رفتن به مطلب

دیده شدن امام زمان در مصر

El Roman

ارسال های توصیه شده

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

به امید خدا یه روزی از نزدیک باهام در این مورد حرف میزنیم :ws3:

انشالله اومدی ولایت قرار میذاریم سه تایی میحرفیم:w16:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 59
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

انشالله اومدی ولایت قرار میذاریم سه تایی میحرفیم:w16:

:ws47:بچه محلاشم میاره ..سه تایی رو با حال اومدی آبجی:ws28:

یه فیلم بود نمیدونم دیدید یا نه امام زمان هایی که تو این چند ساله ادعا کردن که ظهور کردنه..وای پیشنهاد میکنم ببینید بمب خنده مهران مدیری رو میزاره تو جیبش

ولی یه سوال دارم چی جوری امام زمان این اسب بال دارو داره ولی سالیان ساله که تو جمکران ته چاه...:icon_razz:دلم گرفته از این مردم.......

نامت آمد لبم آتش گرفت ....

لینک به دیدگاه
هی خواستم پست ندم به اعتقادات کسی توهین نشه انگار تو گلوم موند جواب:icon_pf (34):

اوخیش راحت شدم:ws3:

شقایق خانم من نمیدونم شما چه دینی دارین و ربطی هم بهم نداره چون مسئله شخصی هست ولی خیلی خطرناکه نشر افکار بهائیت ، به خاطر خودتون میگم ؛‌ ممکنه دردسر بشه ، کلا مسئاله رو رد بکنین خطرش کمتره:icon_gol:

لینک به دیدگاه
شقایق خانم من نمیدونم شما چه دینی دارین و ربطی هم بهم نداره چون مسئله شخصی هست ولی خیلی خطرناکه نشر افکار بهائیت ، به خاطر خودتون میگم ؛‌ ممکنه دردسر بشه ، کلا مسئاله رو رد بکنین خطرش کمتره:icon_gol:

اشتباه نکن حامد جان من مسلمونم یعنی بدنیا اومدم بالاجبار مثل خیلیا مسلمون شدم وگرنه به من بود مسیحی میشدم:ws3:

لینک به دیدگاه
اشتباه نکن حامد جان من مسلمونم یعنی بدنیا اومدم بالاجبار مثل خیلیا مسلمون شدم وگرنه به من بود مسیحی میشدم:ws3:

کاری ندارم گفتم فقط نشر افکار بهائیت خیلی حساسن روش و ممکن خطری باشه:icon_pf (34)::w16:

لینک به دیدگاه

چي شد اين فيلم نا واضح اين تصور رو ايجاد كرد كه اين يك سوار هست؟

از نظر من يك نور از جانب يك نور افكن است كه براي روشن كردن صحنه استفاده شده و با چرخش نورافكن و تغيير مسير شعاع نور از روي زمين به سمت فضا اين نور محو مي شود

از طرفي در ابتداي تاپيك اشاره شد كه بنا بر اعتقاد مسيحيت .... خوب اين فيلم مي بايست جنبه ي تبليغاتي براي مسيحيان داشته باشد و نه ما كه مسلمان زاده ايم

لینک به دیدگاه

من این چیزا رو با چشم نیبینم باور نمیکنم . پس الکی میباشد . :ws37:

در ضمن حوادث اخیر و مستند سازی های این چند وقتو بذاریم کنار هم گویا مصلح اخر الزمان سازی برای بعضیا نون و اب شده .اینم یکی دیگش !!

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

خدا وکیلی یه نفر.... فقط یه نفر هست که این فیلمو باور کرده باشه؟؟؟؟!!!!!!!

جمع کنین بابا... عصر عصر تکنولوژیه نکنه یادتون رفته قرن چندیم؟

اینا کار یه مشت مردم بیکارن که همه چیزو به مسخره گرفتن

لینک به دیدگاه
منم میخوام فیلم رو ببینم

باز نمیشه فیل تر کردن:4564:

شما چون هنوز حجاب دید داری و به اون مقام نرسیدی این لینک براتون فی ل تر هست ستاره کوچلو:ws3:

لینک به دیدگاه
شما چون هنوز حجاب دید داری و به اون مقام نرسیدی این لینک براتون فی ل تر هست ستاره کوچلو:ws3:

که من حجاب دید دارم تو نداری؟:w000:

بعدشم من خورشیدم نه ستاره:w000:

:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...