رفتن به مطلب

بررسی و بیان مشکلات فنی سایت

ارسال های توصیه شده

كاربر nurse ميخواد ايميلش رو تغيير بده ، اشتباهي وارد كرده و ايميل فعال سازي نرسيده دستش .....

و يوزرش فعال نشده ؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 3.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

این دیگه چه پیغامی هست وقتی دارم پیغام بازدید کننده میذارم چند روزه گریبانگیر من شده؟

The text that you have entered is too long (11768 characters). Please shorten it to 1000 characters long.

• Like 3
لینک به دیدگاه
این دیگه چه پیغامی هست وقتی دارم پیغام بازدید کننده میذارم چند روزه گریبانگیر من شده؟

the text that you have entered is too long (11768 characters). Please shorten it to 1000 characters long.

برای پیغام های کوتاه در حد چند کلمه هم این پیغام رو دارید ؟

• Like 3
لینک به دیدگاه

معمولا وقتی یک متنی رو بصورت کپی میارم این پیغام میاد حالا هر چند خط که میخواد باشه یا هر چند کلمه:banel_smiley_4:

• Like 2
لینک به دیدگاه

the text that you have entered is too long (11768 characters). Please shorten it to 1000 characters long.

امروز برای من برای پیغام دو خط هر خط 4 کلمه دقیقا این پیغام میومد!!

تجربه ثابت کرده که در چنین مواقعی باید روی پیغام مربوطه را کم کرد!!!

بدین ترتیب که مدام دگمه ارسال رو نزنید. از صفحه خارج شید و چن دقیقه بعد که حواسش نبود سریع وارد شید و پیغام را بفرستید!!!!

این تکنیک برای همین پیغام خطا در مورد ویرایش امضا هم تا حدودی جواب می دهد!!!!!

• Like 3
لینک به دیدگاه

بدین ترتیب که مدام دگمه ارسال رو نزنید. از صفحه خارج شید و چن دقیقه بعد که حواسش نبود سریع وارد شید و پیغام را بفرستید!!!!

ولی برای من جواب نمیده

چندبار رفتم و باز برگشتم گول نمیخوره......:ws44:

باشد در چند روز آینده این مشکل گریبان گیر افراد دیگر سایت هم بشود....:icon_pf (34):

• Like 3
لینک به دیدگاه
معمولا وقتی یک متنی رو بصورت کپی میارم این پیغام میاد حالا هر چند خط که میخواد باشه یا هر چند کلمه:banel_smiley_4:

باعث شرمندگیه

سعی می کنیم مشکل رو سریع تر حل کنیم.

• Like 3
لینک به دیدگاه

The text that you have entered is too long (11768 characters). Please shorten it to 1000 characters long.

اینم جز اون مشکلات عجیبیه که بعضی دوستان باهاش مواجه بودن و خود بخود حل شده واسه بعضیاشون :w58:

• Like 1
لینک به دیدگاه
اینم جز اون مشکلات عجیبیه که بعضی دوستان باهاش مواجه بودن و خود بخود حل شده واسه بعضیاشون :w58:

من خیلی وقته این مشکل و دارم ولی حل نشده:banel_smiley_4:

• Like 1
لینک به دیدگاه
آقا من امشب نمیتونم پست بیشتر از چند کلمه بدم. مشکل چیه؟

با کمک محمد فهمیدم مشکل از سرویس adsl شاتل هستش.:banel_smiley_4:

الآن یهو درست شد.:ws3:

گویا برخی وقتا چیزش میکنن که ما میریم به چیز :icon_pf (34):

• Like 3
لینک به دیدگاه

ایییش... چار خط شعر نمیشه تو امضا گذاشت!!

پَ چه جوری امضای بعضیا اینقد بلنده؟

این قانون امضاها چه جوری شده!؟ :JC_thinking:

• Like 2
لینک به دیدگاه
ایییش... چار خط شعر نمیشه تو امضا گذاشت!!

پَ چه جوری امضای بعضیا اینقد بلنده؟

این قانون امضاها چه جوری شده!؟ :JC_thinking:

سیستم امضا دچار مشکل شده. بعضی وقتا به یه جمله هم گیر میده.

اونایی که امضاشون بلنده، احتمالاً مدت زیادیه که ویرایش نکردن امضاشونو. یا اینکه بعضی وقتا امضاهای بلند رو گیر نمیده و امضای کوتاه رو گیر میده :banel_smiley_4:

فرضاً همین امضایی که میخوای بذاری رو یه کاربر دیگه دقیقاً همونو بخواد بذاره، میشه :w58: یا اینکه خودت 2،3 بار که رفرش کنی، بالاخره کم میاره و میشه. :w58:

ولی در کل همونطور که گفتم، فعلاً سیستمش دچار مشکل شده، یه ماهی هست فکر کنم و تو بخش پشتیبانی هم مطرح کردم و خودمم پیگیر هستم واسه رفعش.

در صورت رفع مشکل تو همین تاپیک اعلام میکنم.

• Like 4
لینک به دیدگاه
سیستم امضا دچار مشکل شده. بعضی وقتا به یه جمله هم گیر میده.

اونایی که امضاشون بلنده، احتمالاً مدت زیادیه که ویرایش نکردن امضاشونو. یا اینکه بعضی وقتا امضاهای بلند رو گیر نمیده و امضای کوتاه رو گیر میده :banel_smiley_4:

فرضاً همین امضایی که میخوای بذاری رو یه کاربر دیگه دقیقاً همونو بخواد بذاره، میشه :w58: یا اینکه خودت 2،3 بار که رفرش کنی، بالاخره کم میاره و میشه. :w58:

ولی در کل همونطور که گفتم، فعلاً سیستمش دچار مشکل شده، یه ماهی هست فکر کنم و تو بخش پشتیبانی هم مطرح کردم و خودمم پیگیر هستم واسه رفعش.

در صورت رفع مشکل تو همین تاپیک اعلام میکنم.

میدونی یاد جریان ای دی اس ال خودم افتادم

ی یه ماهی هست شرکتشو عوض کردم روزی دو سه ساعت قط میشه وقتی زنگ میزنم میگه از مخابراته!!!! :banel_smiley_4:

باشه ... خوشم میاد نواندیشان تو همه چی تکه!!! :ws3:

مرسی محمد... :ws37:

• Like 2
لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...