رفتن به مطلب

دیده شدن امام زمان در مصر

El Roman

ارسال های توصیه شده

متحول گشتيم.....

آخه اينهمه روايت و حديث هست كه ديده نميشه.دوستاني بدتر از صد دشمن به امثال اينا گفته ميشه.

تازه اگه ديده بشه يعني اينكه غيبت كبري به سر اومده.......يعني به سر اومده؟......................:ws52:

بياين دست جمعي توبه كنيم...يكي بشه پيش نماز...نه.... پيش توبه.......

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 59
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من دیدم.

نوشته بود Green Ghost

کسی در مورد اینکه کی بوده وچی بوده نظری نداده.

نمی دونم ولی به نظرم فیلمش بزنامه ریزی خاصی داشت و دوربین دقیق با اون سوار سبز حرکت می کرد...این یه مقدار عجیبه:ws52:.....ه

لینک به دیدگاه
توهین نکردم که نظرم وگفتم تمسخر هم نکردم:banel_smiley_4:

تو دیدی صد سال پیش فوت کرد ؟:JC_thinking:

خب باشه نظرت محترم ... منم نظرمو گفتم ... تموم شد دیگه بحث :ws3:

جمع کنین برین خونه هاتون ...:w888:

لینک به دیدگاه

بچه ها نظر هر کی واسه خودش محترمه ب نظر هم احترام بزاریم

شقایق گاهی اوقات هم عقل تو خیلی چیزا کم میاره(هنوز خیلی از نظریه ها اثبات نشدن یا بعضی از نظریه ها ک ی زمان کاملا منطقی و عقلانه بودن رد شدن):ws37:

لینک به دیدگاه
هی خواستم پست ندم به اعتقادات کسی توهین نشه انگار تو گلوم موند جواب:icon_pf (34):

7:

اوخیش راحت شدم:ws3:

من فیلمو ندیدم

چون برام ارزشی نداشت که ببینم

من با این فیلما به امام زمانم ایمان نیاوردم که با دین اینا ایمانم بیشتر بشه یا هرچی....

شقایق جان ببخشید:icon_gol:

اما اینو ازت خوندم شقایق کنجکاو شدم بدونم که:

تو بودی که ایشون فوت کردن؟!!!! خواب دیدی؟!!! یا خودشون قبل از وفاتشون اومدن پیش تو و بهت گفتن؟!!! اگه اینجوره که ...........

آی مردم این هزار بار خریت عده ای رو پای دین نزارین

آی مردم اگه گروهی از دین سوء استفاده میکنن پای دین نزاری

آی مردم از خریت بیاین بیرون برین تحقیق کنین از منابع موافق و مخلاف هر دین بعد به نتیجه برسین همینجوری چیزی نگین.

موفق باشین

شاد و سربلند

یاحق:icon_gol:

لینک به دیدگاه
من فیلمو ندیدم

چون برام ارزشی نداشت که ببینم

من با این فیلما به امام زمانم ایمان نیاوردم که با دین اینا ایمانم بیشتر بشه یا هرچی....

شقایق جان ببخشید:icon_gol:

اما اینو ازت خوندم شقایق کنجکاو شدم بدونم که:

تو بودی که ایشون فوت کردن؟!!!! خواب دیدی؟!!! یا خودشون قبل از وفاتشون اومدن پیش تو و بهت گفتن؟!!! اگه اینجوره که ...........

آی مردم این هزار بار خریت عده ای رو پای دین نزارین

آی مردم اگه گروهی از دین سوء استفاده میکنن پای دین نزاری

آی مردم از خریت بیاین بیرون برین تحقیق کنین از منابع موافق و مخلاف هر دین بعد به نتیجه برسین همینجوری چیزی نگین.

موفق باشین

شاد و سربلند

یاحق:icon_gol:

خب بخاطر همین چیزهاش نمیخواستم وارد بحث بشم

من نبودم ولی آیا کسی به چشم دید که امام زمان غیب شد؟

من منکر وجود امامن و ائمه نیستم

امام زمان هم بود مثل باقی امامان ولی خب چون ایشون هم نسان بودن عقل میگه باید فوت کرده باشن

الان بیشترین ظلم و فساد تو کل دنیاس پس چرا ظهور نمیکنند؟

یعنی میخواد بدتر بشه؟

اگه اینجوری روایات میگن 313 تا اگه اشتباه نکرده باشن یار دارن خب تو کشور های غربی اعتقادی نیست به امام زمان با وجود بمب های هسته ای چجوری میخوان با شمشیر و با این عده کم بجنگن؟

این چیزا با عقل ناقص من جور در نمیاد

ولی نظر شما هم برای خودت محترم مهدی جان

قصدم اصلا توهین به اعتقادات کسی نیست فقط نظر شخصیم بوده:icon_gol:

لینک به دیدگاه

من اصلا به این چیزا کار ندارم خوشمم نمیاد ولی وقتی خود مردم به خودشون رحم نکنن به نظرتون کس دیگه ای میتونه بیاد بهشون رحم کنه نجاتشون بده بابا ما خودمون باید خودمون رو نجات بدیم وگرنه از غیب کسی نمیاد مارو نجات بده

لینک به دیدگاه

باهم بحث سیاسی و مذهبی نکید وگرنه قفل میشود...................................................

البت به شوخی

لینک به دیدگاه

امام زمان هم بود مثل باقی امامان ولی خب چون ایشون هم نسان بودن عقل میگه باید فوت کرده باشن

یعنی میخواد بدتر بشه؟

اگه اینجوری روایات میگن 313 تا اگه اشتباه نکرده باشن یار دارن خب تو کشور های غربی اعتقادی نیست به امام زمان با وجود بمب های هسته ای چجوری میخوان با شمشیر و با این عده کم بجنگن؟

شقی واسم خیلی عجیبه ... ما که به امام زمان و یه پایان خوب با اومدنش اعتقاد داریم و هی میگیم میاد همه چی درس میشه ... باز کم میاریم تو این جامعه لعنتی ... شماها که به امام زمان اعتقاد ندارید پس به چه امیدی مشکلات جامعه رو میبینید و منتظر حل شدن شید ؟ آخه ادم به یه امیدی زنده س دیگه ...

من میگم حتی اگه دوروغه با امید زندگی کردن بهتر ...

یعنی شماها اعتقاد دارید بشر انقد تو همین بدبختیاش دست و پا میزنه تا منقرض شه ؟

هیچ پایانی یا اینده ی خوبی براش تصور نمیکنین ؟

به نظر من لا اقل منتظره یه ادم خوب یا یه اتفاق خوب مثل عدالت بودن ... کمترین فایده ا ی که داره اینه که ادم امید وار میشه به اینکه بدی همیشگی نیست ... ظلم همیشگی نیس ...

حالا اسم اون اتفاق امام زمان باشه یا سوشیانت یا هرکس دیگه ...

مهم اون اتفاقه بزرگه و نجات بشر ...

اگه به خدا اعتقاد داشته باشی به اینده خوب زمین و عدالت اعتقاد داری ...پس عدالت ظهور میکنه ...تو این شکی نیست !

این نظر منه ... شرمنده دیگه ...:flowerysmile:

لینک به دیدگاه

یعنی میخواد بدتر بشه؟

شقایق جان فیلم اکشن یا تخیلی نیست که با شمشیر بیان و بجنگن. یا از قدرت ماوراء الطبیعه استفاده کنن.

بحث تجسم قیامت هست. بحث عدل گستری هست. کسی هم نگفته ایشون دود شده رفته هوا و دوباره از وسط آسمون میاد پایین. اگر کسی چنین چیزی گفته یک عوام فریب بوده که این عوام فریب ها بزرگترین ضربه ها رو در طول تاریخ به اسلام وارد کردن.

لینک به دیدگاه
شقایق جان فیلم اکشن یا تخیلی نیست که با شمشیر بیان و بجنگن. یا از قدرت ماوراء الطبیعه استفاده کنن.

بحث تجسم قیامت هست. بحث عدل گستری هست. کسی هم نگفته ایشون دود شده رفته هوا و دوباره از وسط آسمون میاد پایین. اگر کسی چنین چیزی گفته یک عوام فریب بوده که این عوام فریب ها بزرگترین ضربه ها رو در طول تاریخ به اسلام وارد کردن.

من نظرم بود اگر بخوام بازش کنم میدونم جنگ میشه:ws37:

:icon_pf (44):

لینک به دیدگاه
من نظرم بود اگر بخوام بازش کنم میدونم جنگ میشه:ws37:

:icon_pf (44):

خب پس بیخیال.

بزار به اون حد از کمال برسیم که جنگ نکنیم بعد بازش کن. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
خب پس بیخیال.

بزار به اون حد از کمال برسیم که جنگ نکنیم بعد بازش کن. :icon_gol:

اگه مدیر نبودم بحث میکنم چند وقته که این بحث ها تو گلوم مونده ولی چون قبلا به جنگ ختم میشد الان دیگه نمیشه محمد دعوام میکنه:ws44:

لینک به دیدگاه

یعنی میخواد بدتر بشه؟

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

به امید خدا یه روزی از نزدیک باهام در این مورد حرف میزنیم :ws3:

لینک به دیدگاه

بحث بر سر اعتقادات هيچوقت به نتيجه اي نرسيده و نخواهد رسيد.

اما درباره خود فيلم...به نظر من اين فيلم از سوي هر گروهي كه تهيه شده باشه برخلاف اون چيزي كه تصور ميشه بزرگترين ضربه رو به معتقدين وجود امام زمان ميزنه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...