رفتن به مطلب

EOS

ارسال های توصیه شده

آینده: در تازه ترین دردسری كه برای گوگل اتفاق افتاده، سرویس Gmail این شركت برای بیش از ۱۵۰ هزار كاربر مشكل به وجود آورده است.

به گزارش ایتنا، این تعداد زیاد از كاربران اعلام كرده‌اند كه تمامی ایمیل ها، فایل‌های پیوستی، و لاگ‌های چت آنها پاك شده است.

گوگل تحقیقات خود را در این زمینه آغاز كرده و احتمال می‌دهد افزونه Dashboard این مشكل را برای كاربران به وجود آورده باشد.

گوگل تمام تلاش خود را می‌كند ایمیل های این كاربران را به حساب آنها بازگرداند.

گوگل ضمن یك پیام متنی اعلام كرده كه این مشكل كمتر از ۰.۰۸ درصد از كاربران سرویس Gmail را در بر می‌گیرد و اطمینان داده كه این مشكل را به زودی حل كند.

ظاهراً یك باگ چنین مشكلی را به وجود آورده به نوعی كه وقتی كاربر وارد حساب كاربری خود می شود، به جای اینكه ایمیل‌های قبلی خود را ببیند با پیام اولین خوشامدگویی ورود به حساب خود مواجه می‌شود، گویی اینكه برای اولین بار حساب جدید خود را می‌بیند و هیچ خبری از ایمیل‌های قبلی وجود ندارد!

سرویس Gmail بیش از ۱۷۰ میلیون مشترك در سراسر جهان دارد و احتمالاً در روزهای آتی شمار بیشتری از كاربران متوجه این مشكل خواهند شد.

.

لینک به دیدگاه
:ws3: واس من که طبیعی کار میکنه

جـــــدا ؟! :banel_smiley_4:

پس شما لطف کن آدرس ایمیلت رو بده برم بگم مال شما رو سفارشی از کار بندازن :4chsmu1:

لینک به دیدگاه
جـــــدا ؟! :banel_smiley_4:

پس شما لطف کن آدرس ایمیلت رو بده برم بگم مال شما رو سفارشی از کار بندازن :4chsmu1:

واس من مال اون دورانه که ثبت نامش رایگان نبود

عمرنات چیزیش بشه

لینک به دیدگاه
مال من هم سالمه.چرا شایعه درست میکنید؟:167:

شما کلا فقط تیتر رو می خونین دیگه نه ؟! :banel_smiley_4:

نوشته شده بود تعدادی از کاربران که تعدادشون هم نسبت به کاربران کلی Gmail رقمی نبوده

واس من مال اون دورانه که ثبت نامش رایگان نبود

عمرنات چیزیش بشه

آها یعنی مثلا ویروس ها و باگ هاشون می فهمونن که به شما ها کاری نداشته باشن !!!!

امین خان مگه فکر کردی اون جا هم ایرانه !!! :ws37:

راستی با این حساب عمر ایمیل شما با عمر نوح برابری می کنه دیگه نه ؟! :ws2:

.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...