رفتن به مطلب

تشکیل تیم رباتیک نواندیشان

Mehdi.Aref

ارسال های توصیه شده

از تمام مهندسین علاقمند به همکاری در تیم فنی رباتیک انجمن نو اندیشان میباشند دعوت میشود تا ضمن معرفی خود و توانمندیشون و اینکه علاقمند به همکاری در چه قسمتی میباشند اینجا آمادگی خود را اعلام کنند.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 218
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من و زینب (wisdom ) هم علاقه مند به شرکت هتیم .

ما در زمینه شبیه سازی مکانیکی فعالیت خواهیم کرد .

در بخش مکاترونیک هم از علاقه مندان دعوت به همکاری شده .این هم لینکش

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

من اگر کسی اونجا تقاضا کرد حتما اینجا معرفیش خواهم کرد

لینک به دیدگاه
من هم هستم درباره الکترونیک چیزی نمی دونم ولی برنامه نویسیم خوبه

حتما فهیم جان البته اگه اسمتو بگی و اینکه چه زبان برنامه نویسی کار میکنی ممنون میشم

لینک به دیدگاه
من و زینب (wisdom ) هم علاقه مند به شرکت هتیم .

ما در زمینه شبیه سازی مکانیکی فعالیت خواهیم کرد .

در بخش مکاترونیک هم از علاقه مندان دعوت به همکاری شده .این هم لینکش

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

من اگر کسی اونجا تقاضا کرد حتما اینجا معرفیش خواهم کرد

امین جان خوشحالم که امادگی خودتو برای همکاری اعلام میکنی. خب رباتیک مختص یک رشته نیست و مخلوطی از رشته ها اعم از برق مکانیک کامپیوتر و ... باید کنار هم باشند تا کاری واقعی رو انجام بدن. بعد از شناسایی اعضا و علاقمندان واسه برنامه های بعدی باید گروه بندی بشه

لینک به دیدگاه

خوب خوشحال هستم که یک عضو دیگه را هم معرفی کنم .اقا حسین (majhool) نیز علاقه مند هستند که در این فعالیت همراه ما باشند .

ایشون در این زمینه قبلا فعالیت داشتند با کمک دوستانشون ربات هم ساختند .

لینک به دیدگاه

خوب من اون تاپیک در تالار مکانیک را قفل می کنم و لینک این تاپیک را میذارم تا دوستان مجبور نشن در هر دو تاپیک صحبت هاشونو بکنن :icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام

من تو دانشگاه طراحی ربات های صنعتی مباحث دینامیک و سنماتیک اونو خوندیم و یک پروژه ربات دارای 6 درجه آزادی را تحلیل کردیم و اونو شبیه سازی کردم. و همچنین برای شرکت در مسابقات رباتیک کشوری یک ربات آتشنشان با مجتمع برق دانشگاه مون طراحی کرده ام . البته یکم از ربات های مسیر یاب آشنایی دارم حالا نمی دونم شما چه پروژه ای و در چه زمینه ای می خواهین کار کنین به نظر من ربات = میکرو و برنامه نویسی اون هست بقیه قسمت های اون بر اساس برنامه نویسی بیشتر طراحی میشه که در این زمینه تخصص ندارم .

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

تا حالا 5نفر شدیم خودم ،امین، ابوذر ، fahim! و majhool نمیدونم کسای دیگه هم هستن یا نه یا با همین نفرات تیمو ببندیمو کارو شروع کنیم.البته از 15 اسفند

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من sama هستم ،یکی از دوستان منو برای شرکت در این گروه معرفی کرد.

میگن جنگ اول به از صلح آخر: من در زمینه ی رباتیک تخصص زیادی ندارم فقط همینو میدونم که خیلی دوست دارم یه ربات مسیریاب بسازم اونم با میکرو AVR امیدوارم اینجا به آرزوم برسم

تازه برنامه نویسی رو شروع کردم میدونم که برای ساختن ربات باید برنامه ای به زبان سی یا اسمبلی نوشت و میکرو رو پروگرام کرد،برای همین دوست دارم برنامه نویسی رو یاد بگیرم تا بتونم برنامه ربات رو بنویسم.

اگر با عضویت من در گروهتون موافقت کنین خوشحال میشم.:ws21:

لینک به دیدگاه

sama جان خوش اومدی //مهدی جان برای مدتی نمی تونن انلاین بشن البته امیدوارم نبودش زیاد طول نکشه .خوشحال میشیم در کنار ما باشی :icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام دوستان من sama هستم ،یکی از دوستان منو برای شرکت در این گروه معرفی کرد.

میگن جنگ اول به از صلح آخر: من در زمینه ی رباتیک تخصص زیادی ندارم فقط همینو میدونم که خیلی دوست دارم یه ربات مسیریاب بسازم اونم با میکرو avr امیدوارم اینجا به آرزوم برسم

تازه برنامه نویسی رو شروع کردم میدونم که برای ساختن ربات باید برنامه ای به زبان سی یا اسمبلی نوشت و میکرو رو پروگرام کرد،برای همین دوست دارم برنامه نویسی رو یاد بگیرم تا بتونم برنامه ربات رو بنویسم.

اگر با عضویت من در گروهتون موافقت کنین خوشحال میشم.:ws21:

اول از همه بخاطر تاخیرم معذرت میخوام. اینکه تا چه حد توانایی دارین و چه کارایی میتونین انجام بدین تو مراحل بعدی کار مشخص میشه مطمئنن هم موفق میشی چون علاقه و هدفت همینه خواستن توانستنه. کار اصلی این تیم ایشالا از اول سال شروع میشه تا اون موقع هم بهت توصیه میکنم با زبان c ودستوراتش اشنا شی خوبه مطمئنن دوستانم اگه سوالی داشتی کمکت میکنن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...