رفتن به مطلب

بررسی و بیان مشکلات فنی سایت

ارسال های توصیه شده

سلام

وقتی یک فایل رو سرور نواندیشان آپلود میشه چطوری در چند پست مختلف استفاده کنم بدون اینکه دوباره آپلود کنم؟!

فایل های پیوست مدیریت نداره که فایل های آپلود شده رو نشون بده؟!

مشكلي نداره

بدون محدوديت ميتوني از لينك استفاده كنيد.

براي مديريت فايل ها:

http://www.noandishaan.com/forums/profile.php?do=editattachments

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 3.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام

بنده نام کاربری مو عوض کردم. حالا تو کل ارسال هام میرم فقط واسه نام کاربری جدید رو نشون میده. مشکل داره یا کلا سیستم انجمن اینطوریه؟!

من بخوام ارسال های گذشتمو بخونم کیرو باید ببینم؟! :ws52:

سیستم از یه تاریخی ریست شده برای اینکار تنها راهش اینه که تو کنترل پنلت تاپیک های مشترک شده رو بزنی از اونجا پیدا کنی:a030:

لینک به دیدگاه

چند دقيقه اي هست كه سايت استثنائاً مشكلي نداره.

نكنه ايرادي چيزي داره كه داره كار ميكنه!!!

لطفاً رسيدگي كنيد ببينيد چرا الان داره كار ميكنه!

البته مي دونم كه بصورت مقطعي هست و دوباره به حالت عادي(Database error) برخواهد گشت و يك جماعت را از سردرگمي خارج ميكنه.

164.gif

لینک به دیدگاه

ینی حــقش هســت دست بنـــدازم ایــن دَهَــنـِـــــمَــــنهِ جِـــــــر بــدم بعــــد همین ســـرعـــت بِــــره تا خـودِ عـلی آباد خَـــنـــده کُــنــــه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

ممدجان واقعا واسه سایت سوم برتر آموزشی کشور و یکی از بزرگترین فروم های علمی ایران خیلی زشته این همه مشکل در سایت:w000: چند روزه یا ارور دیتابیس میده یا اصلا سایت بالا نمیآد:w000:بابا رسیدگی کن دیگه...

لینک به دیدگاه

سایت که یکی دو روز بسته بود کلا تعطیل :w000:اینبار ممد خودت کش نکرده بودی هاااااااا نه ملت:w02:

انوقتی من چرا نمیتونم فهرست ارسالها را ببینم اصن گزینه بخشها وجود نداره مث قبلا که ارسالهای جدید را ببینم:ws38:

لینک به دیدگاه

یه هفته ایناس که به سرور سایت حمله دیداس میشد و با مدیریت سرور هم صحبت کردیم. متأسفانه اون آی پی ها هم شناسایی نمیشد که بشه جلوی آی پی های مخرب رو بست.

دیگه شرمنده بابت این قطعیا. ملت بیکار هکر هم تو نت زیاد ول میچرخن دیگه. هربار یه سرور یا سایتی رو نشونه گیری میکنن :banel_smiley_4:

مثل یه برهه که تعداد زیادی یوزرای عجیب غریب ثبت نام میکردن و پستای عجیب غریب تر میزدن که در اصل نوعی ربات های هکر بودن. هرکدوم یه مدلی هستن دیگه. :ws3:

سایت که یکی دو روز بسته بود کلا تعطیل :w000:اینبار ممد خودت کش نکرده بودی هاااااااا نه ملت:w02:

انوقتی من چرا نمیتونم فهرست ارسالها را ببینم اصن گزینه بخشها وجود نداره مث قبلا که ارسالهای جدید را ببینم:ws38:

یعنی چی بخش ارسالای جدید وجود نداره؟ :ws52: پس این چیه؟

http://www.noandishaan.com/forums/search.php?do=getnew&contenttype=vBForum_Post

:ws52:

لینک به دیدگاه
یه هفته ایناس که به سرور سایت حمله دیداس میشد و با مدیریت سرور هم صحبت کردیم. متأسفانه اون آی پی ها هم شناسایی نمیشد که بشه جلوی آی پی های مخرب رو بست.

دیگه شرمنده بابت این قطعیا. ملت بیکار هکر هم تو نت زیاد ول میچرخن دیگه. هربار یه سرور یا سایتی رو نشونه گیری میکنن :banel_smiley_4:

مثل یه برهه که تعداد زیادی یوزرای عجیب غریب ثبت نام میکردن و پستای عجیب غریب تر میزدن که در اصل نوعی ربات های هکر بودن. هرکدوم یه مدلی هستن دیگه. :ws3:

یعنی چی بخش ارسالای جدید وجود نداره؟ :ws52: پس این چیه؟

http://www.noandishaan.com/forums/search.php?do=getnew&contenttype=vBForum_Post

:ws52:

سلام

ببخشید اگه اشتباه نکنم منظور لادن جون اینه که تو پروفایلش قسمت فعالیتها هر پستی که ارسال میشه اسم موضوعش دیده نمیشه...پروفایل منم همین طور هست..مثل

4 دقیقه پیش

NYC پاسخ داده به موضوع در forumdisplay.php?f=366

من واقعاً نمیتونم درک کنم ینی چی؟! اگر این نتیجه گیری درست باشه که همونقدر که زندانهاشون از زندانهای ما بهتره پس کیفیت زندگیشون هم از کیفیت زندگی ما...

لینک به دیدگاه

من هنوزم نمیتونم مث قبلانا ارسالها را اون بالا ببینم:ws52:

زمانی که رفرش میکنم فقط برا چن ثانیه میاد بالا و بعد تو افق محو میشن بخدا راس میگم چرا مشکلمو حل نمیکنین چرا راهنمایی نمیکنین چرا با جوون مردم این برخوردو میکنین:4564:

لینک به دیدگاه
من هنوزم نمیتونم مث قبلانا ارسالها را اون بالا ببینم:ws52:

زمانی که رفرش میکنم فقط برا چن ثانیه میاد بالا و بعد تو افق محو میشن بخدا راس میگم چرا مشکلمو حل نمیکنین چرا راهنمایی نمیکنین چرا با جوون مردم این برخوردو میکنین:4564:

عزیزم این فلش رو جهتشو عوض کن برات میاد... نه تنها این، کنار هز تالاری این فلش وجود داره که هر وقت مایل بودی میتونی بر داری که نبینیشون:ws3:

d3sagdh5c14cd07arjls.png

لینک به دیدگاه
عزیزم این فلش رو جهتشو عوض کن برات میاد... نه تنها این، کنار هز تالاری این فلش وجود داره که هر وقت مایل بودی میتونی بر داری که نبینیشون:ws3:

d3sagdh5c14cd07arjls.png

دستت درد نکنه مهلبوووووووووووووووووووووون:hapydancsmil:

اقا مدیر یاد بگیر نصف تونه هااااااااااا:w000:

لینک به دیدگاه
آقا من مدتهاست پیغام بالای پروفایلم نمایش داده نمی شه.چرا آخه :4564:

تو اینجا:

http://www.noandishaan.com/forums/profile.php?do=editprofile

یه قسمت داره عنوان پیغام بالای پروفایل

یه قسمت داره پیغام بالای پروفایل

هردوتاش حتماً باید یه چیزی نوشته شده باشه تا نشون بده ها. یکش خالی باشه چیزی نشون نمیده.

لینک به دیدگاه
تو اینجا:

http://www.noandishaan.com/forums/profile.php?do=editprofile

یه قسمت داره عنوان پیغام بالای پروفایل

یه قسمت داره پیغام بالای پروفایل

هردوتاش حتماً باید یه چیزی نوشته شده باشه تا نشون بده ها. یکش خالی باشه چیزی نشون نمیده.

بعد از گذاشتن این پست موفق شدم !میخواستم پستمو پاک کنم اما دیدم پستم نیست ، ولی الان هست :w58:

نمیدونستم که باید هردوتاش پر بشه بعد فهمیدم.مرسی :w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...