رفتن به مطلب

اعتراف میکنم...

soheiiil

ارسال های توصیه شده

اعتراف میکنم زندگی برام سخت شده...

اعتراف میکنم دلم زنده بودن نمیخاد

اعتراف میکنم دارم خیلی عذاب میکشم..

خدایااااااااااااااااااااا کمکم کن..

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 652
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اعتراف میکنم رو خیلیا خط قرمز کشیدم...شاید نصف بیشترشون از بیلیاقتی و نفهم بودن خودشون بوده...

شاید تو دلم هنوزم باشن ولی لحظه ایی اجازه نمیدم تو ذهنم باشن و شلوغ کنن...

لینک به دیدگاه

اعتراف میکنم که جوانان نسل حاضر ایران از ضعیف النفس ترین نسل انسانهای روی زمین هستند. نه بلدن درست فکر کنن و نه حرف گوش میکنند. فقط بلدن بنالن از خودشون و زندگیشون.

لینک به دیدگاه
اعتراف میکنم که جوانان نسل حاضر ایران از ضعیف النفس ترین نسل انسانهای روی زمین هستند. نه بلدن درست فکر کنن و نه حرف گوش میکنند. فقط بلدن بنالن از خودشون و زندگیشون.

خسته شدند از بس که به پیکر نحیفشون تازیانه زده شد ...

لینک به دیدگاه
خسته شدند از بس که به پیکر نحیفشون تازیانه زده شد ...

هر پیکری که به اندازه نحیف شدن پیش بره برازنده تازیانه است. از ماست که بر ماست

لینک به دیدگاه
هر پیکری که به اندازه نحیف شدن پیش بره برازنده تازیانه است. از ماست که بر ماست

تعداد اون دسته جوونها که در این راه از جان خودشون گذشتند کم نبوده ... اونها هم از همین جوونها بودند ... در چندین نوبت در دهه های اخیر این اتفاق افتاده و برخی جوونهای ایرانی نشون داده اند که هراسی از مردن در راه رسیدن به هدف خود ندارند...در مبارزه نظامی با رژیم بعث صدام و 78 و 88 و.... جایی که نیاز به مبارزه با دشمن داخلی و خارجی باشه شرافت خوشونو نشون میدن... دریغ که همیشه این مردم تنها ، بی دفاع و بی سلاح بوده و نه حمایت بین المللی ای داشته و نه یک سیاستمدار به معنای کلمه واقعی بعنوان رهبر این حرکات ... و اتفاقاتی که در بازه های دیگری هم بدون شک رخ خواهد داد و بالاخره روزی میرسه که جوونها و مردم سرزمین به خواسته شون برسند اما با صبر ، اعتقاد و غرور ... هر چقدر هم اون روز دیر باشه اما چنان نماند و چنین نیز هم نخواهد ماند...

لینک به دیدگاه
تعداد اون دسته جوونها که در این راه از جان خودشون گذشتند کم نبوده ... اونها هم از همین جوونها بودند ... ..

مطمئن نیستم. اونا خیلی قوی بودن . اونا اهل اس ام اس بازی و وایبر نبودند. اونا به معنی کامل کلمه یار و یاور پدر مادرشون بودند. اونا خودشونو مدیون جامعه میدونستن و دوست داشتند کمک همه باشند.

لینک به دیدگاه
مطمئن نیستم. اونا خیلی قوی بودن . اونا اهل اس ام اس بازی و وایبر نبودند. اونا به معنی کامل کلمه یار و یاور پدر مادرشون بودند. اونا خودشونو مدیون جامعه میدونستن و دوست داشتند کمک همه باشند.

با وجود همه این تفاسیر و شخصا ضمن انتقاد و گاهی انزجار گسترده از برخی مردم و هم میهنانم اما کماکان معتقدم در نهایت جوانها و مردم سرزمین گلی خواهند کاشت برای نسل ها و فرزندان پس از خود ... من هنوز به فردایی بهتر امید دارم . و معتقدم به جای لعنت فرستادن به تاریکی ، شمعی باید روشن کرد.

"بیایید خود ما همان تغییری باشیم که در جهان جستجویش میکنیم. "

- گاندی

لینک به دیدگاه
با وجود همه این تفاسیر و شخصا ضمن انتقاد و گاهی انزجار گسترده از همه اقشار مردم و هم میهنانم اما کماکان معتقدم در نهایت جوانها و مردم سرزمین گلی خواهند کاشت برای نسل ها و فرزندان پس از خود ... من هنوز به فردایی بهتر امید دارم . و معتقدم به جای لعنت فرستادن به تاریکی ، شمعی باید روشن کرد.

"بیایید خود ما همان تغییری باشیم که در جهان جستجویش میکنیم. "

- گاندی

درسته حق باشماست.از یه جا باید شروع کرد.همطمئنا اول از همه باید رو تربیت بچه هامون کارکنیم.بچه هایی که الان میبینیم واقعا .....:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

اعتراف میکنم بعد 5 ماه و اندی مقاومت در برابر خوردن انو اع فست فود امشب دیگه نتونستم مقاومت کنم و یه ژامبون تنوری کثــــــ ـیف رو نوش جان کردم :|

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...