رفتن به مطلب

بررسی و بیان مشکلات فنی سایت

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 3.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ممد خو بیکاری یه سرگرمی دیگه پیدا کن اینقد این انجمنو انگولک نکن الان ترفندای 59-60 من کو؟؟ :banel_smiley_4:

تغییر سرور بود دیگه. :ws3: انجمن رو اشتباهاً یه 2،3 ساعت بعد از بک آپ گرفتن بستیم که 7،8،10 تا پستی که صبح پنج شنبه بود پرید.

سلام

ساعت انجمن درست نیست:a030:

مرسی گفتی. درست شد :a030:

لینک به دیدگاه
تغییر سرور بود دیگه. :ws3: انجمن رو اشتباهاً یه 2،3 ساعت بعد از بک آپ گرفتن بستیم که 7،8،10 تا پستی که صبح پنج شنبه بود پرید.

متوجه شدم مشکل اساسیه چون من چندین بار کش مرورگرمو پاک کردم حل نشد فهمیدم که ایراد اساسیه:ws3:

لینک به دیدگاه

با توجه به تغییر سرور بعضی از دوستان احتمالاً واسه ورود به سایت دچار مشکل باشن و سایت واسشون باز نشه که این مشکل به خاطر کش ISP هستش که باید صبر کنن سرویس دهنده اینترنت کش رو خالی کنه. که ممکنه چند ساعت یا حتی چند روز طول بکشه.

اما راه دور زدنش اینطوریه که روی کانکشن اینترنتتون کلیک راست کنید و Properties بگیرین:

zb7z734fbnau7ck2134.jpg

بعدش Internet protocol (TCP/IP) رو انتخاب کنید و Properties رو بزنید:

4gsoi7gw6u51w5i0lic.jpg

تو پنجره ای که باز میشه Use the following DNS server addresses رو انتخاب کنید و بعدش:

Preferred DNS server رو روی 4.2.2.4 بذارین

و Alternate DNS server رو روی 8.8.8.8 بذارین.

بعدش اوکی کنین و سایت رو باز کنین.

اگه نشده بود:

Preferred DNS server رو روی 208.67.222.222 بذارین.

و Alternate DNS server رو روی 208.67.220.220 بذارین.

89ewbm06okhzuftela1.jpg

لطفاً به کسایی که میدونین مشکل دارن واسه ورود به سایت اطلاع رسانی کنید :a030:

لینک به دیدگاه

یه سوال دیروز یا پریروز بود کلا سایت بالا نمیومد. درسته دیگه .. یا مشکل از شلوغی سایت بوده...؟هرکاری کردم اصلا بالا نیومد..:whistle:

جوابمو گرفتم.. نخونده پست زدن همینه دیگه... مرسی.. گفتم خودم پاک کنم. درهرصورت اسمم میمونه گفتم چه کاریه باشه دیگه یه تشکر ویژه هم کنیم...:ws3:

لینک به دیدگاه
یه سوال دیروز یا پریروز بود کلا سایت بالا نمیومد. درسته دیگه .. یا مشکل از شلوغی سایت بوده...؟هرکاری کردم اصلا بالا نیومد..:whistle:

تغییر سرور بود

البته بنا به توصیه ممد حتی موقع تغییر سرور میتونی با پاک کردن کش وارد بشی:ws28:

لینک به دیدگاه

جوابمو گرفتم.. نخونده پست زدن همینه دیگه... مرسی.. گفتم خودم پاک کنم. درهرصورت اسمم میمونه گفتم چه کاریه باشه دیگه یه تشکر ویژه هم کنیم...:ws3:

تغییر سرور بود

البته بنا به توصیه ممد حتی موقع تغییر سرور میتونی با پاک کردن کش وارد بشی:ws28:

اع:w58:

خیلی سرعتت بالاستاااااا از این سرعت ها به منم بده.. همین الان ویرایش کردم. نه بزنم به تخته ایول.. کف کردم.. دیدم ننوشته جواب داده شد...:whistle:

لینک به دیدگاه
اع:w58:

خیلی سرعتت بالاستاااااا از این سرعت ها به منم بده.. همین الان ویرایش کردم. نه بزنم به تخته ایول.. کف کردم.. دیدم ننوشته جواب داده شد...:whistle:

از ممد به ما رسیده:|

نا سلامتی ابر اسپمر بودما:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
از ممد به ما رسیده:|

نا سلامتی ابر اسپمر بودما:icon_pf (34):

ممد رو خدا حفظ کنه(یه لحظه خودمونی شدم. به حرف شما گفتم ممد شرمنده)

کلا این اسپم یه نوع ویروسه.. ویروستو به منم منتقل کردی.. در رو تا ممد اخ ببخشید اقا محمد نیومده ویروسها رو پاک سازی کنه در ریم.. :ws3:

لینک به دیدگاه

یعنی منتظر بودم محمد بگه کش رو خالی کنید که سرمو بکوبم به دیوار!

با فیل شکن تونستم وارد بشم.

میگم محمد ویندوز سون رو هم امتحان کن، چیز خوبیه:ws3:

لینک به دیدگاه
اوووووووووف فرنوش کی بره این همه راهو!! منتظر میمونم خودش حل شه. تنبل نرو تو سایه: دی

همشهریااااااااااااای من همه زرنگن.

کاری نداره که.5 مین بیشتر طول نمیکشه.:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
همشهریااااااااااااای من همه زرنگن.

کاری نداره که.5 مین بیشتر طول نمیکشه.:banel_smiley_4:

5 مین؟ :w58: چه خبره بابا. یه دقیقه بیشتر نمیشه که :icon_pf (34):

خیلی وقتا ما حالت عادی هم از این dns ها استفاده می کنیم. چون کلاً تو سرعت باز شدن صفحات اینترنت هم تأثیر داره. :w16:

لینک به دیدگاه
5 مین؟ :w58: چه خبره بابا. یه دقیقه بیشتر نمیشه که :icon_pf (34):

خیلی وقتا ما حالت عادی هم از این dns ها استفاده می کنیم. چون کلاً تو سرعت باز شدن صفحات اینترنت هم تأثیر داره. :w16:

اشتباه تایپی بود:ws3:

تاکید میکنم که به یک دقیقه هم نمیرسه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...