رفتن به مطلب

مردهايي كه نبايد با آنها ازدواج كنيد!

ارسال های توصیه شده

مرداني كه نمي‌توانند به ديگران لبخند بزنند، مرداني كه دوست ندارند اختيارات خود را با ديگران تقسيم ‌كنند .

يك كارشناس ازدواج و مبلغ مذهبي استراليايي در نيوجرسي در مقاله‌اي كه در مجله گلاموز به چاپ رسيده به دختران جوان توصيه مي‌كند: در انتخاب همسر آينده خود دقت كنند و فهرستي از خصوصيات مرداني را ارائه كرده كه از ازدواج با آنها بايد پرهيز كرد.

به گزارش ايسنا، پدر پات كانر كه سابقه 40 سال ارائه مشاوره پيش از ازدواج دارد، اين فهرست را بعنوان يك دستورالعمل كاربردي براي دختران نوجوان و جوان منتشر كرده است.

به گزارش نشريه ايج، كانر معتقد است: دختران بايد به طور كامل ارزش‌ها و شخصيت‌ مردي كه قصد ازدواج با او را دارند، مورد توجه قرار دهند و با اين موضوع برخورد احساسي نداشته باشند.

بر اساس توصيه اين كارشناس استراليايي، دختران بايد از ازدواج با پسرهايي كه وابسته به مادر هستند، پسرهايي كه در مسائل مالي افراط و تفريط دارند، مرداني كه هيچ دوستي ندارند،‌

مرداني كه شما را در حضور ديگران تحقير مي‌كنند، مرداني كه نسبت به كارمندان زيردست خود بي ادب و گستاخ هستند، مرداني كه نمي‌توانند به ديگران لبخند بزنند، مرداني كه دوست ندارند اختيارات خود را با ديگران تقسيم ‌كنند و مرداني كه هميشه شما را خنثي و بدون واكنش مي‌خواهند، جدا خودداري كنند، چون در آينده زندگي زناشويي موفقي نخواهند داشت.

لینک به دیدگاه
خو بعضي زنا خوششون مياد كه توسري خور باشن...

اين مردا واسه اونا ساخته شدن!

ما نبايد حق اونارو بخوريم :4chsmu1:

نه مطمئنا هيچ زني دلش نمي خواد اونطوري باشه:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
نه مطمئنا هيچ زني دلش نمي خواد اونطوري باشه:icon_pf (34):

نگو اينو!

من خودم ديدم دخترايي كه ميگن مردي كه دست بزن نداشته باشه به درد نميخوره!!!!

يا اينكه مرد بايد قدرتمند باشه...هيشكي جلوي مرد خونه نبايد جرئت حرف زدن و تكون خوردن داشته باشه!

كمن...ولي هستن!

لینک به دیدگاه
نگو اينو!

يا اينكه مرد بايد قدرتمند باشه...هيشكي جلوي مرد خونه نبايد جرئت حرف زدن و تكون خوردن داشته باشه!

كمن...ولي هستن!

واقعا؟؟؟:w821:

لینک به دیدگاه
آره واقعا!!

تا وقتي اينجور زنا هستن...مرد سالاريم هست!!!!

گريه مي كنيييييييم:w821::w821::w821:

عمرا!!!!:ws43:

نوكشونو قيچي ميكنم!!!!:Ghelyon:

لینک به دیدگاه
عمرا!!!!:ws43:

نوكشونو قيچي ميكنم!!!!:ghelyon:

خو وقتي كسي هست كه بخواد و خوشش بياد...اونا چرا استفادشو نبرن؟

وقتي تو سري خور هست...يكيك حال مي كنه بزنه تو سرش ديگه!

لینک به دیدگاه
نگو اينو!

كمن...ولي هستن!

مطمئنا شخصیت سالمی ندارن

لینک به دیدگاه
مرداني كه نمي‌توانند به ديگران لبخند بزنند، مرداني كه دوست ندارند اختيارات خود را با ديگران تقسيم ‌كنند .

يك كارشناس ازدواج و مبلغ مذهبي استراليايي در نيوجرسي در مقاله‌اي كه در مجله گلاموز به چاپ رسيده به دختران جوان توصيه مي‌كند: در انتخاب همسر آينده خود دقت كنند و فهرستي از خصوصيات مرداني را ارائه كرده كه از ازدواج با آنها بايد پرهيز كرد.

به گزارش ايسنا، پدر پات كانر كه سابقه 40 سال ارائه مشاوره پيش از ازدواج دارد، اين فهرست را بعنوان يك دستورالعمل كاربردي براي دختران نوجوان و جوان منتشر كرده است.

به گزارش نشريه ايج، كانر معتقد است: دختران بايد به طور كامل ارزش‌ها و شخصيت‌ مردي كه قصد ازدواج با او را دارند، مورد توجه قرار دهند و با اين موضوع برخورد احساسي نداشته باشند.

بر اساس توصيه اين كارشناس استراليايي، دختران بايد از ازدواج با پسرهايي كه وابسته به مادر هستند، پسرهايي كه در مسائل مالي افراط و تفريط دارند، مرداني كه هيچ دوستي ندارند،‌

مرداني كه شما را در حضور ديگران تحقير مي‌كنند، مرداني كه نسبت به كارمندان زيردست خود بي ادب و گستاخ هستند، مرداني كه نمي‌توانند به ديگران لبخند بزنند، مرداني كه دوست ندارند اختيارات خود را با ديگران تقسيم ‌كنند و مرداني كه هميشه شما را خنثي و بدون واكنش مي‌خواهند، جدا خودداري كنند، چون در آينده زندگي زناشويي موفقي نخواهند داشت.

اوه اوه. اینا که بعضی هاش خصوصیت منه. :banel_smiley_52:

لینک به دیدگاه
مطمئنا شخصیت سالمی ندارن

:ws31:

:banel_smiley_52:

چه خوش شانس بودي پس تونستي زن بگيري!!!:w589:

از وقتی این تاپیک در دنیای مجازی زده شده،سیل پیام ها و پیشنهادات به سوی من روانه شده است.

ولی من میخوام ادامه تحصیل بدم.

:persiana__hahaha::w589::ws43::aghosh:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
  • 3 هفته بعد...

ای وای بیچاره خانومت :scared9:

به نظرم راه ساده ازدواج نکردن هست :4chsmu1:

اما خدایی من دیدم دختری که میگه بابام که میاد همه ساکت میشیم قایم میشیم ماشالا از بس که ابهت داره !!!! جالبش اینه که دست به زن هم داره :cry2:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...