رفتن به مطلب

عذر خواهی فرزاد حسنی از مهرنوش !

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 82
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یجور خاصی میخونه منم یکم دوستش دارم

من از موسیقی و خوانندگی خیلی سر در نمیارم نمیتونم نظر بدم که روی نت میخونه یا نه

لینک به دیدگاه
بین این جدیدیا که از مامانشون قهر کردن و خواننده شدن صداش بد نیست....

دلکش و مهرنوش از لحاظ سبک و صدا اصلا با هم قابل مقایسه نیستن !:ws52:

منم گفتم که... وقتی جوون مملکت ساسی مانکن گوش میده تازه حالم میکنه این بایدم خوب و دلنشین باشه...

مسئله اصلا سبک نیست که...

یعنی دارید میگید یک سبکی در موسیقی وجود داره که میگه باید با صدای افتضاح و بدون هیچ هنری و بدون هیچ شعری بدون موسیقی بخونی ؟ :ws52:

کلا موسیقی ایران مرده...

لینک به دیدگاه
اتفاقا منم حالم بد میشه میشینم توی این آژانس ها... همش از این دری وری ها پخش میکنند و تازه افتخار هم میکنند... فکر میکنند مثلا شق القمر کردند...

حال آدم به هم میخوره...

البته بنده همشه در کمال پر رویی بهشون میگم جمعش کن برادر من... :ws3: (البته نه اینطوری...)

منم از آهنگ‌های هایده حالم بد میشه ولی‌ فک نمیکنم بقیه نباید گوش بدن یا کلا بدرد نمیخوره میدونم به سلیقهٔ من نمیخوره!

لینک به دیدگاه
منم گفتم که... وقتی جوون مملکت ساسی مانکن گوش میده تازه حالم میکنه این بایدم خوب و دلنشین باشه...

یعنی دارید میگید یک سبکی در موسیقی وجود داره که میگه باید با صدای افتضاح و بدون هیچ هنری و بدون هیچ شعری بدون موسیقی بخونی ؟ :ws52:

کلا موسیقی ایران مرده...

واااا کجایه آهنگه مهرنوش اینجوریه!!!!

لینک به دیدگاه
واااا کجایه آهنگه مهرنوش اینجوریه!!!!

یک روزی دوستی رو میارم اینجا تا به صورت علمی توضیح بده دقیقا به چه دلیلی اینها اصلا موسیقی نیستند...

دوست عزیز امروز جوان های این مملکت به یک اربده کشی با یک ریتم 6-8 هم میگند موسیقی...

عجیب نیست که به این هم بگند موسیقی...

لینک به دیدگاه

کلا موسیقی ایران مرده...

نه منظورم این نبود ....

درسته .... نتاش تکراری و ریتمش یکنواخت و بدون تنوعه

به قول تو هنرمندی ای توش به کار نرفته

منظورم این بود که هر گروهی رو با هم گروهیش مقایسه کن

شجریان و نمیشه با ساسی مانکن مقایسه کرد چون اصلا قابل مقایسه نیستن!

ولی میشه مثلا افشین و با منصور مقایسه کرد ....

بله ...اگه بخوای تو کل دنیای موسیقی ببینیش هیچ حرفی برای گفتن نداره!

تو این دریا یه عالمه ماهی دارن شنا میکنن بعضیاشون شاه ماهین بعضیاشون کیلکا!

لینک به دیدگاه
چرا هست... سلیقه چیه اینجا ؟

اصلا بحث سلیقه نیست... بحث سر موسیقی هست...

هرکس یه نو موسیقی‌ دوس داره موسیقیو شما تعریف نمیکنی‌ اگر یه تعدادی خوششون اومده پس یه چیزی داشته چه جبهه‌ای گرفتید موسیقی‌ انتها نداره یکی‌ ممکنه از جیییییغ هم خوشش بید یا از متال مثلا تو راکو متال نوت‌های سنتی رعایت میشه؟ یه سوال شما در زمینه موسیقی‌ تحصیلات خاصی‌ دارید یا از آهنگ سازی سر رشته دارید؟فقط سوال کردم محضه اطلاع:w16:

لینک به دیدگاه
منم از آهنگ‌های هایده حالم بد میشه ولی‌ فک نمیکنم بقیه نباید گوش بدن یا کلا بدرد نمیخوره میدونم به سلیقهٔ من نمیخوره!

بنده هم از صدای سلن دیون خیلی بدم میاد... ولی به هر حال اون فعلا برترین خواننده ی پاپ هست و خوندن آهنگ هاش کاری هرکسی نیست... و تنها کسیه که بعد از ماریا کری میتونه تمام نت ها رو بخونه... ولی من از هر دو بدم میاد...

فکر میکنید بنده فرق بین بد و خوب و سلیقه رو تشخیص نمیدم عزیز ؟

لینک به دیدگاه
هرکس یه نو موسیقی‌ دوس داره موسیقیو شما تعریف نمیکنی‌ اگر یه تعدادی خوششون اومده پس یه چیزی داشته چه جبهه‌ای گرفتید موسیقی‌ انتها نداره یکی‌ ممکنه از جیییییغ هم خوشش بید یا از متال مثلا تو راکو متال نوت‌های سنتی رعایت میشه؟ یه سوال شما در زمینه موسیقی‌ تحصیلات خاصی‌ دارید یا از آهنگ سازی سر رشته دارید؟فقط سوال کردم محضه اطلاع:w16:

نت سنتی نداریم ما... سبک داریم و دستگاه...

شما متوجه نشدید بنده چی میگم اصلا...

مسئله ای نیست... به هر حال... بند نظر خودم رو گفتم...

تا حدودی بله... حداقل بی اطلاع نیستم...

لینک به دیدگاه
هیچ مشکلی نداره... عالیه... کلا موسیقی اصلا همینه... :w16:

یه low key انتخاب کنی و 40 خط شعر رو که 39 خطش تکرار هست رو پست سر هم با همون نت بخونی... :ws28:

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

به قول شما ایشون فقط یکی از اهنگهای دلکش و حمیرا را بخونند.اون وقت مشخص میشه چه خواننده ای هست

با این روش و یک خورده میکس عمه من هم میتونه خواننده بشه :ws3:

لینک به دیدگاه
نت سنتی نداریم ما... سبک داریم و دستگاه...

شما متوجه نشدید بنده چی میگم اصلا...

مسئله ای نیست... به هر حال... بند نظر خودم رو گفتم...

تا حدودی بله... حداقل بی اطلاع نیستم...

نته سنتی نداریم؟؟؟؟؟؟؟؟ منظورم نته قدیمی‌ بود پس شما به نوت‌های جدید چی‌ میگید؟؟؟!!!بنده متوجه شدم که شما میگید آهنگه مهرنوش ساده بود و تکرار داشت خوب که چی‌! هر چی‌ که باشه باید به گوشه شنونده خوش بیاد حرف‌های شما متعصبانه است همین

لینک به دیدگاه
چقدر بیچاره شدیم که موسیقیمون داره مسیر معکوس رو طی میکنه و ملتمون از دلکش رسیدند به "مهرنوش"... :shame:

دقیقا ] همین امروز یه 2 3 ساعت پیش داشتم میگفتم "دیگه کی میتونه بشه " هایده " ؟"...

لینک به دیدگاه
مهرنوش کیه؟:ws42:

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

به قول شما ایشون فقط یکی از اهنگهای دلکش و حمیرا را بخونند.اون وقت مشخص میشه چه خواننده ای هست

با این روش و یک خورده میکس عمه من هم میتونه خواننده بشه :ws3:

دقیقا... مرسی... :icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

هنر موسیقی به جای خود... سبک به جای خود...

مشکل تعصب با تا اینجا پیش رفته که در مورد یک خواننده ی اینطوری هم دچار مشکل میشیم...

لینک به دیدگاه

خب ببینید یه خواننده خوب باید توانایی این رو داشته باشه که نت های بالا و پایین رو بخوبی اجرا بکنه در حد محدوده صدای خودش

ولی برای مثال همین مهرنوش کلا نتهای بالا و پایینش یکی هست... :ws38:

لینک به دیدگاه
نته سنتی نداریم؟؟؟؟؟؟؟؟ منظورم نته قدیمی‌ بود پس شما به نوت‌های جدید چی‌ میگید؟؟؟!!!بنده متوجه شدم که شما میگید آهنگه مهرنوش ساده بود و تکرار داشت خوب که چی‌! هر چی‌ که باشه باید به گوشه شنونده خوش بیاد حرف‌های شما متعصبانه است همین

ببخشید من میپرم وسط...

ولی وافن داره راست میگه :icon_redface:

حرفاش متعصبانه نیست ...حقیقت و میگه....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...