رفتن به مطلب

طالع بینی ، فال ، ...

morta

آیا شما به فال و طالع بینی و از این دست اعتقاد دارید ؟  

9 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا شما به فال و طالع بینی و از این دست اعتقاد دارید ؟

• 2
    • 7

ارسال های توصیه شده

با درود :icon_gol:

در راستای تاپیک های نواندیشانی( :ws52: ) ، تصمیم به زدن این تاپیک داشتم تا ببینم نظر قشر تحصیل کرده ی کشورمون در این مورد چی ...

آیا شما به فال و طالع بینی و از این دست اعتقاد دارید ؟

اگه نه چرا ؟

و ...

اینم یه تصویر برای خالی نبودن عریضه

:ws3:

42.jpg

• Like 5
لینک به دیدگاه

خب من خودم اعتقاد ندارم چون به نظرم این ها خرافات هستند ، درکش برام مشکل با 4 تا استخون و کارت و این چیزا بشه چیزای به این مبهمی رو فهمید ...

در مورد اینام که از رو ستاره ها و اعداد میگند مثل " ابجد " ، اعتقادی چندانی ندارم ...

ولی چیزایی شنیدم که با استفاده از حروف ابجد که میشه ی کارایی کرد ، حالا چطوری ؟ ... :ws52:

در کل به نظر من فال و طالع بینی و از این دست ، به درد سرگرمی میخوره ، نه چیز دیگه ...

• Like 1
لینک به دیدگاه

خوب بله یه چیزایی هستن

البته یه نوعش که چیزایی را میگن که پایش توی روانشناسیه

اما نوع دوم

امید وارم من را به خاطر حرفام شماتت نکنید اما واقعیته

این نوع دیدن سرنوشت و فال ریشش در ارتباط بر قرار گردن با بعد دیگر دنیا هست ...

اما بسیار ناقصه و کامل نیست چون علم غیب فقط در اختیار خداست و طرف طالع بین در بعد دیگه فقط یه چیزهایی را استراق سمع میکنه و به طالع بین میگه ...

البته این کار بسیار نکوهیده و نابخشودنیه.....

• Like 1
لینک به دیدگاه
من زدم خیر اما به نظرم فال داریم تا فال من وقتی فال حافظ میگیرم واقعا روحیه میگیرم یه جورایی به زندگی برمیگردم اما انواع دیگشو قبول ندارم:w16:

شاید این به خاطر جنبه ی سرگرمیش ( از نظر مثبت منظورم ) باشه ...

• Like 1
لینک به دیدگاه

به هرچیزی که قدرت فکرکردن رو ازادمی سلب کنه واختیار ادمی رو نقض کنه اعتقاد ندارم

چیزی چندش اورتر از خرافات به نظرمن وجود نداره

عطسه کردن صبر کن...خواب فلان رو دیدم فلان کارو بکن ...فال گرفتم این خوبه...برام استخاره کن...فلان وردرو بنویس بنداز تو اب سه تا دعا رو بخون فوت کن توش بده بخوره حتما خوب میشه والی ماشالله

بقول کسروی خرافات یوغ نامرئی برگردن توده هاست

• Like 3
لینک به دیدگاه

اصلا اعتقاد ندارم...

خيلي مسخرس كه از روي ته مونده قهوه يا چيزاي ديگه بخواي سرنوشتتو بخوني!

يكي از دوستام رفته بود پيش يكي واسه فال قهوه...اول ازش پرسيده بود اعتقاد داري يا نه؟

اونم گفته بود آره...بعد فال گرفته بود

بهش گفته بود يكيو خيلي دوس داري...يه صميميتي بينتون هست...اما نذار اين صميميت به عشق تبديل بشه...باهاش ازدواج نكن...بدبخت ميشي...

اونم اومده بود مي گفت حالا چيكار كنم...من طرفو خيلي دوس دارم...نكنه عاشقش بشم...

اينكه تا اين حد بعضيا فالو قبول دارن از نظر من وحشتناكه:icon_pf (34):

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...