه ها صحبت می کردن(البته به زبان انگلیسی) اون روز استاد موضوع معیارهای ازدواج رو مطرح کرد...و هر کسی نظرش رو می گفت..من هم چند جمله ای آماده کرده بودم که صحیح باشه و سوتی ندم. وقتی نوبت به من رسید تا اومدم حرف بزنم استاد پرید تو حرفم و گفت نظرت راجع به اینکه یه پسری موهای بلند داشته باشه چیه؟ !!!!:jawdrop:

من هم که تعجب کرده بودم و هم حرصم گرفته بود که چرا پرید تو حرفم و کارو خراب کرد :w00: با صراحت گفتم چه معنی داره یه پسر مثل دخترا رفتار کنه ..!!اصلا زیبا نیست و این شخصیت رو نمی پسندم.

فکر می کنید جلسه بعد چه اتفاقی افتاده بود؟! استاد موهاش کوتاه اومد سر کلاس..

دیگه سوژه زره بین کل کلاس شده بودم..

تازه اینجا بود که فهمیدم..بله ...

اینقدر استاد از این تابلو بازیا در آورد که این درس رو هم مجبور شدم نصفه رها کنم..

ولی خدایی خیلی موخ بود..

کلی خاطره از اساتید مختلف دارم...یادش بخیر:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

استاد فیزیک 2: بخونید من الان میگم از 20 نفر 5 نفر میپاسید

نمره اخر ترم : 10:banel_smiley_4:

اما با تمام وجود بهش احترام میزارم چون واقعا یاد گرفتیم:ws37:

حسابداری بنده خدا کلی واسمون مثال حل کرد درس داد 15 گرفتم اما در حد 20 خیلی جاها بلدم:ws3:

تئوری : بخونید بخونید بخونید

من : ای بمیری:w00: یکم درس بده:w00: کلاسا رو که منظم نمیاد میادم همش میگه من فلانم من بسار

ای بمیری:w00:

اخرش همه 8

اقتصاد: دانشجو استاد چرا اینجوریه

استاد : عین گچ رو دیوار

من : واسه خروج ارز

استاد : واسه خروج ارز

ما : :jawdrop:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...