رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 4.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بگید دیگه :w000:

به جان خودت اگه تعارف کنم در گفتن جواب.....نمیدونم نمیدونم:4564:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
....... این نبود نه!!!!!!!!!!!!!!:sad0:

لینک به دیدگاه

من نمیدونم :w58:

ببینید کار این دستگاه خیلی شبیه دستگاه چاپ سیلک اما خوب یه چیز دیگست این :sigh:

فکر کنم به قول شما روش مناسبی را انتخاب نکرده باشم :sigh:

میخواید جواب بگم :sigh:

لینک به دیدگاه
من نمیدونم :w58:

ببینید کار این دستگاه خیلی شبیه دستگاه چاپ سیلک اما خوب یه چیز دیگست این :sigh:

فکر کنم به قول شما روش مناسبی را انتخاب نکرده باشم :sigh:

میخواید جواب بگم :sigh:

راستش بگم....:whistle:من کل دستگاهای چاپ داخل گوگل دیدم..ولی فقط همین اسمه دستگاش شبیه بود:ws3::vahidrk:

یعنی تازه الان فهمیدم گوگل فقط اینو کم داره که بری داخلش عکس بزاری و بگی این عکس چیست؟

تو فکرشم بشون پیشنهاد بدم:ws28:

هر جور راحتی...جوابم بگی باز باید خودت عکس بزاری:icon_pf (34):وضع زیاد فرق نمیکنه:ws28:

لینک به دیدگاه

گفتی زرکوب یا همون طلا کوب که نیست.. لمینت هم معمولا این شکلی نیست.. پرس نیست احیانا؟ مسلما دستگاه چاپ سنتی به شکل نوین مثل باتیک و اینها هم نیست که!!

لینک به دیدگاه
گفتی زرکوب یا همون طلا کوب که نیست.. لمینت هم معمولا این شکلی نیست.. پرس نیست احیانا؟ مسلما دستگاه چاپ سنتی به شکل نوین مثل باتیک و اینها هم نیست که!!

در مورد همون چاپ سلک یعنی کلیشه و توری در اون استفاده میشه و میره زیر دستگاه اما یه چیز دیگه ای چاپ میشه

راهنمایی میکنم تا چند سال پیش رواج نداشت به این صورت یا شاید هم اصلا نبود

لینک به دیدگاه

من دقیقا از انواع چاپ بصورت ریز ریز جزئیات و چطوری هست خبر ندارم... اینم چند حدس آخر من که دیگه امیدوارم جواب داخلشون باشه... چاپ فلسکو... چاپ حرارتی (روی تیشرت و ... تبلیغاتی کلا).. چاپ دیجیتال.. چاپ روی سی دی

لینک به دیدگاه
من دقیقا از انواع چاپ بصورت ریز ریز جزئیات و چطوری هست خبر ندارم... اینم چند حدس آخر من که دیگه امیدوارم جواب داخلشون باشه... چاپ فلکسو... چاپ حرارتی (روی تیشرت و ... تبلیغاتی کلا).. چاپ دیجیتال.. چاپ روی سی دی

خیر

این ها هم نیست

لینک به دیدگاه
میز وکیوم برای چاپ مسطح؟

Siebdruckmaschine

:ws52: نه گفتم که افکتی بعد از چاپ که جدیدا مد شده روی کارها اجرا میشه توی پوستر ها و طرح جلد کتاب ها بیشتر مشهوده

لینک به دیدگاه

با سلام

این شیوه شیوه خوبی هستش و به اطلاعات ادم خیلی اضافه میشه...

یک نوع برجسته سازی روی جلد ....مثلا اگه عکس یا نوشته ایی روی صفحه هستش همونو برجسته میکنن یعنی وقتی دست میکشی به صفحه حالت برجسته داره انگاری بعد داده به عکس...:w16:انگاری که کار چند بعدی هستش...

لینک به دیدگاه
با سلام

این شیوه شیوه خوبی هستش و به اطلاعات ادم خیلی اضافه میشه...

یک نوع برجسته سازی روی جلد ....مثلا اگه عکس یا نوشته ایی روی صفحه هستش همونو برجسته میکنن یعنی وقتی دست میکشی به صفحه حالت برجسته داره انگاری بعد داده به عکس...:w16:انگاری که کار چند بعدی هستش...

آفرین خودشه اسمش چیه ؟!

لینک به دیدگاه
دکتر محمود خان فسفر زاده ی اصل، مگه منظورت این ماشین نیست؟!!:ws38:

i8qtyk9897u94vhld8ww.jpg

بله شبیه به همین دستگاه چاپ سیلک اما این دستگاهی که من ازش عکس انداختم کجا و این کجا بعدتر ادامه دستگاه هم عکساش میزارم اونی که من گذاشتم سر دستگاه هنوز به تهش نرسیدیم :sigh: فعلا اسمش مهمه

لینک به دیدگاه

ولا ما که همه چیزو توضیح دادیم دیگه چی بگم خیلی چاپ ها هست که برجسته هستن...مثلهههههه:ws43:

چاپ برجسته چاپ باسمه ایی چاپ سری چاپ تامپو چاپ ترموگرافی چاپ داغی چاپ سنگی:yawn:

شما خیلی زرنگید اول میگید اسم دستگاه رو حدس بزنید بعد میکشونید به اینکه چی کار میکنه...:vahidrk:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...