رفتن به مطلب

کسانی که ارشد 91 داشتن بیان تو

ارسال های توصیه شده

سلام بچه ها!

یک سوال اقا این واسه ثبت نام باید اون کارت 5000تومانی رو هم بخریم واسه غیر انتفاعی و پیام نور!

یا اون فقط واسه دانشگاهای هست که گزینش داره!

اگر قصد انتخاب رشته در این دانشگا ه ها رو دارید میتونید بخرید..اجباری در کار نیست.

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

کتابای دو جلدی قرمز رنگ راهیان رو بگیر.از کنکور 74 تا 89 رو داره
یعنی تا سال 90 رو نداره؟...دیگه کدوم انتشارات خوبه؟...کتاب مشکی پوران پژوهش برای جمع بندی کی میاد بیرون؟...:JC_thinking:
لینک به دیدگاه
سلام

یه سوال داشتم:JC_thinking:

من 2 تا رشته شرکت کردم ولی یه کد رهگیری بهم داد،درسته دیگه؟:ws38:

درود

مشکلی نیست حالا هوافضا زدین یا ابزار دقیق؟

• Like 3
لینک به دیدگاه

منم ثبت نام کردم

شناور رو فرآوری و انتقال گاز زدم:texc5lhcbtrocnmvtp8از بچگی گاز دوست داشتم:texc5lhcbtrocnmvtp8

پیام نور و غیر انتفاعی هم تبدیل و طراحی کاربردی و... دارن مگه؟:JC_thinking:

• Like 2
لینک به دیدگاه
منم ثبت نام کردم

شناور رو فرآوری و انتقال گاز زدم:texc5lhcbtrocnmvtp8از بچگی گاز دوست داشتم:texc5lhcbtrocnmvtp8

پیام نور و غیر انتفاعی هم تبدیل و طراحی کاربردی و... دارن مگه؟:JC_thinking:

ایشالا موفق باشید...

فقط یادمه غیر انتفاعی در مورد خودرو یک رشته داشت.

نه هنوز:lol:

امشب ایشالا:ws37:

اصلا عجله نکنید با دقت و حوصله..:ws37:

شما هم موفق باشید...

مواظب باش عکس دکتر حسابی رو برا سایت سنجش آپ نکنی:ws37:

:ws47::ws47::ws47:بعید نیستا...

• Like 2
لینک به دیدگاه
ایشالا موفق باشید...

فقط یادمه غیر انتفاعی در مورد خودرو یک رشته داشت.

اصلا عجله نکنید با دقت و حوصله..:ws37:

شما هم موفق باشید...

:ws47::ws47::ws47:بعید نیستا...

شاید اضافه کردند رشته ها رو به پیام نور،ما که کارتو خریدیم...

آره دیگه شب هم هست ممکنه اشتباهی دکتر رو ثبت نام کنه:JC_thinking:

• Like 1
لینک به دیدگاه
چه دروغا!

باز داری رشته خودتو تبلیغ می کنی؟؟؟ سیستم اصلا قابل قیاس نیست با تبدیل.

حداقل بزار 1 سال از ارشد خوندنت بگذره بعد اینو بگو!

خب یکماه گذشت

:texc5lhcbtrocnmvtp8

واقعا سیستم قابل قیاس با تبدیل نیست....در حالیکه تبدیلیها هنوز مشغول اثبات فرمول های از پپیش اثبات شده هستند سیستمی ها مشغول به روز کردن علم خودشون و مطالعه مباحث جدید مطرح شده در گرایششون هستن

طرف سالمه؟

آقا اشتباه نکنید برین سیستم! سیالات فقط تبدیل...

ما یه ضرب المثل داریم میگیم اوونایی که نمی کشن میرن سیستم...

چندتا درس اقتصاد و از اینا...

آره...سالمه

:ws38:

چی رو نمیکشن؟دانش گذشته رو به دوش نمیکشن؟

اقتصاد هم از دروس اصلی نیست..ما ترم سه قراره بخونیم....ولی در حال حاضر همه چیز بر مبنای اقتصاد است...حتی تحصیل

• Like 4
لینک به دیدگاه
خب یکماه گذشت :texc5lhcbtrocnmvtp8واقعا سیستم قابل قیاس با تبدیل نیست....در حالیکه تبدیلیها هنوز مشغول اثبات فرمول های از پپیش اثبات شده هستند سیستمی ها مشغول به روز کردن علم خودشون و مطالعه مباحث جدید مطرح شده در گرایششون هستنآره...سالمه:ws38:چی رو نمیکشن؟دانش گذشته رو به دوش نمیکشن؟اقتصاد هم از دروس اصلی نیست..ما ترم سه قراره بخونیم....ولی در حال حاضر همه چیز بر مبنای اقتصاد است...حتی تحصیل
داداش جر و بحث نکنید، فایده ای نداره، چون هر کسی به رشته اش علاقه و نسبت بهش تعصب داره و برتر میدونه. به نظر من بهتره یه تاپیک بزنیم که بیایم توش مزیت ها و کمبود های رشته ها و گرایشهای مکانیک رو عنوان کنیم. این خیلی بهتره. نظر شما چیه؟
  • Like 1
لینک به دیدگاه
داداش جر و بحث نکنید، فایده ای نداره، چون هر کسی به رشته اش علاقه و نسبت بهش تعصب داره و برتر میدونه. به نظر من بهتره یه تاپیک بزنیم که بیایم توش مزیت ها و کمبود های رشته ها و گرایشهای مکانیک رو عنوان کنیم. این خیلی بهتره. نظر شما چیه؟

کلی منتظر بودم دوباره یه نفر به مریم بگه داداش :ws47:

• Like 3
لینک به دیدگاه
کلی منتظر بودم دوباره یه نفر به مریم بگه داداش :ws47:
شرمنده، نمیدونستم خانوم مهندس تشریف دارن. ببخشید مریم خانوم. حالا منظور من کلی بود، شما به جزئیات گیر ندین. من یه پیشنهاد دادم. کسی استقبال نمیکنه؟
  • Like 3
لینک به دیدگاه
شرمنده، نمیدونستم خانوم مهندس تشریف دارن. ببخشید مریم خانوم. حالا منظور من کلی بود، شما به جزئیات گیر ندین. من یه پیشنهاد دادم. کسی استقبال نمیکنه؟

پیشنهاد خوبی بود اگه استقبال بشه:yes:

ولی من شخصا نمی خوام ذهنم رو درگیر این مسائل کنم.

اگه تاپیک زدید ایشالا بعد از کنکور در خدمتتون خواهیم بود:a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه
پیشنهاد خوبی بود اگه استقبال بشه:yes:ولی من شخصا نمی خوام ذهنم رو درگیر این مسائل کنم.اگه تاپیک زدید ایشالا بعد از کنکور در خدمتتون خواهیم بود:a030:
حق با شماست. الان همه همینطور هستند. پس ایجاد این تاپیک رو به بعد از کنکور محول کنیم. موفق باشید
  • Like 3
لینک به دیدگاه

البته خانم مهندس یه تنه چند تا مرد رو حریفن:ws37:

• Like 2
لینک به دیدگاه
البته خانم مهندس یه تنه چند تا مرد رو حریفن:ws37:
بله، معلومه. ولی ما همه مثل خواهر و برادریم. بزرگ و کوچک. همه مون فرزندان مکانیک ( و عاشق مکانیک ). امیدوارم این خانواده، بیشتر با هم به پیشرفت هم و مکانیک کمک کنند.
  • Like 1
لینک به دیدگاه

توجه: طبق قوانین انجمن هرگونه بحث، خبر و تصویر سیاسی در انجمن ممنوع بوده و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.:texc5lhcbtrocnmvtp8

لطفا بحثهای کنکوری بفرمایید در این تاپیک:texc5lhcbtrocnmvtp8

علت این پست این بود که میخواستم بگم کتاب مکانیک سیالات خدا کرمی در پاسخ به خیلی از تستها دارای اشتباهات بسیار واضحی هست:w58:با استدلالی کاملا غلط به گزینه نادرست رسیده!من دیگه پاسخنامه هاش رو چک نمیکنم،بدتر آدم رو منحرف میکنه!مخصوصا در فصل حرکت صلب گونه اجسام!!!!!!!!!!!!!!نمیدونم چرا انقدر ازش تعرف میکردند...عروس تعریفی...!

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...