رفتن به مطلب

سیگار پشت سیگار ...

Abolfazl_r

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 41
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام خوبی داداش به نظر من نباید تاسف خورد چون خود اون فرد رلضی بوده به اون شغل اون اگه بخواد خودش میتونه از طریق سوادش کاری بهتر پیدا کنه ولی مطمئن باش که نمیخود و اگر از روی ناچاریه که صد درصدم همینطوره بهت قول میدم این کار دائم نمیومونه و بالاخره راهش رو پیدا میکنه

حالا واسه تفریح یه سیگار بکش نه از رو غصه....

لینک به دیدگاه
سلام خوبی داداش به نظر من نباید تاسف خورد چون خود اون فرد رلضی بوده به اون شغل اون اگه بخواد خودش میتونه از طریق سوادش کاری بهتر پیدا کنه ولی مطمئن باش که نمیخود و اگر از روی ناچاریه که صد درصدم همینطوره بهت قول میدم این کار دائم نمیومونه و بالاخره راهش رو پیدا میکنه

حالا واسه تفریح یه سیگار بکش نه از رو غصه....

سلام داداش آتروس. :icon_gol:

اجبار آدمو به همه جا میکشونه.

امیدوارم. وگرنه خودم براش دست به کار میشم.

آخه من واسه چند نفر دیگه میتونم کار پیدا کنم. :sigh:

لینک به دیدگاه
:4564:

داشتم میومدم سر کار توی یه کوچه از جلو یه ساختمون نیمه کاره رد میشدم. از دور دیدم یه نفر با لباس کارگری داره ملات میفرسته بالا. چهرش به نظرم آشنا اومد. اومدم جلوتر دیدم :icon_pf (34):

آخه چی باید گفت. یکی از هم دانشگاهیام بود. :ws44:

گلوم خشک شد وقتی دیدمش. خواستم راهمو کج کنم که منو نبینه ولی دلم طاقت نیاورد. رفتم پیشش. تقریبا تا آرنج دستش خاکی و سیمانی بود. باهاش به گرمی دست دادم. دلم میخواست بغلش کنم. دلم میخواست نزارم کار کنه. آخه این چه سرنوشتیه؟

بهش گفتم اینجا چیکار میکنی؟ دلم میخواست بگه همینطوری اینجام. دلم میخواست بگه ساختمون خودمه. دلم نمیخواست بگه از ناچاری داره اینکارو میکنه.

ولی گفت... :ws18:

به قول حامد گیبسون باشگاه مهندسان امروز کلا حالم خوب نیست. سیگار پشت سیگار...

ای واییییییی ..... ااااا اخیییییییی طفلی .... :hanghead:

:w821:

لینک به دیدگاه

وقتی که ادم نیاز داشته باشه و هدف بلندی هم داشته باشه هر کاری کنه عیب نیست اتفاقا خیلی هم شرافتمندانس وقتی هم که به هدفش برسه براش خیلی با ارزش تر جلو میکنه

لینک به دیدگاه
وقتی که ادم نیاز داشته باشه و هدف بلندی هم داشته باشه هر کاری کنه عیب نیست اتفاقا خیلی هم شرافتمندانس وقتی هم که به هدفش برسه براش خیلی با ارزش تر جلو میکنه

وحید جان قبول دارم ولی به نظرت اینطوری یکم هدف دور نیست؟

لینک به دیدگاه

برادر كلا پشته ميز مال برادران ايثار گره

يه بچه محل داريم الان رو ماشين داره كار ميكنه اونم چند سال مدركش كم نيست فوق..

هر كي از دانشجو ها تو ماشينش ميشينن كلا همه رو ناميد ميكنه حقم داره چند سال با بدبختي درس بخونه بره سربازي بياد به اميد يه كاري كه حداقل در شان يه تحصيل كرده باشه ازش صلب شده

حالا يكي كه باباش تو دادگستري داره كار ميكنه بهترين شغل تو شركت گاز براش درست شده كه اگر من بودم گوسفند هم دستش نميدادم ببره چرا

لینک به دیدگاه

منم يه بار يكي از پسرهاي دانشگاه رو تو بازار 15 خرداد ديدم ازين گاريا داشت وايساده بود يكي بهش بار بده

منم خيلي اون موقع ناراحت شدم ديدمش:w821: يه بار ديگه هم همون پسره رو ديدم تو همون بازار داشت ازين كاغذهاي تبليغات پخش ميكرد

لینک به دیدگاه

داشتم میومدم سر کار توی یه کوچه از جلو یه ساختمون نیمه کاره رد میشدم. از دور دیدم یه نفر با لباس کارگری داره ملات میفرسته بالا. چهرش به نظرم آشنا اومد. اومدم جلوتر دیدم :icon_pf (34):

گلوم خشک شد وقتی دیدمش. خواستم راهمو کج کنم که منو نبینه ولی دلم طاقت نیاورد. رفتم پیشش. تقریبا تا آرنج دستش خاکی و سیمانی بود. باهاش به گرمی دست دادم. دلم میخواست بغلش کنم. دلم میخواست نزارم کار کنه. آخه این چه سرنوشتیه؟

بهش گفتم اینجا چیکار میکنی؟ دلم میخواست بگه همینطوری اینجام. دلم میخواست بگه ساختمون خودمه. دلم نمیخواست بگه از ناچاری داره اینکارو میکنه.

نکش جانم مگه دردی دوا میشه ؟

لینک به دیدگاه

اينا که چيزي نيست.

ترم 2 که بودم چند تا از بچه هاي خوابگاه ما ميرفتن گچکاري و از اين جور کارا. فکر کنم بيشتر کارگري مي کردن.دقيق يادم نيست اما اکثرا جمعه صبح فکر کنم ميرفتن.

يکي از بهترين دوستام ميرفت يه کارخونه. اونجا کارش با پيچ و مهره بود. بعدش رفت تو قسمت حسابداريش. آخه رشتش حسابداري بود. کلا بچه زرنگي بود. اميدوارم هرجا که هست موفق باشه :sigh:

لینک به دیدگاه

ای بابا...حرص خوردن نداره که...مملکته ما که مشکلی نداره ببینی کجای کارش میلنگه ...:ws37:

حتما تلاششو نکرده بوده...:ws37:

شایدم خدا داره با این کار امتحانش میکنه اصلا...:ws37:

اصلا شاید قسمتش اینه باید یاد بگیره با مشکلات بجنگه...:w58:

اصلا این حرفام نیست اینجا سختی میکشه عوضش پاداش اخروی میگیره:w58:

شایدم مصلحت دراینه ما که از حکمت خدا سر در نمیاریم مادر جون! :banel_smiley_4:

:icon_pf (34):

در ضمن اینا برن سره کار کی از چین جنس وارد کنه حالشو ببره ؟!!!!!:w000: :icon_razz:

لینک به دیدگاه

حالا شما اینقد سیگار نکش نه برای غصه نه برای تفریح.( لطفا البته)

زیاد نگران نباشین من خیلی ها را دیدم که از همین کارا شروع کردن و با حقوق پایین زندگی کردن اما کم کم خودشونو کشیدن بالا و زندگی خوبی دارن.

حالا جونه کار میکنه فعلا خرجش در بیاد راه میوفته.:w16:

لینک به دیدگاه

واقعا باعث تاسفه:icon_pf (34):

تو این مملکت یا باید پول داشته باشی یا پارتی

برای سوادت کسی ارزش قائل نمیشه :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...