رفتن به مطلب

بررسی و بیان مشکلات فنی سایت

ارسال های توصیه شده

اومدیم یه تاپیک بزنیم ده دقیقه اس داره صفحه لود میشه هنوزم که هنوزه نهضت ادامه داره:banel_smiley_4:

اخر هم بیخیال شدم

فقط اومدم تشکری بکنیم و بریم :w58:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 3.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

حالا من دوباره بگم بابا سرعت کمه صفحه پروفایلا باز نمیشه کلی وقت میبره تا یه جواب به دوستام بدم بیشتر شکلکها در اعتصابن :banel_smiley_4:

ولی باز محمد میاد میگه کش کن:icon_pf (34):

جان ما یه چی تازه بگو:ws3:

لینک به دیدگاه

راستی دوستان اگر سایت دیتا بیس ارور داد در هر ساعتی از روز بگید به ما باشد که دیگه درست شده باشه ولی اگه دیدین گزارش بدین چه ساعتی بوده ممنون

از بردباریتون که خیلی مردین زن و مرد فرقی نداره همتون گل های گل هایید:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

از ساعت 7 تا الان برای من سایت چند بار سایت ارور دیتا بیس داد

لینک به دیدگاه
من از ساعت 7:45 تا الان(10:50) انجمن هستم ولی برای من هیچ ارور دیتا بیس نداد :ws52:

منم اصلا ارور نداشتم

سرعت عالیه...

بعضی موقع ها پیش میاد دوسیا ناراحت نباشین:a030:

لینک به دیدگاه
منم اصلا ارور نداشتم

سرعت عالیه...

بعضی موقع ها پیش میاد دوسیا ناراحت نباشین:a030:

عزیزم بحث ناراحتی و غر زدن نیست. گفتن اطلاع بدیم که حل کنن:a030:
لینک به دیدگاه

نه بچها گزارش بدین چون باید عیب سیستم مشخص بشه

[h=1]This webpage is not available[/h]The webpage at http://www.noandishaan.com/forums/ might be temporarily down or it may have moved permanently to a new web address.

Error 330 (net::ERR_CONTENT_DECODING_FAILED): Unknown error.

الان من خودم بودم در حد 1 دقیقه این ارور را داد

باید بررسی بشه این کد حتی ثانیه ای هم این خطار رو بده رو رنک ما خیلی تاثیر بد میزاره

ممنون از دوستانی که اطلاع دادن این جند روزه درست شده بود امشب دوباره شروع شد

سرعت کلی نت هم که افتضاح کردن ربطی به انجمن نداره تو یه تایمایی واسه من صفحه اول گوگل رو هم باز نمیکنه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
نه بچها گزارش بدین چون باید عیب سیستم مشخص بشه

الان من خودم بودم در حد 1 دقیقه این ارور را داد

باید بررسی بشه این کد حتی ثانیه ای هم این خطار رو بده رو رنک ما خیلی تاثیر بد میزاره

ممنون از دوستانی که اطلاع دادن این جند روزه درست شده بود امشب دوباره شروع شد

سرعت کلی نت هم که افتضاح کردن ربطی به انجمن نداره تو یه تایمایی واسه من صفحه اول گوگل رو هم باز نمیکنه:banel_smiley_4:

من حدود 11/25 بود (همین 1 ساعت و خورده ای پیش) اومدم باز این ارور رو واسه 5 دقیقه داشت...بعد درست شد

لینک به دیدگاه
چرا کسی درباره اجرا نشدن آهنگ پروفایل ها چیزی نمیگه؟:ws52: مشکل از طرف سیستم من هست یعنی؟:ws38:

اغلب آپلود سنتر آهنگــــــ ها ماله پرشین گیگه.......پرشین گیگ هم چند وقتیه داغون شده،گاهی نشون میده که ***** هم شده......hanghead.gif

لینک به دیدگاه

دوستان چون دیدم اکثریت از بچه ها دادشون در اومده بخاطر سرعت بنده به عنوان داداش کوچیک همه بچه های انجمن یه سری توضیح بدم امروز یه چند دفعه ایی سایت رو لود نمیکردم متاسفانه تو این مدت ارتباط با سرور برقرار نبود یعنی تمامی اون سایتهای که روی این سرور بودن time out‌ بودن ولی الان در این لحظه مشکلی نیست / و سرعت ایده ال داره سایت اینو میتونید با دستور ping http://www.noandishaan.com و مقدار timeی که داره packet ها رو به سایت ارسال میکنه میشه فهمید (حتی در مقایسه با سایر انجمن های فارسی پینگ تایم کمتری داریم) / البته ممکنه به صورت لحظه ای پینگ تایم افزایش پیدا کنه یا بکل time out بشه که امیدواریم این مشکل هم از سمت سرور سایت حل بشه

متاسفانه الان این حساسیت در رابطه با سرعت سایت برای همه ماها پیش اومده چون خودم تجربه پشتیبانی فنی از سایت رو داشتم باید بگم واقعا تو اینجور موارد کاری از دست مدیران برنمیاد (مثل این میمونه که در طول روز چند بار برق خونتون بره و داداشتون به شما هی بگه چرا برق میره خب دست شما نیس این دیگه فقط میتونید به اداره برق زنگ بزنید و اونا هم بگن درست میشه) / پس همه در کنار هم صبوری بخرج میدیم تا این مشکل زودتر برطرف بشه / جا داره از همین تریبون از مدیرای زحمتکش و دلسوز سایت تشکر کنم :ws3::icon_gol:

پ.ن: امروز که کلهم سرعت نت ما پایین بود شمارو نمیدونم

لینک به دیدگاه
دوستان چون دیدم اکثریت از بچه ها دادشون در اومده بخاطر سرعت بنده به عنوان داداش کوچیک همه بچه های انجمن یه سری توضیح بدم امروز یه چند دفعه ایی سایت رو لود نمیکردم متاسفانه تو این مدت ارتباط با سرور برقرار نبود یعنی تمامی اون سایتهای که روی این سرور بودن time out‌ بودن ولی الان در این لحظه مشکلی نیست / و سرعت ایده ال داره سایت اینو میتونید با دستور ping www.noandishaan.com و مقدار timeی که داره packet ها رو به سایت ارسال میکنه میشه فهمید (حتی در مقایسه با سایر انجمن های فارسی پینگ تایم کمتری داریم) / البته ممکنه به صورت لحظه ای پینگ تایم افزایش پیدا کنه یا بکل time out بشه که امیدواریم این مشکل هم از سمت سرور سایت حل بشه

متاسفانه الان این حساسیت در رابطه با سرعت سایت برای همه ماها پیش اومده چون خودم تجربه پشتیبانی فنی از سایت رو داشتم باید بگم واقعا تو اینجور موارد کاری از دست مدیران برنمیاد (مثل این میمونه که در طول روز چند بار برق خونتون بره و داداشتون به شما هی بگه چرا برق میره خب دست شما نیس این دیگه فقط میتونید به اداره برق زنگ بزنید و اونا هم بگن درست میشه) / پس همه در کنار هم صبوری بخرج میدیم تا این مشکل زودتر برطرف بشه / جا داره از همین تریبون از مدیرای زحمتکش و دلسوز سایت تشکر کنم :ws3::icon_gol:

پ.ن: امروز که کلهم سرعت نت ما پایین بود شمارو نمیدونم

آخه گفتن وقتی ارور میده گزارش بدید:ws3:

واسه همینه یهو همه سرازیر شدن اینجا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...