رفتن به مطلب

خلیج همیشه فارس...

hamid_shahrsaz

ارسال های توصیه شده

از این تاپیک ها کم ندیده ایم چاره ای نیست باید این روز را تبریک گفت و گرامی داشت

متاسفانه ملتی بسیار احساستی هستیم و بی برنامه. راحت ترین کارها را انتخاب میکنیم

همه در فکر نام خلیجی هستیم که تغییرکذب ان توسط دشمنان این اب وخاک بهانه بدست عده ای درداخل داده تا نیات خاص خود رابا همایش و اسمگذاری به پیش ببرند در مبحثی بعد ازدرج چند نقشه ی تاریخی که خیلی با ارزش بودند این مطالب هم به عنوان افتخارات و تلاش های بی دریغ ما ایرانیان اماده بود

ثبت ملی خلیج فارس .................................. در فهرست میراث ملی به ثبت رسید.

پل خلیج فارس................................................

میزان سرمایه گذاری لازم برای این پروژه ۶۵۰ میلیون یورو ارزیابی شده است که ۱۵ درصد آن توسط دولت پرداخت خواهد شد و ۸۵ درصد دیگر نیز از سوی سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی تامین خواهد شد.

جام خلیج فارس

جام خلیج فارس نام بالاترین سطح مسابقات باشگاهی فوتبال ایران است !!!

اتوبان خلیج فارس

این مسیر مدت‌هاست که نام خلیج فارس را دارد. اگر از سمت تهران به سمت شهر قم حرکت کنیم، ابتدای آزادراه تهران قم اتوبان خلیج فارس قرار دارد و نام این اتوبان بزرگ با نام خلیج فارس زینت داده شده است.

بازار مبل خلیج فارس:icon_pf (34):

بازار مبل خلیج فارس با معماری خاص در زمستان ۱۳۸۸ در ضلع شمال شرقی چهارراه یافت آباد در تهران راه‌اندازی شد.

بازار لوازم خانگی خلیج فارس:icon_pf (34)::icon_pf (34)::icon_pf (34):

بازار لوازم خانگی و صوتی تصویری خلیج فارس یک پارکینگ عمومی با ظرفیت ۶۰۰ خودرو است که در سه راه امین حضور و نرسیده به چهارراه سرچشمه افتتاح شده و نام خلیج فارس را زینت خود کرده است.

منتظر کله پزی و جیگرکی خلیج فارس هم باشیم

با همه ی این اوصاف هنوز انقدرتوان نداشته ایم که کاری کنیم شاید یه کوچه بن بست در گوشه ای از دنیا به این نام مزین شود یا شهامت نداریم به شبکه های تلویزونی عربی راکه خلیج را فقط عربی مینامند اخطاری دهیم

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 55
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ثبت ملی خلیج فارس .................................. در فهرست میراث ملی به ثبت رسید.

پل خلیج فارس................................................

میزان سرمایه گذاری لازم برای این پروژه ۶۵۰ میلیون یورو ارزیابی شده است که ۱۵ درصد آن توسط دولت پرداخت خواهد شد و ۸۵ درصد دیگر نیز از سوی سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی تامین خواهد شد.

جام خلیج فارس

جام خلیج فارس نام بالاترین سطح مسابقات باشگاهی فوتبال ایران است !!!

اتوبان خلیج فارس

این مسیر مدت‌هاست که نام خلیج فارس را دارد. اگر از سمت تهران به سمت شهر قم حرکت کنیم، ابتدای آزادراه تهران قم اتوبان خلیج فارس قرار دارد و نام این اتوبان بزرگ با نام خلیج فارس زینت داده شده است.

بازار مبل خلیج فارس:icon_pf (34):

بازار مبل خلیج فارس با معماری خاص در زمستان ۱۳۸۸ در ضلع شمال شرقی چهارراه یافت آباد در تهران راه‌اندازی شد.

بازار لوازم خانگی خلیج فارس:icon_pf (34)::icon_pf (34)::icon_pf (34):

بازار لوازم خانگی و صوتی تصویری خلیج فارس یک پارکینگ عمومی با ظرفیت ۶۰۰ خودرو است که در سه راه امین حضور و نرسیده به چهارراه سرچشمه افتتاح شده و نام خلیج فارس را زینت خود کرده است.

منتظر کله پزی و جیگرکی خلیج فارس هم باشیم

با همه ی این اوصاف هنوز انقدرتوان نداشته ایم که کاری کنیم شاید یه کوچه بن بست در گوشه ای از دنیا به این نام مزین شود یا شهامت نداریم به شبکه های تلویزونی عربی راکه خلیج را فقط عربی مینامند اخطاری دهیم

الان مشكل چيه؟

تو اين نامگذاريها چه مشكلي مي بيني؟

لینک به دیدگاه
الان مشكل چيه؟

تو اين نامگذاريها چه مشكلي مي بيني؟

اگه به دقت بخونی متوجه میشی

چسبیدن به اسمگذاری ها سرخود کلاه گذاشتنه به نظرت اگه همین روز ملی خلیج فارس رو نداشتیم اتفاق خاصی میافتاد ؟ الان که انرا داریم کدام مزیت دهن پر کن جز جیب پرکن انهم برای عده ای داشته؟

خلیج عملا مال ما نیست داداش

لینک به دیدگاه
اون ماری که دور گردنت هست را تقدیم کن. :ws37:

ایرانسل میخواهیم چکار.....

از مار نمیترسی؟؟!؟؟تشریف ببرید نمایشگاه مار ببینیدش:دی

دادم اونجا واسم نگه دارن!

لینک به دیدگاه
خو جمله من از همشون قشنگتر کوتاهتر و خالصانه تر بود .... :w821: به خداااا از ته ته قلبم گفتم :hanghead: بقیه نوشته ها کپی پیسته این مال خودمه به جون شما :ws3:

بیچاره جون من!!!!!

لینک به دیدگاه
از مار نمیترسی؟؟!؟؟تشریف ببرید نمایشگاه مار ببینیدش:دی

دادم اونجا واسم نگه دارن!

ترس کجا بوده،اون چیزی که من و رفقام دور سرمان میبندیم از مار هم خطرناک تره و مثل مارهایی که بر دوش ضحاک روییده اند،مغز جوانان را میخورد.

لینک به دیدگاه

چسبیدن به اسمگذاری ها سرخود کلاه گذاشتنه به نظرت اگه همین روز ملی خلیج فارس رو نداشتیم اتفاق خاصی میافتاد ؟ الان که انرا داریم کدام مزیت دهن پر کن جز جیب پرکن انهم برای عده ای داشته؟

ببین داداش من نه از طرف کسی هستم نه چیز دیگه فقط به عنوان یک ایرانی وظیفه خودم دونستم که این روز رو گرامی بدارم.برای شما متاسفم که به عنوان یک ایرانی میگی خلیج مال ما نیس.این خلیج از ابتدا فارس بوده فارس هست و فارس خواهد بود.این وظیفه منو شما و امثال ماست که از این اسم گرانبها پاسداری کنیم نه اینکه شما بیای بگی خلیج مال ما نیست اگر ایمان نداشته باشی به هذر چیزی دشمن راحت اونو از چنگت در میاره ولی من و ایرانی ها یاد گرفتیم که برای ارزشهای تاریخی خودمون بجنگیم.تعداد اندکی از جمله شما متاسفانه دوست دشمن نما هستین که همه جا وجود داره ولی کاری از پیش نمیبرین.

از رک بودنم ناراحت نشین ولی خلیچ فارس کم نیست که شما به همین راحتی بیای بگی این خلیج مال ما نیست.....

لینک به دیدگاه
ترس کجا بوده،اون چیزی که من و رفقام دور سرمان میبندیم از مار هم خطرناک تره و مثل مارهایی که بر دوش ضحاک روییده اند،مغز جوانان را میخورد.

:ws3:

لینک به دیدگاه

غرق شدن تو نامها و اسامي رو نمي پسندم اما براي داشتن همين مقدار چيزي كه برامون مونده بايد از يه جايي شروع كرد ديگه.

اگه نداشته باشيم باز گلايه ميكنيم كه چرا از اسامي ملي و باستاني خودمون تو نامگذاري خيابونها و ميادين و ساير اماكن شهري استفاده نميكنيم....كلا" شديم يه ملت هميشه معترض....به هر چيزي بايد اعتراض كنيم.

لینک به دیدگاه
ببین داداش من نه از طرف کسی هستم نه چیز دیگه فقط به عنوان یک ایرانی وظیفه خودم دونستم که این روز رو گرامی بدارم.برای شما متاسفم که به عنوان یک ایرانی میگی خلیج مال ما نیس.این خلیج از ابتدا فارس بوده فارس هست و فارس خواهد بود.این وظیفه منو شما و امثال ماست که از این اسم گرانبها پاسداری کنیم نه اینکه شما بیای بگی خلیج مال ما نیست اگر ایمان نداشته باشی به هذر چیزی دشمن راحت اونو از چنگت در میاره ولی من و ایرانی ها یاد گرفتیم که برای ارزشهای تاریخی خودمون بجنگیم.تعداد اندکی از جمله شما متاسفانه دوست دشمن نما هستین که همه جا وجود داره ولی کاری از پیش نمیبرین.

از رک بودنم ناراحت نشین ولی خلیچ فارس کم نیست که شما به همین راحتی بیای بگی این خلیج مال ما نیست.....

خیلی برای این اتهام متاسفم

یه بار دیگه خوب و بدون احساسات نوشته ها را بخوان

خلیج عملا مال ما نیست معناش این نیست که بصورت تاریخی مال ما نیست یعنی در کنترل ما نیست مث اینکه شما از رزمناوهای امریکایی خبری به گوشتان نرسیده

سعی کن در مقام قاضی اینگونه زود کسی را دشمن خود معرفی نکنی وقتی در ان بالا نوشتم ملتی احساسی هستیم مثالش خود شما هستین

لینک به دیدگاه
غرق شدن تو نامها و اسامي رو نمي پسندم اما براي داشتن همين مقدار چيزي كه برامون مونده بايد از يه جايي شروع كرد ديگه.

اگه نداشته باشيم باز گلايه ميكنيم كه چرا از اسامي ملي و باستاني خودمون تو نامگذاري خيابونها و ميادين و ساير اماكن شهري استفاده نميكنيم....كلا" شديم يه ملت هميشه معترض....به هر چيزي بايد اعتراض كنيم.

به هرچیزی نه

به بعضی چیز ها همیشه باید اعتراض کرد :icon_gol:

لینک به دیدگاه
خیلی برای این اتهام متاسفم

یه بار دیگه خوب و بدون احساسات نوشته ها را بخوان

خلیج عملا مال ما نیست معناش این نیست که بصورت تاریخی مال ما نیست یعنی در کنترل ما نیست مث اینکه شما از رزمناوهای امریکایی خبری به گوشتان نرسیده

سعی کن در مقام قاضی اینگونه زود کسی را دشمن خود معرفی نکنی وقتی در ان بالا نوشتم ملتی احساسی هستیم مثالش خود شما هستین

من قصد توهین نداشتم ولی کی گفته عملا خلیج مال ما نیست؟هر کشوری به اندازه خودش سهم داره از نفتش و چیزای دیگش.خلیج فارس برای خیلی از کشورهای عربی و ایران هستش ولی چیزی که مهم هستش امسشه که از زمان قدیم خلیج فارس بوده حالا عربهای بی هویت بی تاریخ اومدن ادعای مالکیت میکنن و ما نباید این حق رو به اونها بدیم....

لینک به دیدگاه
من قصد توهین نداشتم ولی کی گفته عملا خلیج مال ما نیست؟هر کشوری به اندازه خودش سهم داره از نفتش و چیزای دیگش.خلیج فارس برای خیلی از کشورهای عربی و ایران هستش ولی چیزی که مهم هستش امسشه که از زمان قدیم خلیج فارس بوده حالا عربهای بی هویت بی تاریخ اومدن ادعای مالکیت میکنن و ما نباید این حق رو به اونها بدیم....

دوست ارجمندم اینها همه رو هم من میدونم هم قبول دارم کلا حرف من بر سر اینکه نوشتم خلیج فارس مال ما نیست موضوع سهم و نصفش و این حرف ها نیست من یه مسئله کلی در موضوع سیاست خارجی ایران کنونی به صورتی سربسته گفتم و شما اصلا به ان توجه نکردی و گرنه منراخیلی هم دوست و خیلی ایرانی میدونستی :ws3:

برای اینکه خیالت را راحت کنم بگم اگر قدرت دستکاری طبیعت را داشتم یه سونامی مرگبار به انطرف خلیج پارسی میفرستادم تا تمام شبه جزیره نابود بشه :icon_gol:

لینک به دیدگاه

خلیج فارس با وسعت حدود 232850 کیلومتر مربع در جنوب و میان ایران و شبه جزیره عربستان واقع شده و با دریای عمان از طریق تنگه هرمز مربوط است

کشورهای

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
،
،
،
،
،
،
و
در کناره خلیج فارس قرار دارند.

طول آن از دهانه

در شمال غربی تا
در جنوب شرقی حدود 805 کیلومتر است و عرض میان 56 تا 288 کیلومتر متفاوت است.http://www.hamshahrionline.ir/news

خلیج همیشه فارس دوستت دارم

لینک به دیدگاه

برای اینکه خیالت را راحت کنم بگم اگر قدرت دستکاری طبیعت را داشتم یه سونامی مرگبار به انطرف خلیج پارسی میفرستادم تا تمام شبه جزیره نابود بشه :icon_gol:

:a030::a030::a030::a030:

لینک به دیدگاه

ای سرای نیلگون من تا ابد خلیج پارس بمان- قفقاز رفت دیگر تو را نمی دهم ز دست

من هم با عزیز داشتن این روز با صدای بلند می گویم:

یاشاسین آذربایجان یاشاسین خلیج پارس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...