رفتن به مطلب

پیشنهاد دیدن برنامه اغاز یک امپراطوری{هخامنشیان}

danielo

ارسال های توصیه شده

توصیه میکنم برنامه اغاز یک امپراطوری را امشب ساعت 10 که تکرارش هر 4 ساعت پخش میشه را ببینید.

این برنامه اختصاص داره به چگونگی بوجود امدن امپراطوری هخامنشی که با استفاده از دانشمندان و تاریخشناس های برجسته دنیا تولید شده.

این برنامه از همون کانال معروف مستند پخش میشه

به نظر من وظیفه هر ایرانی این هست که تاریخ خودش را بدونه.

پس توصیه میکنم حتما این مجموعه را مشاهده کنید

اگر مشخصات این کانال را ندارید. پ خ بدید که بهتون بگم

لینک به دیدگاه
اسم کانال شرعا دارای ایراده!پس مبرهنه که باید تحریم بشه(اصلاحیه:جلوی مسیر هاتبرد شاخ و برگ هست نمیشه سیگنال دریافت کرد!)

کلا این شبکه را نبینی نصف عمرت بر فناست:ws3:

لینک به دیدگاه

من شنیدم برادران با بصیرتمون بار دیگه وارد صحنه های جنگ نرم شدن و جهت مقابله با تولیدات این شبکه در حال راه اندازی یه شبکه جدید وطنی تحت عنوان شبکه مستند هستند.

کلا این روزها اگه به تلویزیون سری بزنید متوجه میشید که تعداد برنامه های مستند زیاد شده و این خود حاکی از اینه که تا منافعی در کار نباشه این دولت کاری رو انجام نمیده.

با شیوع فارسی وان بودجه تصویب کردن برای ساخت سریال های آب دوغ خیاری. چرا چون مردم کمتر سمت ماهواره برن. چون دو تا شبکه درست و حسابی هم کنار اون فارسی وان پیدا میشه که به مردم آگاهی بده.

حالا الانم برای مقابله با این قضیه من و تو و برطرف کردن نیاز این بخش رفتن دنبال ساخت شبکه مستند. اینا دلشون به حال مردم نسوخته. همیشه پای منافع خودشون وسطه. خیلی ها به خاطر این شبکه من و تو دارن اقدام به خرید ماهواره میکنن. و خوب در همین ماهواره شبکه بی بی سی هم وجود داره. صدای آمریکا هم وجود داره. euro news فارسی هم وجود داره. پس برای جلوگیری از آگاه شدن مردم اقدام به ساخت شبکه مستند میکنن تا از حرکت مردم برای خرید ماهواره جلوگیری کنن.

سیاست ها شون کهنه و پوسیده است. مثل افکارشون. ولی از اونجایی که عامه مردم هم از همین سطح فکر برخوردارن خوب می تونن حکومت کنن.

لینک به دیدگاه
من هم میخوام یک شبکه بزنم.

شبکه اسی 1.......

اسی جون یکدونه ای،اسی جون تکدونه ای....

فقط کمک مالیتون را میخوام.

خودت کم کم یاد میگیر از کجا باید کمک مالی دریافت کنی البته اسمش عوض میشه

میشه رشوه مالی !!!!!!

لینک به دیدگاه
من هم میخوام یک شبکه بزنم.

شبکه اسی 1.......

اسی جون یکدونه ای،اسی جون تکدونه ای....

فقط کمک مالیتون را میخوام.

این کانال در چه زمینه ای میخواد فعالیت بکنه ؟؟

لینک به دیدگاه
این کانال در چه زمینه ای میخواد فعالیت بکنه ؟؟

همه برنامه هاش در راستای بصــیرت دهیه.....

از 6 صبح تا 12 شب واسه مردم ، بصیرت از خودم ول میدم.

اینقدر بصـیرتشون را بالا میبرم،که تا سرورشون دهان باز کرد،همه جان بدهند از شوق وصال...:ws37:

لینک به دیدگاه
همه برنامه هاش در راستای بصــیرت دهیه.....

از 6 صبح تا 12 شب واسه مردم ، بصیرت از خودم ول میدم.

اینقدر بصـیرتشون را بالا میبرم،که تا سرورشون دهان باز کرد،همه جان بدهند از شوق وصال...:ws37:

من همینجا اعلام میکنم که 100 هزار دلار برای تاسیس این شبکه کمک میکنم:ws3:

لینک به دیدگاه

topic up

توصیه میکنم برنامه اغاز یک امپراطوری را امشب ساعت 10 که تکرارش هر 4 ساعت پخش میشه را ببینید.

این برنامه اختصاص داره به چگونگی بوجود امدن امپراطوری هخامنشی که با استفاده از دانشمندان و تاریخشناس های برجسته دنیا تولید شده.

این برنامه از همون کانال معروف مستند پخش میشه

به نظر من وظیفه هر ایرانی این هست که تاریخ خودش را بدونه.

پس توصیه میکنم حتما این مجموعه را مشاهده کنید

اگر مشخصات این کانال را ندارید. پ خ بدید که بهتون بگم

لینک به دیدگاه
کسی این برنامه را دید؟؟؟

من هنوز ندیدم ولی فکر کنم تکرارش نیم ساعت دیگه یعنی ساعت 2 و یا ساعت 3 پخش بشه.

بله من ديدم و سپاس بابت معرفيش:icon_gol:

مستند خوبي بود؛

كلي و به قولي مختصر مفيد بود؛ يه سري اطلاعات كلي و كليدي كه جديد نبود ولي براي معرفي يه امپراطوري خوب و كافي بود

به ديدنش ميارزيد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...