رفتن به مطلب

کسانی که ارشد 91 داشتن بیان تو

ارسال های توصیه شده

طراحی روزانه امیرکبیر رو که ۱۰۰٪ میاری(البته من طبق پارسال میگم ولی هر چقدر هم افزایش ظرفیت بدن بازم احتمال قبولیت بسیار بسیار زیاده)

به هر صورت اعتبار دانشگاه تهران و شریف برای پذیرش بیشتر از بقیه ست! ولی تو ارشد همه چیز خودتی و کارایی که انجام میدی:icon_gol:

ممنوم میلاد جان ولی این کاهش ظرفیت بدجوری حالم رو گرفت شک دارم حتی امیرکبیر هم قبول بشم:sigh: احتمالا میره برا علم و صنعت

پارسال طراحی کاربردی علم وصنعت در تمام گرایشهای تخصصی 51 میگرفت امسال کرده 32 تا :w000:

:icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

اینجا برید یه تخمین بزنید:ws37:

مطمئنه؟

نمیدونم والا ولی ماهانو رفتم 20 تومن میگرفتن

واسه من تقریبا همونایی شد که دوستان گفتن

ولی یه جا دیدم واسه رتبه های بالا خیلی امیدوار کننده جواب داده بود!

واااااااای بچه ها برای ما 38 نفر روزانه رو کم کردن تو مهندسی پزشکی اخه این چه وضعشه:whistles:

برا من که انتخاب رشتش شوته شوت بود!! :icon_pf (34): اصلا نپرسید علاقت چیه ؟ اولویتت چیه :w58: 20 تای اول ساخت زده بود!!

از همه گرایش ها یه ده بیستا گلچین میکنه!

کلک خوبی بود برا جمع آوری کارنامه:gnugghender: ولی خوب مفته دیگه

• Like 3
لینک به دیدگاه
برا من که انتخاب رشتش شوته شوت بود!! :icon_pf (34): اصلا نپرسید علاقت چیه ؟ اولویتت چیه :w58: 20 تای اول ساخت زده بود!!

از همه گرایش ها یه ده بیستا گلچین کرده بود

کلک خوبی برا جمع آوری کارنامه:gnugghender:

به من گفت ایشالا سال دیگه ...:hanghead:

البته امیدواری هم داد گفت ظرفیتا رو اگر ببرن بالا قبول میشی...البته امیدواریش گریه دار بود اخه امسال ظرفیتها خیلی کم شده...:hanghead:

• Like 3
لینک به دیدگاه
از كارنامم عكس بگيرم مدرسان بفرستم؟

برا هر 2 رشته انتخاب رشته ميكنه؟

سلام ممنون میشم رتبتون رو درگرایشهای طراحی ، تبدیل و ساخت بگین.

لینک به دیدگاه

نميخواستم بگم.خجالت ميكشم:4564:تبديل بالاي 3000 بهترينشونه. هوا و فضام 1200 .سوالمو ميشه جواب بدين؟انتخاب رشته ي مدرسان...

• Like 3
لینک به دیدگاه
نميخواستم بگم.خجالت ميكشم:4564:تبديل بالاي 3000 بهترينشونه. هوا و فضام 1200 .سوالمو ميشه جواب بدين؟انتخاب رشته ي مدرسان...

خواهش میکنم .

توی هرگرایش که تمایل به قبول شدن دارین نمره و رتبتون رو درقسمت مربوطه بنویسین! گرایشی رو که نمیخواهین قبول شین نمره و رتبه ی اون گرایش رو ننویسید!

• Like 3
لینک به دیدگاه
کارنامه من

:icon_gol::icon_gol:

جامدات رو ترکوندی برادر من.

عالیه

تبریک میگم بهت

اجزا رو هم خونده بودی؟

از روی چی خونده بودیش؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
به من گفت ایشالا سال دیگه ...:hanghead:

البته امیدواری هم داد گفت ظرفیتا رو اگر ببرن بالا قبول میشی...البته امیدواریش گریه دار بود اخه امسال ظرفیتها خیلی کم شده...:hanghead:

امیدوارم که امسال قبول بشی ولی اگه قبول نشدی ذره ای غصه اش رو نخور!! تنت سالم باشه :w16:

ایشالا تلاش میکنی سال بعد مشت محکمی به دهان طراحان کنکور میزنی :w16:

من واقعا با تمام وجود برای همه دوستان مخصوصا آقا یوسف آرزوی سلامتی میکنم بزرگترین نعمت خدا سلامتی و جوانیه

:icon_gol::icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
جامدات رو ترکوندی برادر من.

عالیه

تبریک میگم بهت

اجزا رو هم خونده بودی؟

از روی چی خونده بودیش؟

ممنوم:icon_gol:

بجز دو تا درس دینامیک و کنترل همه دروس رو خوب خونده بودم سیالات و ریاضیم هم باید همین جوری میشد این طراح ریاضی !@!#@$! گند زد به اعصابمون سر جلسه!

جزوه شریعت پناهی.

اجزا قلق داره

• Like 2
لینک به دیدگاه
ممنوم:icon_gol:

بجز دو تا درس دینامیک و کنترل همه دروس رو خوب خونده بودم سیالات و ریاضیم هم باید همین جوری میشد این طراح ریاضی !@!#@$! گند زد به اعصابمون سر جلسه!

جزوه شریعت پناهی.

اجزا قلق داره

آقا این طراح !@!#@$! رو هستم اساسی.

تازه به نظر من &*%&* هم بود:ws3:

همون دیگه

قلقش سخت به دست میاد لامصب!

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...