رفتن به مطلب

عشق یکطرفه: کسی را دوست دارید که دوستتان ندارد؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 77
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

به قول قدیمیا گشنگینکشیدیم که عاشقی یادمون بره

اگه یکی یخواد خودشو به کسی تحمیل کنه مخصوصا اگه دختر باشه به چشمه یه آشغال دیده میشه

آدمی که عشقو درک نمی کنه ارزششو نداره

:w16:

دوست داشتن دو طرفشه که قشنگه ...

وقتی یه طرفه شد فقط مایه عذابه ...

به قول دوستمون کسی که دوست داشتنه تورو درک نمیکنه و براش ارزشی قائل نیست چرا باید احساستو به پاش بریزی؟....

این احساس و باید صرف کسی بکنی که براش ارزش داشته باشه و بهش بها بده ...

لینک به دیدگاه
این حالا یعنی چی؟ عاشق شدی - عاشق نشدی - کار مسخره ای هست عاشقی - و....:ws52:

عشق نه ولی دوست داشتن آره :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

گاهی گفتن بعضی اتفاقات اونقدر سخته که یا باید سکوت کرد یا از شکلک استفاده کرد.....

عشق دوطرفه اینطور که می گن خوبه ولی یکطرفه نه.... آدم رو له می کنه......له......

لینک به دیدگاه
خودم تجربش نکردم اما از نظر من کاری عبث تر از این وجود نداره!

معلومه که تجربش نکردی وگرنه اینو نمی گفتی ...

اما امیدوارم هیچ وقت تجربش نکنی !

لینک به دیدگاه
عشق نه ولی دوست داشتن آره :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

گاهی گفتن بعضی اتفاقات اونقدر سخته که یا باید سکوت کرد یا از شکلک استفاده کرد.....

عشق دوطرفه اینطور که می گن خوبه ولی یکطرفه نه.... آدم رو له می کنه......له......

با اون شعرایی که در تالار ادبیات میذاری ، کاملا مشخصه در چه حالی ! :ws3:

لینک به دیدگاه

تجربه نکردم ............. اما شاید مدتی درگیری فکری داشته باشن .... بعد مجبور بشن با موقعیت کنار بیان و اگه بتونن فراموش کنن یا همیشه علاقه رو تو دلشون حبس کنن !!!

لینک به دیدگاه

برای من که پیش نیومده اما برای یکی از دوستانم اتفاق افتاد و واقعا هم توی این جریان نابود شد

دختر فوق العاده مغروری که با توجه به داشته هاش خدا رو هم بنده نبود اما عاشق یه پسره شد

پسره هم راه نمی داد و این هم بدون توجه به تذکرات اطرافیان غرور و شخصیت و همه داشته هاش رو به پای پسره داد

اما بعد از 3 سال پسره بدون هیچ توجهی با یکی از دوستان دیگه امون که دوست صمیمی این دوستم محسوب میشد ازدواج کرد

به کل دوستم نابود شد به حدی که کارش به آسایشگاه روانی کشید و 6 ماه اون جا بود

عشق یه طرفه اصلا فایده ای نداره مگر این که از ابتدا بدونی که به هیچ عنوان به طرفت نمی رسی و نمی تونی نوجهش رو جلب کنی که باز هم با این شرایط فقط نابودی روح و روانه که نابود می شه بدون هیچ نتیجه ای

.

لینک به دیدگاه

برای من که پیش نیومده اما برای یکی از دوستانم اتفاق افتاد و واقعا هم توی این جریان نابود شد

دختر فوق العاده مغروری که با توجه به داشته هاش خدا رو هم بنده نبود اما عاشق یه پسره شد

پسره هم راه نمی داد و این هم بدون توجه به تذکرات اطرافیان غرور و شخصیت و همه داشته هاش رو به پای پسره داد

اما بعد از 3 سال پسره بدون هیچ توجهی با یکی از دوستان دیگه امون که دوست صمیمی این دوستم محسوب میشد ازدواج کرد

به کل دوستم نابود شد به حدی که کارش به آسایشگاه روانی کشید و 6 ماه اون جا بود

عشق یه طرفه اصلا فایده ای نداره مگر این که از ابتدا بدونی که به هیچ عنوان به طرفت نمی رسی و نمی تونی نوجهش رو جلب کنی که باز هم با این شرایط فقط نابودی روح و روانه که نابود می شه بدون هیچ نتیجه ای

.

نه من قبول ندارم که روح وروان آدم و نابود میکنه میتونه هم باعث پیشرفت بشه برای طرف

لینک به دیدگاه
نه من قبول ندارم که روح وروان آدم و نابود میکنه میتونه هم باعث پیشرفت بشه برای طرف

می تونه اما خیلی اوقات نیست

تجربه بعضی مسائل ضررش 1000 بار بیشتر از منفعتشه :sigh:

.

لینک به دیدگاه

hanghead.gif sigh.gif.........

خدا کنه که دو طرفه باشه.... :w16:

نمیدونم ولی عشق یه طرفه چند حالت داره: :w16:

1- طرف مقابل از آدم متنفر باشه: که اصلاً ادامه اش معنی ای نداره. نمیشه دو سر آهنربا رو به هم نزدیک کرد....

2- طرف مقابل هیچ حسی نداره: خوب میشه تلاش کرد و رضایتش رو جلب کرد و باعث بشی که بهت علاقمند بشه....

3- طرف مقابل علاقه نداره و دلیل موندنش فقط و فقط احساس ترحمی هستش که داره... آخی بیچاره گناه داره. دلم واسش میسوزه. طفلکی. تنهاست. نمیتونم ولش کنم طفلکی تنها رو......

که این مورد خرد کننده است... ترحم و دلسوزی و محبت به سبک صدقه دادن به شخصی......

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...