رفتن به مطلب

ازدواج پرنس ویلیام و کاترین

shaden.

ارسال های توصیه شده

همین چند دقیقه پیش مادرم همین رو گفت و بعد خندید... :w58:

بعد الان شمام همین کارو کردی...

پس چرا من نمیفهمم چرا خنده داره ؟

چون رشتش ساده هست ؟ یعنی مثلا تاریخ هنر بوده ؟ :ws52:

نه بابا ...من به این خندیدم که بین این همه تجمل و سنگ و جواهرات فلان و کالسکه سلطنتی و این چیزا گیر دادم به این موضوعی که از نظر خیلیا شاید خیلی بی اهمیت بوده

کجا تاریخ هنر سادست؟:banel_smiley_4:

تمام تاریخ بشریت یعنی همین این کجاش سادست آخه؟!:w000:

واسه من خیلی جذاب بود ....من چن رشتم هنر بوده برام جلب توجه کرد فقط همین ....

به نظرم خیلی خوبه که هنر خونده :ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 91
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

عحیبه ها... زمانی که شاه جشن های 2500 ساله رو گرفت با اینکه هزار و یک دلیل داشت و برنامه ریزی شده بود و عملا برای نشان دادن تاریخ و ابهت ایران بود این همه اعتراض کردند و داد و بیداد...

زمانی که فرح پهلوی با شاه عکس گرفت و از اون کالسکه ی نگین کاری شده با اون لباس چند صد هزار دلاری پیاده شد همه ناراحت شدند و اعتراض کردند...

الان که میلیار میلیار پول نفت یهوو هاپولی میشه و از جیب یک آغایی سر در میاره یا توی یک کشور دیگه پیداش میکنند همه اعتراض میکنند...

ولی پرنس ویلیام که عروسی 40 میلیون دلاری میگیره میشه خیلی کم خرج و بی ایراد و به به آخ جون...

واقعا اگر همین اتفاق توی ایران افتاده بود الان چی میگفتید ؟

من اون جشن شاه رو دوست داشتم

همه جا هم تعریف کردم :4chsmu1:

اونم دقیقا مثل همین جشن ویلیامینا بود

خیلی خوب و مفید بود:ws50:

اینکه این همه آدم مهم بیاد تو کشور و یه جا جمع شند و کشور تو توجه جهان باشه و تاریخ و تمدن و فرهنگتو نشون بدی چیز بدی نیست.

الانم همه دارند التماس میکنند که جام جهانی یا المپیک تو کشورشون باشه

درسته اون در آمد هم داره ولی این مسائلم هست

بعدشم اینکه حق اعتراض نداریم ما...به ما چه :ws6: کشور خودشونه...مردم خودشون حق اعتراض دارند

درباره ایرانم ایران ها اعتراض داشتند....که اونم توسط روحانی های دینی تحریک شدند

وگر نه چیز بدی نبود

لینک به دیدگاه

خرج عروسی زیاد نبود. خرج تدابیر امنیتی و حفاظتی زیاد شد.

حالا گیریم که ملتشون یه پولی هم خرج عروسی کردن. ده ها برابرش از توریسم رفت تو جیبشون.

این یه جور سرمایه گذاریه.

لینک به دیدگاه
نه بابا ...من به این خندیدم که بین این همه تجمل و سنگ و جواهرات فلان و کالسکه سلطنتی و این چیزا گیر دادم به این موضوعی که از نظر خیلیا شاید خیلی بی اهمیت بوده

کجا تاریخ هنر سادست؟:banel_smiley_4:

تمام تاریخ بشریت یعنی همین این کجاش سادست آخه؟!:w000:

واسه من خیلی جذاب بود ....من چن رشتم هنر بوده برام جلب توجه کرد فقط همین ....

به نظرم خیلی خوبه که هنر خونده :ws3:

آها... :ws3:

من نمیدونم اصلا تاریخ هنر چیه...

فکر کردم منظورت این بوده که رشتش مسخره هست... :ws52:

من اون جشن شاه رو دوست داشتم

همه جا هم تعریف کردم :4chsmu1:

اونم دقیقا مثل همین جشن ویلیامینا بود

خیلی خوب و مفید بود:ws50:

بعدشم اینکه حق اعتراض نداریم ما...به ما چه :ws6: کشور خودشونه...مردم خودشون حق اعتراض دارند

درباره ایرانم ایران ها اعتراض داشتند....که اونم توسط روحانی های دینی تحریک شدند

وگر نه چیز بدی نبود

منم به نظرم اون جشن شاه خیلی خوب بود... و لازم بود... با این چیزها خیلی فرق داشت...

با این توصیف میشه گفت میلاد جیگر سلطنت طلب بیده... درسته ؟ :ws3:

من نیستم... به نظرم شاه ها چه اختیار داشته باشند و چه نداشته باشند مثل شاه بریتانیا کاملا بی مصرف و بی فایده هستند...

مردم خودشون که اعتراض دارند... منتها فایده ای نداره... منم نمیگم به ما مربوطه... مبارک خودشون و مردمشون باشه که 40 میلیون دلار پرداختند که خانوم فلانی انگشتر فلان و لباس فلان بپوشه... ولی خوب تاپیک در این مورد بود و منم نظرم رو گفتم دیگه...

مردم ایران هم حرکت و اعتراضشون کاملا به جا و درست بود... کلا ما هرچی میکشیم از دست حکومت شاهنشاهی و تفکر شاهنشاهی ماست... هنوز هم هستیم...

لینک به دیدگاه
خیلی قشنگ بود :ws28:

من یکی رو دیدم که ساقدوش های عروس و داماد با هم میرخصن...اونم خیلی قشنگه :ws17:

تو چرا پیاماتو بستی آخه؟!!!!!:w000:

آها... :ws3:

من نمیدونم اصلا تاریخ هنر چیه...

فکر کردم منظورت این بوده که رشتش مسخره هست... :ws52:

:w58:وافن!

از تو توقع نداشتم :w000:

بشین هی تاریخ فلسفه بخون! :w000:

یه کمیم تاریخ هنر بخون اینا مکمل همن ...ای بابا!

لینک به دیدگاه

با این توصیف میشه گفت میلاد جیگر سلطنت طلب بیده... درسته ؟ :ws3:

نه:ws6:

من نیستم... به نظرم شاه ها چه اختیار داشته باشند و چه نداشته باشند مثل شاه بریتانیا کاملا بی مصرف و بی فایده هستند...

الان بی فایده هستند...قبلا خیلی فایده داشتند

شاه نبود مملکت هم نبود

ولی این الانیا نماد اون قدیمی ها هستند..باید احترام گذاشته بشند و بزرگ شند

مردم خودشون که اعتراض دارند... منتها فایده ای نداره... منم نمیگم به ما مربوطه... مبارک خودشون و مردمشون باشه که 40 میلیون دلار پرداختند که خانوم فلانی انگشتر فلان و لباس فلان بپوشه... ولی خوب تاپیک در این مورد بود و منم نظرم رو گفتم دیگه...

منظورم تو نبودی:w000:

منظورم این بود ما اعتراض هم داشته باشیم چیزی نیست..اونا مهمه که نظرشون چیه

لینک به دیدگاه
تو چرا پیاماتو بستی آخه؟!!!!!:w000:

:w58:وافن!

از تو توقع نداشتم :w000:

بشین هی تاریخ فلسفه بخون! :w000:

یه کمیم تاریخ هنر بخون اینا مکمل همن ...ای بابا!

خوب به هنر علاقه ای ندارم... البته غیر از موسیقی...

خوشم از نقاشی و این جور چیزها نمیاد...

درکش نمیکنم...

فلسفه میخونم چون برام کاربرد داره خوب... :ws3:

لینک به دیدگاه
نه:ws6:

الان بی فایده هستند...قبلا خیلی فایده داشتند

شاه نبود مملکت هم نبود

ولی این الانیا نماد اون قدیمی ها هستند..باید احترام گذاشته بشند و بزرگ شند

منظورم تو نبودی:w000:

منظورم این بود ما اعتراض هم داشته باشیم چیزی نیست..اونا مهمه که نظرشون چیه

اااااااااا... :ws3:

خوب همین دیگه... الان بی فایده هست... چرا باید باشه آخه... بعدشم با این همه ریخت و پاش...

به نظر من اینها منطقی نیست... آخه برای چی یک عده همینطوری بخورند و بخوابند... چون نماد یک شاهی بودند ؟ یک مجسمه از اون شاه یا ملکه اگر بسازند با هزار دلار مشکل حل میشه...

فهمیدم منظورت من نبودم خوب...

میدونم... اونها مهم هستند... میگم که... راضین دیگه... یک میلیون نفر تعداد کمی نیست...

از کشور شاهنشاهی خودشون خوششون میاد...

لینک به دیدگاه
عحیبه ها... زمانی که شاه جشن های 2500 ساله رو گرفت با اینکه هزار و یک دلیل داشت و برنامه ریزی شده بود و عملا برای نشان دادن تاریخ و ابهت ایران بود این همه اعتراض کردند و داد و بیداد...

زمانی که فرح پهلوی با شاه عکس گرفت و از اون کالسکه ی نگین کاری شده با اون لباس چند صد هزار دلاری پیاده شد همه ناراحت شدند و اعتراض کردند...

الان که میلیار میلیار پول نفت یهوو هاپولی میشه و از جیب یک آغایی سر در میاره یا توی یک کشور دیگه پیداش میکنند همه اعتراض میکنند...

ولی پرنس ویلیام که عروسی 40 میلیون دلاری میگیره میشه خیلی کم خرج و بی ایراد و به به آخ جون...

واقعا اگر همین اتفاق توی ایران افتاده بود الان چی میگفتید ؟

مرگ خوبه اما برای همسایه:banel_smiley_4:

کلی بیکار داره کشور میرن اسراف میکنن

فکر نمیکنید اگه یه عروسی ساده میگررفتن موندگارتر میشدو اسمش تو تاریخ میموند:banel_smiley_4:

عروس و دوماد کجا اشنا شدن؟(ستاد خاله زنکها:ws3:)

لینک به دیدگاه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

سرانجام پس از چند هفته حدس و گمان در مورد لباس عروسی کاترین میدلتون، امروز انتظار طرفداران و متخصصان دنیای مد و زیبایی به سر آمد و جزییات این لباس کاملا بریتانیایی مشخص شد.

این لباس توسط سارا برتون از طراحان مشهور کمپانی الکساندر مک کوئین طراحی و دوخته شده است. خانم برتون می گوید طراحی و دوخت این لباس تجربه ای بوده که فقط یک بار در زندگی اتفاق می افتد.

شاهزاده ویلیام هم یونیفورم سرهنگی گارد سلطنتی ایرلند را به تن داشت که با نشان نیروی هوایی سلطنتی بر شانه هایش تزیین شده بود. البته او ترجیح داد شمشیر مخصوص این لباس را با خود به مراسم عروسی نیاورد.

نوارها و تور لباس عروس با نقش گل رز، بوته، گل نرگس و شبدر طراحی شده بود که سوزن دوزی آن در قصر همپتون کورت و با دست انجام گرفته است.

دنباله لباس کاترین میدلتون ۲ متر و ۷۰ سانتیمتر بود و پارچه های به کار رفته در دوخت این لباس را تولید کنندگان بریتانیایی تهیه کرده بودند.

خیاط هایی که در دوخت این لباس نقش داشته اند موظف بودند هر ۳۰ دقیقه یک بار دست هایشان را بشویند تا تورها و نوارهای به کار رفته در لباس کاملا تمیز به نظر برسد.

در ضمن سوزن هایی که در دوخت لباس به کار رفته اند هر ۳ ساعت یک بار عوض شده اند تا تیزی و تمیزی شان را از دست ندهند.

تاج ظریف ساخت جواهرسازی مشهور کارتیه بر سر کاترین میدلتون می درخشید که از سوی ملکه الیزابت دوم به او قرض داده شده بود.

این تاج را نخستین بار جورج ششم، پدر ملکه الیزابت دوم در سال ۱۹۳۶ میلادی خریداری کرده بود و به مادر ملکه داده بود که سپس در تولد ۱۸ سالگی ملکه الیزابت دوم از سوی مادرش به او هدیه داده شد.

گوشواره های کاترین هم هدیه روز عروسی او از طرف پدر و مادرش کارول و مایکل میدلتون بوده است.

به نظرتون خیلی ساده تشریف دارن

لینک به دیدگاه

سرانجام پس از چند هفته حدس و گمان در مورد لباس عروسی کاترین میدلتون، امروز انتظار طرفداران و متخصصان دنیای مد و زیبایی به سر آمد و جزییات این لباس کاملا بریتانیایی مشخص شد.

این لباس توسط سارا برتون از طراحان مشهور کمپانی الکساندر مک کوئین طراحی و دوخته شده است. خانم برتون می گوید طراحی و دوخت این لباس تجربه ای بوده که فقط یک بار در زندگی اتفاق می افتد.

شاهزاده ویلیام هم یونیفورم سرهنگی گارد سلطنتی ایرلند را به تن داشت که با نشان نیروی هوایی سلطنتی بر شانه هایش تزیین شده بود. البته او ترجیح داد شمشیر مخصوص این لباس را با خود به مراسم عروسی نیاورد.

نوارها و تور لباس عروس با نقش گل رز، بوته، گل نرگس و شبدر طراحی شده بود که سوزن دوزی آن در قصر همپتون کورت و با دست انجام گرفته است.

دنباله لباس کاترین میدلتون ۲ متر و ۷۰ سانتیمتر بود و پارچه های به کار رفته در دوخت این لباس را تولید کنندگان بریتانیایی تهیه کرده بودند.

خیاط هایی که در دوخت این لباس نقش داشته اند موظف بودند هر ۳۰ دقیقه یک بار دست هایشان را بشویند تا تورها و نوارهای به کار رفته در لباس کاملا تمیز به نظر برسد.

در ضمن سوزن هایی که در دوخت لباس به کار رفته اند هر ۳ ساعت یک بار عوض شده اند تا تیزی و تمیزی شان را از دست ندهند.

تاج ظریف ساخت جواهرسازی مشهور کارتیه بر سر کاترین میدلتون می درخشید که از سوی ملکه الیزابت دوم به او قرض داده شده بود.

این تاج را نخستین بار جورج ششم، پدر ملکه الیزابت دوم در سال ۱۹۳۶ میلادی خریداری کرده بود و به مادر ملکه داده بود که سپس در تولد ۱۸ سالگی ملکه الیزابت دوم از سوی مادرش به او هدیه داده شد.

گوشواره های کاترین هم هدیه روز عروسی او از طرف پدر و مادرش کارول و مایکل میدلتون بوده است.

به نظرتون خیلی ساده تشریف دارن

کوفت بخواد:banel_smiley_4::banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
مرگ خوبه اما برای همسایه:banel_smiley_4:

کلی بیکار داره کشور میرن اسراف میکنن

فکر نمیکنید اگه یه عروسی ساده میگررفتن موندگارتر میشدو اسمش تو تاریخ میموند:banel_smiley_4:

عروس و دوماد کجا اشنا شدن؟(ستاد خاله زنکها:ws3:)

دقیقا...

بریتانیا کلی مشکلات اقتصادی و بیکاری داره... دیروز رئیس دفتر جبهه ی سوسیالیستش اعتراض کرده بود به این عروسی... بعد اینا میرند خرج های میلیاردی میکنند...

حالا اگر میگید اینها نماد فلان کشور هستند... باشه... نماد کشور میتونست یک عروسی بسیار ساده بگیره و اولین فرد از نوع خودش باشه که اینکارو میکنه...

لینک به دیدگاه

میگن عروس خانوم یهودی تشریف داره

راس میگن

وااااااااااااااااااااااای موهاشو دیدی چه کم پشت بود

اه اه دماغش هم که عملی بود

تازشم سبزه بود اصلا به انگلیسیا نمی خورد

قدش هم که کوتاه بود به زور از زمین بلندش کرده بودن

:ws3:

لینک به دیدگاه

سلام

من مراسم ازدواجشون رو از bbc ديدم اما فكر ميكنم انگليسي ها دارند كل دنيا رو مسخره ميكنند. آخه با اين همه مشكلاتي كه تو دنيا هست مشغول كردن ذهن بينندگان به مراسم عروسي كساني كه نقش چنداني در جامعه بشري ندارند جز سياست بازي چيز ديگه اي نميتونه باشه.

لینک به دیدگاه

هنوز آمار رسمی از تعداد گردشگرانی که برای دیدن مراسم عروسی به بریتانیا سفر کرده بودند، مشخص نشده است، اما یک روز پیش از آغاز مراسم، سازمان گردشگری بریتانیا تخمین زده بود، دست کم یک میلیون و صد هزار نفر توریست برای دیدن این مراسم در لندن حضور داشته باشند. این میزان توریست یعنی مبلغی بیش از 50 میلیون پوند درآمد برای بریتانیا!

اگر تنها نیمی از این تعداد دو روز بیشتر در لندن بمانند، درآمدی برابر با 100 میلیون پوند به لندن سرازیر شده است.

این تنها نیست، پس از برگزاری مراسم یورو نیوز اعلام کرد، بر پایه برآوردی که داشته، از هر چهار نفر در دنیا، یک نفر این مراسم را تماشا کرده است. صدها شبکه تلوزیونی این مراسم را به طور مستقیم پخش کردند. البته این مراسم قابل مقایسه با پخش یک مسابقه فوتبال نیست، چراکه مخاطبان آن به مراتب بیشتر از مسابقات فوتبال بودند، حال مقایسه می‌کنیم!

شبکه پولی BSKyB در انگلیس، برای پخش هر مسابقه فوتبال در لیگ انگلستان حاضر است بیش از 6.3 میلیون یورو به باشگاه‌ها پرداخت کند. با همین میزان تصویر کنید تنها اگر این مراسم لااقل در 100 شبکه فراگیر پخش شده باشد، ارزش آن بیش از 630 میلیون یورو خواهد بود.

از سوی دیگر ازدواج در خانواده سلطنتی یک فرصت استثنایی را برای شرکت‌های تجاری به وجود آورده تا با ابداعاتی منحصر به فرد، مشتریان بیشتری جذب کنند. برای نمونه شرکت آلمانی «تی موبایل» ویدئو کلیپی با مضمون مراسم جشن ازدواج مزبور تهیه کرده که تنها در سه روز، پنج میلیون بازدیدکننده اینترنتی داشته است.

این حجم مخاطب در دنیای امروز، ارزشی به مراتب بیش از هزینه‌های برگزاری این جشن ازدواج داشتند. دولت بریتانیا شاید با صرف ده‌ها برابر این هزینه، نمی‌توانست تا این حد توجه جهان را به خود جلب کند.

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...