رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

:w58: وا !!! چرا حرص میخوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :ws3:.. الان حرصت واسه کدوم قسمت حرفامه؟ :w02:..

چقدر امشب حرص خوردیا :w02::ws28:

گفتی > همه با هم ایرانی هستیم حرص خوردم آخه در واقعیت اینطوری نیست..

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 6.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

هوووووووووووووووممممممممم.. پس واقعیت چیه؟ :ws38:

نکنه خارجکی هستی روو نمیکنی؟ :ws3:

نه واقعیتش ما ها ترک هستیم ایرانی فقط شیران پارسی هستند ترک ها با اونها محسوب نمیشه!

نه واقعیتش ما ها ترک هستیم ایرانی فقط تهرانی ها و اصفهانی ها و شیرازی ها هستند !

نه واقعیتش ما ترک هستیم ایرانی فقط کوروش دوستان هستند ...

لینک به دیدگاه
گفتی > همه با هم ایرانی هستیم حرص خوردم آخه در واقعیت اینطوری نیست..

هوووووووووووووووممممممممم.. پس واقعیت چیه؟ :ws38:

نکنه خارجکی هستی روو نمیکنی؟ :ws3:

لطفا آذری دانیشوز... گوناخ گوزلریمیز اوستَ یری وار (مهمون رو چشمامون جا داره) ...

آجا مراعات الیوز:icon_gol::ws3:

فقط یه جمله فارسی: از رو تعصب حرف نمی زنم و قصد بحث هم ندارم. همه شهرها خوب و باارزش هستند با مردمانی نجیب... اما هرکی یه بار رفته باشه تبریز میبینه این شهر از هر نظر سطحش از بقیه شهرها بالاتره...

هرچند من ارومیه رو خیلی بیشتر دوست دارم:ws3:

لینک به دیدگاه
نه واقعیتش ما ها ترک هستیم ایرانی فقط شیران پارسی هستند ترک ها با اونها محسوب نمیشه!

نه واقعیتش ما ها ترک هستیم ایرانی فقط تهرانی ها و اصفهانی ها و شیرازی ها هستند !

نه واقعیتش ما ترک هستیم ایرانی فقط کوروش دوستان هستند ...

من متنفرم از این واقعیتی ک میگی.. از تبعیض و یا بازی کلمات :icon_razz:.. گرچه من تو اطرافیانم کسی رو ندیدم ک بخواد اینجوری بگه یا اعتقاد داشته باشه :icon_redface:

لینک به دیدگاه
لطفا آذری دانیشوز... گوناخ گوزلریمیز اوستَ یری وار (مهمون رو چشمامون جا داره) ...

فقط یه جمله فارسی: از رو تعصب حرف نمی زنم و قصد بحث هم ندارم. همه شهرها خوب و باارزش هستند با مردمانی نجیب... اما هرکی یه بار رفته باشه تبریز میبینه این شهر از هر نظر سطحش از بقیه شهرها بالاتره...

لفدن ترجمه بفرمایید :ws3:

نظرتون درباره تبریزو گبول دارم :w16:

لینک به دیدگاه

افرین به این شعور:ws3:

تبریز حرف نداره:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
تو اینجا چی کار میکنی مریم؟:ws3:

خوش اومدی عزیزم:icon_gol:

چون آذریارو دوست دارم اومدم.. عکس شهربرفیتونم ک دیدم دیگه اینجا موندگار شدم :w16: البته اینم بگم: مریم اینجا.. مریم اونحا.. مریم همه جا :ws3: این شعار منه :w02:

مرسی عزیزم :icon_redface::icon_gol:

لینک به دیدگاه
یعنی من برم؟ :sad0:

:ws3: بابا ددیم گوناخ گوزومیز اوستَ یری وار (مهمون رو چشمامون جا داره)

فرصتدن استفاده الَ ایکی کلمه آذری اورگش. ( از فرصت استفاده کن دو تا کلمه ترکی یاد بگیر.):w02:

لینک به دیدگاه
:ws3: بابا ددیم گوناخ گوزومیز اوستَ یری وار (مهمون رو چشمامون جا داره)

فرصتدن استفاده الَ ایکی کلمه آذری اورگش. ( از فرصت استفاده کن دو تا کلمه ترکی یاد بگیر.):w02:

:icon_redface:

خو پس واسه چی اومدم؟ ب شرطی ک ترجمه هم بنویسیدا :w02:

لینک به دیدگاه
:icon_redface:

خو پس واسه چی اومدم؟ ب شرطی ک ترجمه هم بنویسیدا :w02:

ایول حوش گلمیسن (خوش اومدی)

پروشات و آقا سهند و آرتاش آذری NAtive بیلیلر... من توپوخیم چخدی یازمیاندا:ws3: (دوستان درست بلدن من اذری نوشتنم خیلی درامه:ws3:... البته کلی پیشرفت کردم تو آذری نوشتن)

لینک به دیدگاه
ایول حوش گلمیسن (خوش اومدی)

پروشات و آقا سهند و آرتاش آذری NAtive بیلیلر... من توپوخیم چخدی یازمیاندا:ws3: (دوستان درست بلدن من اذری نوشتنم خیلی درامه:ws3:... البته کلی پیشرفت کردم تو آذری نوشتن)

ساغ اول :icon_gol:

اوهوم.. من 3.5 سال دوتا دوست ترک تو دانشگاه داشتم دوست صمیمیم هم ترکه.. آخرشم باید تو فضای مجازی یاد بگیرم :icon_pf (34)::ws3:

لینک به دیدگاه
ساغ اول :icon_gol:

اوهوم.. من 3.5 سال دوتا دوست ترک تو دانشگاه داشتم دوست صمیمیم هم ترکه.. آخرشم باید تو فضای مجازی یاد بگیرم :icon_pf (34)::ws3:

بزرگوار اساتید.. سهند خان، ارتاش و پروشات سیزی یولا سالیلر.. نگران اولما

لینک به دیدگاه
بزرگوار اساتید.. سهند خان، ارتاش و پروشات سیزی یولا سالیلر.. نگران اولما

نخیرم.. دوتا دوست مجازی بهم گفتن یادم میدن :whistles: من میام اینجا مشاهده میکنم شما برو نوششتن خودتو درست کن :w02:

صرفا جهت اطلاع: دوستای دانشگاهیم اصلا ترکی حرف نمیزدن.. اصلا

لینک به دیدگاه
بلی کی قال تهراندا توسسی یه فقط اهوم

داهی قیز ورمرم تهرانا داهی منظور مامانت رو که انشالله حالشون خوبه

الکی یعنی من بابابزرگتم:ws3:

هر نمنه که بیوک آتام دئسین:girl_blush2::ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...