رفتن به مطلب

گفتگوی صمیمانه بچه های حقوق

Yekta.M

حقوقی هستید ؟  

37 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. حقوقی هستید ؟

ارسال های توصیه شده

باووووشه

نورون مغز وسیستم اغتشاش هیپوتالاموس

اوووف معصومه تخصصیش کردی این کتابو:ws28:

سلول های عصبی و نظریه ی اشفتگی:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.3k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اوووف معصومه تخصصیش کردی این کتابو:ws28:

سلول های عصبی و نظریه ی اشفتگی:ws3:

اعععع

میلاد خودت گفتی برو تو عمق کلمه من دیگه شیرژه زدم داخلش دیگه غواصم دیگه چیکار کنم :ws3:

مغزنضیج درنوغان افکار

لینک به دیدگاه
اعععع

میلاد خودت گفتی برو تو عمق کلمه من دیگه شیرژه زدم داخلش دیگه غواصم دیگه چیکار کنم

مغزنضیج درنوغان افکار

تخیل خام و دنیای ابریشمی:ws3:

معصومه جان من و میلاد میخوایم کتاب داستان بنویسیم نه کتاب تخصصی مغز و اعصاب:ws28:

لینک به دیدگاه
تخیل خام و دنیای ابریشمی:ws3:

معصومه جان من و میلاد میخوایم کتاب داستان بنویسیم نه کتاب تخصصی مغز و اعصاب:ws28:

خوب خودتون بازی کنید ببخشید :icon_gol:دیگه کتاب تخصصی ننویسید.

لینک به دیدگاه
خوب خودتون بازی کنید ببخشید :icon_gol:دیگه کتاب تخصصی ننویسید.

نه شوخی کردم جهت شوخی گفتم منظورم خود مظمون کتاب بود اخه این بازی برای این راه انداختیم که اسم کتاب رو انتخاب کنیم ولی همه بچه هاهم میتونن باشن تو که جای خودت رو داری اگه توبگی هر اسمی مطممئن باش ما همون رو میزاری جون من بگو ناراحت نشدی:4564:

لینک به دیدگاه
نه شوخی کردم جهت شوخی گفتم منظورم خود مظمون کتاب بود اخه این بازی برای این راه انداختیم که اسم کتاب رو انتخاب کنیم ولی همه بچه هاهم میتونن باشن تو که جای خودت رو داری اگه توبگی هر اسمی مطممئن باش ما همون رو میزاری جون من بگو ناراحت نشدی:4564:

واقعا جدی میخواین اسم کتاب انتخاب کنید.. نه بابا من ناراحت نشدم..

اخه مثل شماها من قشنگ بلد نیستم بگم.. که.. شما و میلاد افکاراتون خوبه.. من کلا انصراف دادم. دراین حد بلدم دختر خوب...:hapydancsmil:ببین ناراحت نیستم...

ناراحت نباش.. اوکی.

لینک به دیدگاه
واقعا جدی میخواین اسم کتاب انتخاب کنید.. نه بابا من ناراحت نشدم..

اخه مثل شماها من قشنگ بلد نیستم بگم.. که.. شما و میلاد افکاراتون خوبه.. من کلا انصراف دادم. دراین حد بلدم دختر خوب...:hapydancsmil:ببین ناراحت نیستم...

ناراحت نباش.. اوکی.

این یه بازیه . اسم هایی که تو گفتی خیلی قشنگ بود لطفا بیا بازی کنیم .اصلا میخوای خوش فکررو بندازیم بیرون؟:ws28:

لینک به دیدگاه
این یه بازیه . اسم هایی که تو گفتی خیلی قشنگ بود لطفا بیا بازی کنیم .اصلا میخوای خوش فکررو بندازیم بیرون؟:ws28:

نه به هیچ عنوان. من نمیام بازی جای کسی دیگه رو بگیرم که اونم داش میلاد. واقعا هم خوش فکرههههه

حالا اون اسمی که گفتی رو بگو بیاد بالا.. خیلی اسپم کردیم. کلمونو ارزو و گندم میکنن..:whistle:

لینک به دیدگاه
نه به هیچ عنوان. من نمیام بازی جای کسی دیگه رو بگیرم که اونم داش میلاد. واقعا هم خوش فکرههههه

حالا اون اسمی که گفتی رو بگو بیاد بالا.. خیلی اسپم کردیم. کلمونو ارزو و گندم میکنن..:whistle:

خب گروه داستان نویسیمون رو سه نفره میکنیم:w16:

لینک به دیدگاه
ایول خیلی عالی شد میلاد هم بفهمه خیلی خوشحال میشه.:w16::icon_gol::ws3:

حالا درموردش بگید.. من هم درجریان باشم.. :banel_smiley_4:

داستان نویسی چی کجا.. چه جوریه.. درمورد چیه. تو کدوم تالار؟از این حرفا:w16:

لینک به دیدگاه
حالا درموردش بگید.. من هم درجریان باشم.. :banel_smiley_4:

داستان نویسی چی کجا.. چه جوریه.. درمورد چیه. تو کدوم تالار؟از این حرفا:w16:

هنوز مکانش رو تعیین نکردیم فعلا تو کار اسمش هستیم. میخواهیم داستان بنویسیم تا مشهور شیم.:ws3:شوخی کردم .همین جوری برای سرگرمی بچه ها داستان های جالب از خودمون بسازیم.این حرکت از داستان فوف العاده قشنگ میلاد شروع شد.:w16:

لینک به دیدگاه
هنوز مکانش رو تعیین نکردیم فعلا تو کار اسمش هستیم. میخواهیم داستان بنویسیم تا مشهور شیم.:ws3:شوخی کردم .همین جوری برای سرگرمی بچه ها داستان های جالب از خودمون بسازیم.این حرکت از داستان فوف العاده قشنگ میلاد شروع شد.:w16:

عالیه.. داستان قشنگش کجاست.. برام بزار بخونم حتما..:a030:

لینک به دیدگاه
عالیه.. داستان قشنگش کجاست.. برام بزار بخونم حتما..:a030:

همون قضیه انقلاب و داستان عاشقیش و لاله خانم دیگه .تو همین تالار حقوق نوشته همین چند صفحه قبل .البته این داستان واقعی بوده ولی چون خیلی جالب نوشته و خیلی بچه هارو به خودش جلب کرد تازه پایان غیرقابل پیش پینی ای هم داشته ما بر ان شدیم این حرکت رو ادامه بدیم تا بازهم بچه از این شگفتی ها ببینند ولی با داستان های ساخته ی ذهن:ws3::ws28:

لینک به دیدگاه
همون قضیه انقلاب و داستان عاشقیش و لاله خانم دیگه .تو همین تالار حقوق نوشته همین چند صفحه قبل .البته این داستان واقعی بوده ولی چون خیلی جالب نوشته و خیلی بچه هارو به خودش جلب کرد تازه پایان غیرقابل پیش پینی ای هم داشته ما بر ان شدیم این حرکت رو ادامه بدیم تا بازهم بچه از این شگفتی ها ببینند ولی با داستان های ساخته ی ذهن:ws3::ws28:

ندیدم.. جدی جالبه. میلاد فکر و خلاقیت و اطلاعات خوبی داره.. خیل یهم عالی. پس منتظر شیم ریسمون بیاد دستور بده .. ما انجام بدیم. خیلی هم خوب:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
ندیدم.. جدی جالبه. میلاد فکر و خلاقیت و اطلاعات خوبی داره.. خیل یهم عالی. پس منتظر شیم ریسمون بیاد دستور بده .. ما انجام بدیم. خیلی هم خوب:hapydancsmil:

تا الان اسم خودمون رو گذاشتیم پریلاد ولی الان به نظرت پریلاد ومعصوم یا پریمعصوملاد یا معصومیت پریلاد چه طوره؟:ws3:

لینک به دیدگاه
تا الان اسم خودمون رو گذاشتیم پریلاد ولی الان به نظرت پریلاد ومعصوم یا پریمعصوملاد یا معصومیت پریلاد چه طوره؟:ws3:

من اسممو مصی یا مرستا صدا میزنن..

حالا..

پری/میلاد/ مصی

جمع بندی کنیم میشه پرمیس

نیدونم الان فکرم کار نمکنه..:w16:

لینک به دیدگاه
من اسممو مصی یا مرستا صدا میزنن..

حالا..

پری/میلاد/ مصی

جمع بندی کنیم میشه پرمیس

نیدونم الان فکرم کار نمکنه..:w16:

عالی شد حالا باید ببینیم نظر میلاد چیه ...فعلا تا بعد :ws3::a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...