رفتن به مطلب

بررسی و بیان مشکلات فنی سایت

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 3.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تو صفحه قبلی گفتم:

سیستم امضا دچار مشکل شده. بعضی وقتا به یه جمله هم گیر میده.

اونایی که امضاشون بلنده، احتمالاً مدت زیادیه که ویرایش نکردن امضاشونو. یا اینکه بعضی وقتا امضاهای بلند رو گیر نمیده و امضای کوتاه رو گیر میده :banel_smiley_4:

فرضاً همین امضایی که میخوای بذاری رو یه کاربر دیگه دقیقاً همونو بخواد بذاره، میشه w58.gif یا اینکه خودت 2،3 بار که رفرش کنی، بالاخره کم میاره و میشه. w58.gif

ولی در کل همونطور که گفتم، فعلاً سیستمش دچار مشکل شده، یه ماهی هست فکر کنم و تو بخش پشتیبانی هم مطرح کردم و خودمم پیگیر هستم واسه رفعش.

در صورت رفع مشکل تو همین تاپیک اعلام میکنم.

• Like 5
لینک به دیدگاه

تو دنیایی که صفر و یک معنی داره یهو انجمن ما اسمارت شده و هر جور دوست داره رفتار میکنه

مثلا امضای مدیرا رو مشکل نمیگیره ولی یهم همینجوری دلش میخواد امضای بقیه رو گیر بده

یا مثلا انجمن ما بطور " خودجوش " امکان حذف کردن امضا رو ازت میگیره ...

از طرف من 200 امتیاز به انجمن باهوش بدین ...

• Like 3
لینک به دیدگاه
تو دنیایی که صفر و یک معنی داره یهو انجمن ما اسمارت شده و هر جور دوست داره رفتار میکنه

مثلا امضای مدیرا رو مشکل نمیگیره ولی یهم همینجوری دلش میخواد امضای بقیه رو گیر بده

فقط این انجمن نیست عزیز ..... من قبلا جاهای دیگه ام دیدم ..

یه جا یه کلمه ای .. تگی .. چیزی پاک شده .. که بین اینهمه کد واقعا نمیشه گشت پیداش کرد ...

ایشالا سر فرصت حلش میکنه ....

الان منم نمیتونم بیشتر از 1 خط بزارم ..

مجبور شدم فلش بزارم ..

الان من مدیر نیستم ؟ ... :banel_smiley_4:

• Like 5
لینک به دیدگاه

دقیقاً. خود انجمن میدونه حق امضا رو از کیا بگیره :w02:

از سجاد پوررحیمی بگیره، از شادمهر بگیره، از امیررضا حدادی بگیره از .......... اینا فقط رنگشون مدیره، انجمن تشخیص داده که مدیر نیستن و حق ویرایش امضا ندارن :ws3:

-----------------------

راستی ممنون از لطفی که تو آواتارت نسبت به مدیران ارشد داشتی. این دفعه به جای تاپیک زدن از آواتار استفاده کردی؟ :ws3:

---------------------

همونطور که تو خصوصی گفتم 5شنبه یا جمعه یه ساعت انجمن رو می بندم واسه جایگزینی برخی فایل ها و ریست کردن تنظیمات به امید اینکه مشکلی ایجاد نشه و مشکل امضا هم حل بشه.

• Like 9
لینک به دیدگاه
فقط این انجمن نیست عزیز ..... من قبلا جاهای دیگه ام دیدم ..

یه جا یه کلمه ای .. تگی .. چیزی پاک شده .. که بین اینهمه کد واقعا نمیشه گشت پیداش کرد ...

ایشالا سر فرصت حلش میکنه ....

الان منم نمیتونم بیشتر از 1 خط بزارم ..

مجبور شدم فلش بزارم ..

الان من مدیر نیستم ؟ ... :banel_smiley_4:

خوب الان 3 تا نکته جالبه ...

1 - شما فرض کن شب بخوابی و وصبح بیدار بشی و بری سوار ماشینت بشی و روشنش کنی وقتی به مقصد رسیدی دیگه خاموش نشه ...!

بعد بری سراغ مکانیک بهت بگه از دیشب تا حالا یهو بطور خودجوش !!! ماشینت خودش یه قطعه ی خودشو گم و گور کرده و الانم بین اینهمه قطعه نمیشه پیداش کرد !!!

یعنی خود انجمن ( منظور مجموعه ی کدها هست ) اومده و یه کد خودشو سر به نیس کرده !!!

اونم انجمنی که فقط و فقط از انسان دستور میگره ...

2 - نکته ی دوم اینه که این کد 2 ماهه ( به گفته ی ادمین ) گم و گور شده و هنوز اون قسمت " سر فرصت " موقعش نرسیده ...!

3 - نکته ی جالب ترش اینه که یهو اون کد شیطون هی میره و هی برمیگرده !!!

یعنی یهو میره ولی هر وقت به ادمین بگی یهو میاد سرجاش و امضاترو به راه میشه !!!

دستیابی به تکنولوژی انجمن هوشمند رو به مسئولین فنی انجمن صمیمانه تبریک میگم ...

• Like 3
لینک به دیدگاه
خوب الان 3 تا نکته جالبه ...

1 - شما فرض کن شب بخوابی و وصبح بیدار بشی و بری سوار ماشینت بشی و روشنش کنی وقتی به مقصد رسیدی دیگه خاموش نشه ...!

بعد بری سراغ مکانیک بهت بگه از دیشب تا حالا یهو بطور خودجوش !!! ماشینت خودش یه قطعه ی خودشو گم و گور کرده و الانم بین اینهمه قطعه نمیشه پیداش کرد !!!

یعنی خود انجمن ( منظور مجموعه ی کدها هست ) اومده و یه کد خودشو سر به نیس کرده !!!

اونم انجمنی که فقط و فقط از انسان دستور میگره ...

2 - نکته ی دوم اینه که این کد 2 ماهه ( به گفته ی ادمین ) گم و گور شده و هنوز اون قسمت " سر فرصت " موقعش نرسیده ...!

3 - نکته ی جالب ترش اینه که یهو اون کد شیطون هی میره و هی برمیگرده !!!

یعنی یهو میره ولی هر وقت به ادمین بگی یهو میاد سرجاش و امضاترو به راه میشه !!!

دستیابی به تکنولوژی انجمن هوشمند رو به مسئولین فنی انجمن صمیمانه تبریک میگم ...

عزیز دلمی .. اگه کشاورزی بودی و این مثال ماشینو میزدی .. یه چیزی

مکانیکیا ! یعنی با اینجور سیستمای سخت افزاری آشنایی (مثلا خودرو)

من گفتم خودش پاک شده ؟!.... مسلما کسی پاک کرده .. و 100% اشتباهی ..... اگر ایرادش این باشه (توجه کن)

در ضمن این انجمن چندین بار هک شده ...

خدایی اینکه الان سرپاست خودش جای شکر داره ..

بعد دوستان مخالفت میکنن با ورژن 4 .. اونم بخاطر ظاهرش !!!!!!!!!!!!! .. خو اینجور جاها .. یا موقع هک خودشو نشون میده ..

میگی ورژن 4 انگار فحششون دادی :icon_pf (34):

• Like 5
لینک به دیدگاه
دقیقاً. خود انجمن میدونه حق امضا رو از کیا بگیره :w02:

از سجاد پوررحیمی بگیره، از شادمهر بگیره، از امیررضا حدادی بگیره از .......... اینا فقط رنگشون مدیره، انجمن تشخیص داده که مدیر نیستن و حق ویرایش امضا ندارن :ws3:

-----------------------

راستی ممنون از لطفی که تو آواتارت نسبت به مدیران ارشد داشتی. این دفعه به جای تاپیک زدن از آواتار استفاده کردی؟ :ws3:

---------------------

همونطور که تو خصوصی گفتم 5شنبه یا جمعه یه ساعت انجمن رو می بندم واسه جایگزینی برخی فایل ها و ریست کردن تنظیمات به امید اینکه مشکلی ایجاد نشه و مشکل امضا هم حل بشه.

اره راس میگی ...

خوب بزار یه حساب سر انگشتی بکنم ...

2 ماهه به خاطر موج بیداری که در منطقه رخ داده کدهای انجمن هم انقلابی شدن ...

بعد سیستم امضای سجاد و شادمهر و امیررضا و .... که مدرن و همگی تاج سر هستن گرفته تا کاربرای عادی دچار این عارضه شدن

بعد همگی به شما هم گفتن

بعد به قول اون کاربر عزیز که توی امضاش نوشته " دنیا رو اب ببره ادمین ما رو خواب میبره " شما در حال مدیریت کردن بودید ...

حالا مدیریت چی خدا میدونه ...

1

2

3

10

20

40

50

60

بله 60 روز از این اتفاق میگذره ولی هنوز ادمین عزیز در حال مدیریت چیزهای مهمتره !!!

ولی ادمین عزیز بازم توی اتاقش داره تصمیمات کلان میگیره و البته " با خدا چای مینوشه "

صدای تک تک بچه ها هم بلند میشه بازهم ادمین درحال نوشیدن چای هست ...

انقدر بی خیالی طی میکنه که صدای همه بلند میشه

بعد یهو تصمیم میگیره کدهارو ریست کنه ...

ادمین جان خسته نباشی ...

خداقوت ...

• Like 1
لینک به دیدگاه

من گفتم خودش پاک شده ؟!.... مسلما کسی پاک کرده .. و 100% اشتباهی ..... اگر ایرادش این باشه (توجه کن)

بعد دوستان مخالفت میکنن با ورژن 4 .. اونم بخاطر ظاهرش !!!!!!!!!!!!! .. خو اینجور جاها .. یا موقع هک خودشو نشون میده ..

ورژن 4 واقعا زشتههههههههههه... :w821: :cryingf:

خب نمیشه ریختش همین باشه... قابلیاتش از اون!؟

• Like 5
لینک به دیدگاه

-----------------------

اها گرفتم چی شد ...

قراره از شنبه که کدها ریست شدن یهو کد اواتار گم بشه و از قضا اولین نفر هم اواتار من بپره ...

• Like 1
لینک به دیدگاه

خیلی اقایی ...

اینکه عذر بدتر از گناهه ...

شما میگی این انجمن خدا دفعه هک شده و خدارو شکر همگی ناکام موندن ...

خدا رو صدهزار مرتبه شکر ...

بعد بجای اینکه سیستم دفاعیش قویتر بشه انقدر دسترسی بهش اسون شده که احتمالا هک شده !!!

تازه نکته ی جالبتر اینکه یکی از خیلی عظیم مدیران ارشد و مشاور و معاون و فنی و غیر فنی و مخبر و عیون ... حوصلش سر رفته گفته بزار برم تو کدهای انجمن یه چرخی بزنم و بعدشم یه کد رو بطور اتفاقی و فقط و فقط محض " فان " پاک کرده !!!

ما رو باش با کی اومدیم سیزده بدر ...!

منکه 1 ساله داد میزنم ورژن 4 خوبه

حتما خارجیهای عزیز یه چیزی حالیشون بوده که ورژن 4 رو ابداع کردن ...

ما که اخر نفهمیدیم ادمین برای کاربرا تصمیم میگیره یا کاربرا برای ادمین ...!

• Like 3
لینک به دیدگاه
اره راس میگی ...

خوب بزار یه حساب سر انگشتی بکنم ...

2 ماهه به خاطر موج بیداری که در منطقه رخ داده کدهای انجمن هم انقلابی شدن ...

بعد سیستم امضای سجاد و شادمهر و امیررضا و .... که مدرن و همگی تاج سر هستن گرفته تا کاربرای عادی دچار این عارضه شدن

بعد همگی به شما هم گفتن

بعد به قول اون کاربر عزیز که توی امضاش نوشته " دنیا رو اب ببره ادمین ما رو خواب میبره " شما در حال مدیریت کردن بودید ...

حالا مدیریت چی خدا میدونه ...

1

2

3

10

20

40

50

60

بله 60 روز از این اتفاق میگذره ولی هنوز ادمین عزیز در حال مدیریت چیزهای مهمتره !!!

ولی ادمین عزیز بازم توی اتاقش داره تصمیمات کلان میگیره و البته " با خدا چای مینوشه "

صدای تک تک بچه ها هم بلند میشه بازهم ادمین درحال نوشیدن چای هست ...

انقدر بی خیالی طی میکنه که صدای همه بلند میشه

بعد یهو تصمیم میگیره کدهارو ریست کنه ...

ادمین جان خسته نباشی ...

خداقوت ...

ممنون متخصص فنی انجمن از صحبتاتون :a030:

ریست کردن به قول شما کدها، احتمال ایجاد یه سری مشکلات رو داره که بهتره تو مرحله آخر کار انجام بشه. وقتی هیچ اقدامی جواب نده.

درباره این قضیه تو پشتیبانی فروم وی بولتین هم پرسیده شده ولی متخصصی مثل شما اونجا نبود که بتونه مشکلمون رو حل کنه و جوابی بده. :ws3:

تغییر امضا از طریق پنل مدیریت محدودیت نداره و واسه همین میشه از اونجا امضا رو تغییر داد. کاری که واسه شما به درخواستتون 2،3 بار انجام شد. حالا این بار گفتم که تا شنبه صبر کنید من اینکار رو انجام بدم به امید اینکه مشکلی پیش نیاد و درست بشه که خب صبر شما هم ستودنی هستش :icon_gol:

• Like 10
لینک به دیدگاه
ممنون متخصص فنی انجمن از صحبتاتون :a030:

ریست کردن به قول شما کدها، احتمال ایجاد یه سری مشکلات رو داره که بهتره تو مرحله آخر کار انجام بشه. وقتی هیچ اقدامی جواب نده.

درباره این قضیه تو پشتیبانی فروم وی بولتین هم پرسیده شده ولی متخصصی مثل شما اونجا نبود که بتونه مشکلمون رو حل کنه و جوابی بده. :ws3:

تغییر امضا از طریق پنل مدیریت محدودیت نداره و واسه همین میشه از اونجا امضا رو تغییر داد. کاری که واسه شما به درخواستتون 2،3 بار انجام شد. حالا این بار گفتم که تا شنبه صبر کنید من اینکار رو انجام بدم به امید اینکه مشکلی پیش نیاد و درست بشه که خب صبر شما هم ستودنی هستش :icon_gol:

اره بخدا ...

یادم نبود یه مکانیک وظیفش رسیدگی به کدها کامپیوتریه ...

البته شایدم راست بگی ...

اخه وقتی به ادمین یه جایی مثل باشگاه مهندسان نگاه میکنم میبینم چطوری میشه که یه مهندس برق و مهندس پتروشیمی بدون داشتن اینهمه " مدیر ارشد و مشاور و معاون و مخبر و عیون " یه بار به این مشکل نخوردن ...

خوب پس شما که کلید کدخونه ( بر فعل صندوقخونه ) رو به متخصصای فوق دیپلم !!! و البته مخبر میدی بیا یکی هم بده به ما شاید بتونیم مثل اونا تخصصمونو شکوفا کنیم و بعد هم بیایم سابقه ی تخصص خودمونو تو تاپیک متخصصین !!! ارائه بدیم !!!

• Like 1
لینک به دیدگاه
اره بخدا ...

یادم نبود یه مکانیک وظیفش رسیدگی به کدها کامپیوتریه ...

البته شایدم راست بگی ...

اخه وقتی به ادمین یه جایی مثل باشگاه مهندسان نگاه میکنم میبینم چطوری میشه که یه مهندس برق و مهندس پتروشیمی بدون داشتن اینهمه " مدیر ارشد و مشاور و معاون و مخبر و عیون " یه بار به این مشکل نخوردن ...

خوب پس شما که کلید کدخونه ( بر فعل صندوقخونه ) رو به متخصصای فوق دیپلم !!! و البته مخبر میدی بیا یکی هم بده به ما شاید بتونیم مثل اونا تخصصمونو شکوفا کنیم و بعد هم بیایم سابقه ی تخصص خودمونو تو تاپیک متخصصین !!! ارائه بدیم !!!

خب چون کارشون درست بوده. :w02:

بقیش به درخواست یکی از دوستان ویرایش شد :ws3:

-----------------

تا جایی که خطابت شخص من بودم، مشکلی ندارم. ولی مراقب صحبتات باش که کوچیکترین بی احترامی به شخص دیگه ای نکنی.

• Like 11
لینک به دیدگاه
خب چون کارشون درست بوده. :w02:

بقیش به درخواست یکی از دوستان ویرایش شد :ws3:

-----------------

تا جایی که خطابت شخص من بودم، مشکلی ندارم. ولی مراقب صحبتات باش که کوچیکترین بی احترامی به شخص دیگه ای نکنی.

اره راس میگی رئیس ...

بالاخره داشتن مدال "مخبر " برتر بر سینه ی متخصصت میدرخشه ...

من از کسی اسم بردم ؟

طبق قانون تا وقتی از کسی اسم نبرده باشم از هرگونه اتهامی مبرا هستم و اگر هم احیانا کسی ادعایی داشته باشه باید ثابت کنه در غیر اینصورت من حق اعاده ی حیثیت دارم .

منظور من هر کسی میتونه باشه . پس هیچکسی نمیتونه به من خرده بگیره ...

تو این انجمن چیزی که زیاده متخصصه و فوق دیپلم ...

البته " مخبر " کم داریم ولی خوب داریم و اینجورم که معلومه به زعم شما " کارشم خوب انجام میده " .

• Like 1
لینک به دیدگاه
ورژن 4 واقعا زشتههههههههههه... :w821: :cryingf:

خب نمیشه ریختش همین باشه... قابلیاتش از اون!؟

وای تو کفم از اینهمه توجه شما به پستا:icon_pf (34):

تو اون تاپیک نوشتم که استایل 3 و قابلیتهای 4 امکانش هست

• Like 5
لینک به دیدگاه
خیلی اقایی ...

اینکه عذر بدتر از گناهه ...

شما میگی این انجمن خدا دفعه هک شده و خدارو شکر همگی ناکام موندن ...

خدا رو صدهزار مرتبه شکر ...

بعد بجای اینکه سیستم دفاعیش قویتر بشه انقدر دسترسی بهش اسون شده که احتمالا هک شده !!!

تازه نکته ی جالبتر اینکه یکی از خیلی عظیم مدیران ارشد و مشاور و معاون و فنی و غیر فنی و مخبر و عیون ... حوصلش سر رفته گفته بزار برم تو کدهای انجمن یه چرخی بزنم و بعدشم یه کد رو بطور اتفاقی و فقط و فقط محض " فان " پاک کرده !!!

ما رو باش با کی اومدیم سیزده بدر ...!

منکه 1 ساله داد میزنم ورژن 4 خوبه

حتما خارجیهای عزیز یه چیزی حالیشون بوده که ورژن 4 رو ابداع کردن ...

ما که اخر نفهمیدیم ادمین برای کاربرا تصمیم میگیره یا کاربرا برای ادمین ...!

محض فان !!!!!!!! ... بنده خدا شاید داشته یه تبلیغ دستی میزاشته .. پشیمون شده .. تبلیغ منقضی شده ... پاک کرده .. یه تگ هم باهاش پاک شده .. تازه گفتم شاید

بدبین نباش اینقده ..

همه عالم که کمر به کشتن تو نبستن که جیگر .. :ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
اره راس میگی رئیس ...

بالاخره داشتن مدال "مخبر " برتر بر سینه ی متخصصت میدرخشه ...

من از کسی اسم بردم ؟

طبق قانون تا وقتی از کسی اسم نبرده باشم از هرگونه اتهامی مبرا هستم و اگر هم احیانا کسی ادعایی داشته باشه باید ثابت کنه در غیر اینصورت من حق اعاده ی حیثیت دارم .

منظور من هر کسی میتونه باشه . پس هیچکسی نمیتونه به من خرده بگیره ...

تو این انجمن چیزی که زیاده متخصصه و فوق دیپلم ...

البته " مخبر " کم داریم ولی خوب داریم و اینجورم که معلومه به زعم شما " کارشم خوب انجام میده " .

البته مدال ریاکار برتر هم لازمه واسه بعضیای دیگه :w16:

در حضور وکیلت صحبت میکنی؟ :ws3:

وقتی میگی کلید کدها رو میدی دست متخخصای فوق دیپلم یعنی مدیرای فنی یا ادمین یا مدیرای ارشد. این حرفت چون غیر از من شامل کسای دیگه هم که مشخص هستن افرادش میشه، توهین میدونم و در صورت تکرار برخورد جدی میکنم.

لطفاً بیشتر بحث رو بی مورد کش ندین که پست ویرایش شده قبلیم رو مجبور نشم دوباره بذارم. مشکل امضا رو گفتم که روز شنبه تست کنید به امید خدا حل شده باشه. :icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه
محض فان !!!!!!!! ... بنده خدا شاید داشته یه تبلیغ دستی میزاشته .. پشیمون شده .. تبلیغ منقضی شده ... پاک کرده .. یه تگ هم باهاش پاک شده .. تازه گفتم شاید

بدبین نباش اینقده ..

همه عالم که کمر به کشتن تو نبستن که جیگر .. :ws3:

عزیزمی

خوب اگه محمد ادمین مث تو انقدر خوب و منطقی جواب میداد که دنیا گلستان میشد .

سر ما و آستان حضرت دوست:icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...