رفتن به مطلب

بررسی و بیان مشکلات فنی سایت

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 3.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بچه ها شبکه ۳ الان داشت سایتو تبلیغ میکرد!!!!!!!!!کیا دیدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ما دیدیم!

برنامه بروز

همه جای سایت رو هم معرفی کرد!

الانه که خیل عظیم جمعیت سرآزیر شه به سایت:ws3:

لینک به دیدگاه

راست میگین واسه چی تبلیغ کرد؟

ما سعادت دیدنشو نداشتیم:4564:

کی تبلیغ داره یه فایلشو بزاره تو تالار ببینیم ،از نظر فنی بررسی کنیم:ws3:

لینک به دیدگاه

شما نگران سپاس هاتونید؟؟

اونا که رو عکس صفحه شخصی هست:banel_smiley_4:

مدالهارو چیکار کردی ممد؟؟

واسه همیشه برداشتی؟؟:whistles:

ولی اون آخرین بازدید رو خوب کاری کردی خوشم اومد.

دستت درد نکنه فقط لطف کن بنرو از روش بردار:ws3:

مدالای منم پس بده

لینک به دیدگاه
شما نگران سپاس هاتونید؟؟

اونا که رو عکس صفحه شخصی هست:banel_smiley_4:

مدالهارو چیکار کردی ممد؟؟

واسه همیشه برداشتی؟؟:whistles:

ولی اون آخرین بازدید رو خوب کاری کردی خوشم اومد.

دستت درد نکنه فقط لطف کن بنرو از روش بردار:ws3:

مدالای منم پس بده

یعنی چی رو عکس صفحه شخصی هست ؟؟؟ :ws52:

آره نگران سپاس هامونم sigh.gif

لینک به دیدگاه

فهمیدم قسمت معرفی سایت برنامه به روز بوده واسه معرفی بهترین سایت ها.

اینجا دفتر مدیریت ،بخش بررسی مشکلات

I love you نواندیشان

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز شرمنده بابت مشکلی که به وجود اومده یعنی حذف تشکرا و مدالا :icon_gol:

با توجه به اینکه از نسخه های قدیمی هک ها داشتیم استفاده میکردیم، باگهای زیادی توشون پیدا شده بود و مشکل امنیتی یه کمی زیاد شده بود.

واسه همین امروز هک ها رو به نسخه های جدید بروزرسانی کردیم که برخی از هک ها تغییراتی داشتن و متأسفانه برخی از اونها مثل هک تشکر و مدال رو مجبور شدیم کلاً ورژن قبلیشونو پاک کنیم که باعث شد مدالا و تشکرا حذف بشن و داده به ورژن جدید منتقل نشدن.

خیلی سعی کردم که با بازسازی شمارنده ها و .... حداقل تشکرا رو برگردونم. ولی نشد. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
دوستان عزیز شرمنده بابت مشکلی که به وجود اومده یعنی حذف تشکرا و مدالا :icon_gol:

با توجه به اینکه از نسخه های قدیمی هک ها داشتیم استفاده میکردیم، باگهای زیادی توشون پیدا شده بود و مشکل امنیتی یه کمی زیاد شده بود.

واسه همین امروز هک ها رو به نسخه های جدید بروزرسانی کردیم که برخی از هک ها تغییراتی داشتن و متأسفانه برخی از اونها مثل هک تشکر و مدال رو مجبور شدیم کلاً ورژن قبلیشونو پاک کنیم که باعث شد مدالا و تشکرا حذف بشن و داده به ورژن جدید منتقل نشدن.

خیلی سعی کردم که با بازسازی شمارنده ها و .... حداقل تشکرا رو برگردونم. ولی نشد. :icon_gol:

:a030:اشکال نداره مهندس.. مدال و تشکر مهم نیست... همینکه این هکرها ریشه کن شن خودشون کلیه.. افت کشی چیزی خواستی بگو معرفی کنم.:w16: هفته ای دوبار بزن.:ws3: این غیرامنیتی ها رفع میشه ها.. :ws37:

دستتم دردنکنه...:icon_gol:

لینک به دیدگاه

قسمت کنترل پنل ، اشتراکها . هر موضوع مشترکی رو که بخونیم و دوباره برگردیم به اشتراکها اون موضوع حذف شده مگر اینکه دوباره یکی از دوستان یه پست بزارن و از طرف ما نخونده شده باشه و توی اشتراکها بیاد :ws52:

لینک به دیدگاه

ای ممد خرابکار مدالامون رو بیار:w000:

لینک به دیدگاه
یعنی چی رو عکس صفحه شخصی هست ؟؟؟ :ws52:

آره نگران سپاس هامونم sigh.gif

منظورم اینجاست هرچند من یک ساعت پیش که اومدم 3تا ستاره بود.

دارن کم میشن انگار:ws3:

ممد تهش چیزی میمونه واسمون؟:ws3:

mo49k1xygvzwi0gpmkm.png

این آخرین بازدید هم خوبه فقط لطفا بنر رو ور دار از روش

j702b3iazunxo76g59rp.png

لینک به دیدگاه
قسمت کنترل پنل ، اشتراکها . هر موضوع مشترکی رو که بخونیم و دوباره برگردیم به اشتراکها اون موضوع حذف شده مگر اینکه دوباره یکی از دوستان یه پست بزارن و از طرف ما نخونده شده باشه و توی اشتراکها بیاد :ws52:

خب قبلاً هم همینطوری بود دیگه.

ولی یه سوال هست. من هربار وارد سایت میشم این تاپیکهای به اشتراک گذاشته همه باهم میاد بالا هم اشتراکی ها هم تاپیکهایی کهخودمون زدیم..:w16:

متوجه نشدم :ws52:

لینک به دیدگاه

di \dakhیه پیشنهاد

ممد هرکی مدال داشته مدالشو بهش برگردون

تشکرا مهم نیست چون تو امتیازا محسوب شده:a030:

لینک به دیدگاه
خب قبلاً هم همینطوری بود دیگه.

نه قبلا اینجوری نبود که ، اشتراکهایی که اپ میشدن تو کنترل پنل میومد، من میخوندمشون ولی با این حالم بازم بودن مگر اینکه چند روز کسی توی اون تاپیک فعالیت نمیکرد اما حالا تا میخونم از کنتذل پنلم حذف میشن مگر اینکه باز یکی پستی بزاره که بیاد تو کنترل پنلم ، مثلا همین "بررسی و بیان مشکلات فنی" الان اگه از این تاپیک برم بیرون و برم کنترل پنلم این تاپیک اونجا نیست ولی باز اگه شما پستی بزاری اینجا یا یکی دیگه از بچه ها بزاره تو کنترل پنلم ظاهر میشه .:ws38: میخواید اگه منظورمو متوجهنیشید عکس بزارم؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...