رفتن به مطلب

تجربه های شما درباره شوره موی سر....

ارسال های توصیه شده

شدت خارش به قدری بالا میره که از کنترل شما خارج میشه،نمیدونم کسی درک میکنه چی میگم یا نه.....

اما من دنبال راه حل طبیعی بودم،این ماست و نمک را تا حالا نشنیده بودم !!!!!

وگرنه با شامپوهای شیمیایی مشکل رفع میشه تا حدودی.

خب من اومدم فوق تخصص شوره سر دارم ...........از دوران راهنمایی تا همین چند وقت پیشم همش تحت نظر دکتر پوست بودم و بهترین شامپویی که به موهام میساخت سلنیوم سولفاید 2.5 درصد بود که اونم بعد از مدتی به علت استفاده مکرر دیگه جوابگو نبود و دکتر معمولا در اینججور مواقع یک محلول گیاهی بهم میداد با یک شامپوی ضدشوره ضعیف تر تا بتونه به حالت قبلش برگرده پوست سرم که به شامپوم جواب بده...........البته شرکت سینره هم یک محلول داره برای شوره سر که اگر بگیرید و استفاده کنید جوابگو هست براتون............

لینک به دیدگاه
از بس که این عمامه رو می ذاری روی سرت به نظر من که اثر مخرب اونه!!:w000:

اما منم خیلی پوست سرم می خارید شوره می زد

dove می زدم خوب بود

شامپوتو به مدت عوض کنی دوباره خوب می شه

بهمون گفته اند خدا گفته بذارین،ما هم میذاریم.

همونطور که گفته اند خدا گفته مو را بپوشانید و میپوشاند،کلا این چیزها و بحث درباره اونها پیرامون عقل بشری ما نیست.

اما این شامپو Dove که زنانه است و بیشتر به عنوان نرم کننده موی سر استفاده میشود !!

لینک به دیدگاه
بهمون گفته اند خدا گفته بذارین،ما هم میذاریم.

همونطور که گفته اند خدا گفته مو را بپوشانید و میپوشاند،کلا این چیزها و بحث درباره اونها پیرامون عقل بشری ما نیست.

اما این شامپو Dove که زنانه است و بیشتر به عنوان نرم کننده موی سر استفاده میشود !!

:banel_smiley_4:

اون به مدلشه

هر نوعش یه رنگه

مال شوره سر خاکستری رنگه اگه اشتباه نکنم مغازه بپرسی بهت می دن!

لینک به دیدگاه
خب من اومدم فوق تخصص شوره سر دارم ...........از دوران راهنمایی تا همین چند وقت پیشم همش تحت نظر دکتر پوست بودم و بهترین شامپویی که به موهام میساخت سلنیوم سولفاید 2.5 درصد بود که اونم بعد از مدتی به علت استفاده مکرر دیگه جوابگو نبود و دکتر معمولا در اینججور مواقع یک محلول گیاهی بهم میداد با یک شامپوی ضدشوره ضعیف تر تا بتونه به حالت قبلش برگرده پوست سرم که به شامپوم جواب بده...........البته شرکت سینره هم یک محلول داره برای شوره سر که اگر بگیرید و استفاده کنید جوابگو هست براتون............

این سلنیوم سولفاید و کتوکونازول،جفتشون شیمیایی هستند و حالت ضد قارچ دارند.

دقت کنی روش نوشته ممکنه عوارض جانبی هم داشته باشه چون قوی است.

اما پس از مدتی اثرش را از دست میده و پوست سر بهش عادت میکنه.

لینک به دیدگاه

البته بعد از جندسال یه روز داروساز محترمه که همیشه ازش شامپیو و محصولات داروهای پوستی و مویی میخریم بطور اتفاقی اسم بیماری سرم را بهم گفت و تنها راه کنترلشم گفت

گفت اگر شوره های بزرگ هستند اسمشون فلس .....(یادم نمیاد اسم دقیقی که گفت ) و اینها فقط و فقط بخاطر اعصاب هست و تغذیه

کمتر عصبی شدن و نخوردن شرینی جات به میزان زیاد باعث میشه کنترل بشه و زیاد نشه........

الان من فقط از شامپو هدانشولدر استفاده میکنم و هروقت اون دو مورد بالا رو رعایت میکنم تقریبا شوره ای نمی بینم......

امتحان کن امیدوارم تأثیر گذار باشه

اگر خواستی اسم اون محلول هم برات میپرسم

لینک به دیدگاه
البته بعد از جندسال یه روز داروساز محترمه که همیشه ازش شامپیو و محصولات داروهای پوستی و مویی میخریم بطور اتفاقی اسم بیماری سرم را بهم گفت و تنها راه کنترلشم گفت

گفت اگر شوره های بزرگ هستند اسمشون فلس .....(یادم نمیاد اسم دقیقی که گفت ) و اینها فقط و فقط بخاطر اعصاب هست و تغذیه

کمتر عصبی شدن و نخوردن شرینی جات به میزان زیاد باعث میشه کنترل بشه و زیاد نشه........

الان من فقط از شامپو هدانشولدر استفاده میکنم و هروقت اون دو مورد بالا رو رعایت میکنم تقریبا شوره ای نمی بینم......

امتحان کن امیدوارم تأثیر گذار باشه

اگر خواستی اسم اون محلول هم برات میپرسم

آره وقتی دارو را نمیزنم،شوره ها بزرگ هستند و ریز نیستند.

اما من شیرینی زیاد نمیخورم و چیز شیرین زیاد دوست ندارم.

در مورد عصبی شدن هم نرمال هستم،بیشتر حرص میخورم در سطح شهر راه میرم ولی خیلی کم عصبانی میشم.

لینک به دیدگاه
این سلنیوم سولفاید و کتوکونازول،جفتشون شیمیایی هستند و حالت ضد قارچ دارند.

دقت کنی روش نوشته ممکنه عوارض جانبی هم داشته باشه چون قوی است.

اما پس از مدتی اثرش را از دست میده و پوست سر بهش عادت میکنه.

منم میدونم گفتم که وقتی پوست سر بهش عادت کرد یک محلول و یک شامپو هست که با استفاده از اونها میشه ترک عادتش داد..............:ws46:

همه داروها عوارض جانبی دارند :banel_smiley_4:

من حتی یک مدت که زیاد ازش استفاده میکردم موهام دچار رنگ پریدگی میشد.......:shame:

حالا یا خودت تشریف ببر داروخانه بپرس یا میخوای برم برات بپرسم اسمشو بگم بهت بری بخری........یا بخرم اگر اومدم برات بیارم.............هرجور که راحتی:there:

لینک به دیدگاه
آره وقتی دارو را نمیزنم،شوره ها بزرگ هستند و ریز نیستند.

اما من شیرینی زیاد نمیخورم و چیز شیرین زیاد دوست ندارم.

در مورد عصبی شدن هم نرمال هستم،بیشتر حرص میخورم در سطح شهر راه میرم ولی خیلی کم عصبانی میشم.

همون حرص خوردن هم تأثیر داره......

وقتی حرص میخوری یا حتی فعالیت ذهنیت میره بالا مثل شب امتحان یا هرچیزی فکرنمی کنی سرت زودتر شوره میزنی و بیشتر میخاره؟

پس شما هم صددرصد شوره سر نداری همون فلس داری ........که متأسفانه راه درمانم نداره فقط کنترلش کن

پس بهتره ترشی جات بیشتر بخوره

لینک به دیدگاه

حالا یا خودت تشریف ببر داروخانه بپرس یا میخوای برم برات بپرسم اسمشو بگم بهت بری بخری........یا بخرم اگر اومدم برات بیارم.............هرجور که راحتی:there:

آخه هر دکتر و داروخانه ای یک چیزی میگه !!!!!!

برای همین گفتم زیاد نمیخوام به دنبال دارو و مواد شیمیایی برم....

برم از داروخانه چی بپرسم،میگه برات بخرم بیارم !!!!!!! :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
آخه هر دکتر و داروخانه ای یک چیزی میگه !!!!!!

برای همین گفتم زیاد نمیخوام به دنبال دارو و مواد شیمیایی برم....

برم از داروخانه چی بپرسم،میگه برات بخرم بیارم !!!!!!! :banel_smiley_4:

هیچی نمیخواد بپرسی راه حلشو بهت بالا گفتم

خیلی هم کاره خوبی میکنی از محلول شیمیایی کمتر استفاده میکنی.....

گفتم که من الان چند ساله میرم دارو از داروخونه اه میگیرم برم ازش بپرسم اسم محلول و بهم میگه .............. بازم اگر خواستی برات اسمشو میپرسم

این داروخونه فرق داره داروسازش حرفه ای هست............

چه اشکالی داره هدف کمک به پوست سرته از نظر شرع و عرفم اشکالی نداره:ws3:

لینک به دیدگاه

خب میشه بگی شوره های سرت دقیقا کجا قرار دارند....محل تجمعشون بیشتر کجاست؟

ترجیحا از نرم کنندها استفاده نکن چون بعضا باعث تشدید شوره سر میشوند.!

از گل سرشوی هم میتونی استفاده کنی هم موهاتونو نرم میکنه هم خوبه کلا برای مو و پوست سر..

بهتره از شامپوهای head&shoulder یا clear استفاده کنید چون اینها خودشون نرم کننده دارند.

لینک به دیدگاه

من خودم شوره نداشتم اما داییم داشته!

دایی من یه مدت زیاد شوره داشت.هر دکتری هم رفت درست نشد. البته یکی از دکترا گفت که مال فشار عصبیه!!! و درست هم بود! البته الان داییم رو به کچلیه دیگه!:ws37:

شامپوی head and shoulders عالیه و واقعا" تاثیر گذاره. :w16:

لینک به دیدگاه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

این لوسیون کاهش دهنده چربی موی سر سینره هست من استفاده کردم خوب بوده.........

میتونید برید داروخانه بگوید که من سرم به شامپوی ضد شوره ام مقاوم شده خودشون البته اگر داروساز باشند و از این داروخانه ها که داروهای پوستی درست میکنند باشند دکتر داروخانه میتونه راهنماییتون کنه..

البته شامپوی ضد شوره کاپوس آلمان هم هست اونم خوبه ( البته اگر شوره باشه سرتون)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...