رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 4.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

میبینم ک سنت شکنی کردی در حد لایگا:ws28:

این یک عدد میز است که با تعدادی پیچ بهم وصل شده :whistle:فکر کنم کاربردش توی مدارس فنی حرفه ای و اینا باشه اسمشو هم نمیدونم:ws3:

لینک به دیدگاه

چاپگر لیزریه؟

چاپگره دیگه ,شهدخت جواب داد

:5c6ipag2mnshmsf5ju3

یه دلیلی که من زیاد اینجا نمیام اینه که باید کلی بگردم تا عکسی ک گذاشته شده پیدا کنم:ws52:

لینک به دیدگاه
چاپگر لیزریه؟

چاپگره دیگه ,شهدخت جواب داد

:5c6ipag2mnshmsf5ju3

یه دلیلی که من زیاد اینجا نمیام اینه که باید کلی بگردم تا عکسی ک گذاشته شده پیدا کنم:ws52:

ایشون به جواب اشاره نکردند عرض کردم نزدیک شدند:icon_gol:

لینک به دیدگاه

[

v2peqlnbztwjgqr012ni.jpg

ترکوندی هااااااااااااا:ws28:

بابا خداییش اسم تخصصی نخا دیگه!خوب یه نوع دستگاه چاپه برای پوسترا دیگه!!!:w127:کههههههه یه خانمم داره باش کار میکنه:(87):

لینک به دیدگاه
:sigh: پس من چی کار کنم :sigh:

به اولین جواب اگه کمی دقت کنید قطعا میتونید به جواب برسید ها :ws52: چاپ سیلک میگم نمیدونم دومین جواب بود انگار

دستگاه چاپ کاغذ گلاسه...فابریانو...بنر....روغنی!اخه من فقط این سه نوع اسم بلدم....:ws3:

بچه های هنرمند و اهل کاغذ بشتاپید....:hanghead:چاپخونه داراااا...روزنامه نگاراااااااا:ws28:

لینک به دیدگاه

یه راهنمایی دیگه

این یکی از مراحل پس از چاپ یعنی کار چاپ شده و آماده شده اما هنوز یه چیزهایی بهش اضافه میشه و میتونه هم نشه اتفاق خاصی نمیفته بنا به سفارش مشتریه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
یه راهنمایی دیگه

این یکی از مراحل پس از چاپ یعنی کار چاپ شده و آماده شده اما هنوز یه چیزهایی بهش اضافه میشه و میتونه هم نشه اتفاق خاصی نمیفته بنا به سفارش مشتریه:banel_smiley_4:

:whistle: یه لایه شفاف که اخر کار میدن روشتا دوامش و کیفیتش بهتر بشه.یعنی عمرا بلد باشم...میخوام تاپیک بی جواب نمونه:ws3:

آقااااای وکیلی بد روشیو شروع کردی!:ws28:منم فردا انواع ابزار کار بابام میزارم:w58:

لینک به دیدگاه
:whistle: یه لایه شفاف که اخر کار میدن روشتا دوامش و کیفیتش بهتر بشه.یعنی عمرا بلد باشم...میخوام تاپیک بی جواب نمونه:ws3:

آقااااای وکیلی بد روشیو شروع کردی!:ws28:منم فردا انواع ابزار کار بابام میزارم:w58:

خیلی به جواب نزدیک تر شدی :a030:

چه اشکالی داره همه روش ها که همیشه موفق نبودند یک سری هم با شکست روبرو میشن (این همه میمون رو بردند تو فضا ول کردن بلد نبودن برشون گردونن و از بین رفتن کسی چیزی گفت؟):sigh:

:ws28: وای از دست شما :ws28:

لینک به دیدگاه

چاپ زرکوب میتونه باشه ؟:ws38:

یا یه چیزی تو همین مایه ها

یا گالینگور

چون یه بست هایی داره که نگه دارنده هستند مثل گیره

لینک به دیدگاه

محمود خان باز تویی؟:ws28:

خدمات بعد از چاپ یا تکمیلی‌ ‌Finishing هستند یا تبدیلی‌ ‌Converting

تکمیلی ها شامل انواع‌ ورنی‌زنی‌ و‌ وارنیش،‌ ترموگرافی،‌ برجسته‌سازی،‌ طلاکوبی،‌ سلفون‌کشی،‌ لمینیت‌ و‌ ...

تبدیلی ها هم شامل برش،‌ تا‌ و‌ سایر‌ عملیات‌ صحافی،‌ دایکات،‌ جعبه‌ چسبانی‌ و...

:hanghead:

لینک به دیدگاه
محمود خان باز تویی؟:ws28:

خدمات بعد از چاپ یا تکمیلی‌ ‌Finishing هستند یا تبدیلی‌ ‌Converting

تکمیلی ها شامل انواع‌ ورنی‌زنی‌ و‌ وارنیش،‌ ترموگرافی،‌ برجسته‌سازی،‌ طلاکوبی،‌ سلفون‌کشی،‌ لمینیت‌ و‌ ...

تبدیلی ها هم شامل برش،‌ تا‌ و‌ سایر‌ عملیات‌ صحافی،‌ دایکات،‌ جعبه‌ چسبانی‌ و...

:hanghead:

:ws28:آره خودمم

به قول شما تکمیلی اما هنوز به جواب اشاره نکردید :vahidrk:

لینک به دیدگاه
خیلی به جواب نزدیک تر شدی :a030:

چه اشکالی داره همه روش ها که همیشه موفق نبودند یک سری هم با شکست روبرو میشن (این همه میمون رو بردند تو فضا ول کردن بلد نبودن برشون گردونن و از بین رفتن کسی چیزی گفت؟):sigh:

:ws28: وای از دست شما :ws28:

همین که نزدیکم جای شکر داره....:ws36: دیگه بقیش میسپارم به دوستان:ws3:

وای از دست مااااااااااااا:ws44: یا وای از دست شماااااا:ws28:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...