رفتن به مطلب

اولين دوره مسابقات هماهنگ بين رشته اي ( عمران - معماري – شهرسازي )

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 126
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دوست عزيز قسمت اول جواب شما تا حد زيادي درسته اما قسمت دوم تا حدي اشتباست كه ذكر مي كنم

زمان عمل آوري به

مربوط نميشه و اينكه طبق جدول 9-7-1 آيينامه مبحث نهم حداقل زمان براي بتن معمولي در شريط معمولي و دماي 21 درجه 2 روز مي باشد و بقيه موارد طبق همين جدول تعيين مي شود

من از 20 امتياز به شما 15 امتياز مي دم .

بخش اول خيلي خوب بود جوابش و من نمره كامل مي دم

اما قسمت دوم فقط مورب درست گفت كه دليلش نگفت بنابراين از 30 نمره من 25 نمره بهش ميدم .

پاسخ اين سوالش كامل نبود و فقط به مزايا اون پرداخت و معايب نگفت واسه همين از 50 امتياز بهش 30 ميدم .

جواب سوال اول :

نمره كه ميتونم بدم 15 از 20 دليلشم براي اكثر پاسخ ها گفتم

جواب سوال 2 :

معايب آتشسوزي رو خوب گفتید ... نظرتون هم دادید كه در اين مورد چون نظرشخصيه من حرفي ندارم اما مخالفم تا حدي

اما بازم در مورد انتقال صداي ضربه اي حرفي نگفت

و با توجه به كل موارد و نظرشخصيش من از 50 بهش 38

خب جواب اين سوال هم خيلي كامل نيست

معايب گفته نشده

در برابر آتش سوزي به اشتباه گفته شده مقاوم كه ايطور نيست

عايق خوبي براي صدا نيست ... صدا هاي ضربه اي رو به خوبي و با شدت بيشتر انتقال مي ده

واسه همين از 50 من بهش 33 ميدم.

ولی معایب رو که ذکر شده:ws52:

• Like 2
لینک به دیدگاه

جا داره اول از همه از ستاره عزيز تشكر كنم كه تو اين مدت كمكمون كردند

بعد هم به سينا تبريك مي گم چون جوابش كامل ترين جواب بود ( دوستان مي تونند براي دريافت كامل جواب ها بهمون جواب سينا مراجعه كنند )

هر چند كه هيچ اعتراضي وارد نيست :ws3: اما اگه تيمي اعتراضي داره در پيغام خصوصيم بازه و ميتونه اونجا بگه ولي چون الان خودم خيلي درگيرم شايد نتونم خيلي سريع جواب بدم

يه پيشنهاد هم برايستاره خانم دارم كه امتياز هر نفر و هر تيم مشخ ص كنه و تا بهتر مشخص بشه و بعد بريم واردمرحله بعد بشيم

پس فعلا ...

اميدوارم در مرحله بعد هم به همين شكل خوب و يا حتي بهتر برگزار بشه :flowerysmile:

• Like 6
لینک به دیدگاه
هنوز مرحله اصلی که 200 امتیاز داره مونده. :a030:

سوال اون مرحله هم به زودی گذاشته میشه. :a030:

فعلاً ستاره به نت دسترسی نداره.

تو همین مرحله هم اعلام میکردین یکم خستگیمون بیرون بره برای مرحله بعد هم روحیه بگیریم دیگه :ws37:

• Like 4
لینک به دیدگاه
فکر کنم گروه ما 260 امتیاز شدیم.:w02:

سرانگشتی حساب کردما.............:w16:

من با ماشین حساب ، حساب کردم شد 300 تا :w02:

محمد دیگه نمیخواد شماها زحمت بکشیدا خودمون امتیازمون رو حساب کردیم :ws3:

با 200 تای بعدی میشه 500 تا :shad:

• Like 4
لینک به دیدگاه

امتیازات گروه ها اعلام خواهد شد.

سوال مرحله دوم:

این دوعکس و فایل کدی رو قبل از هرکاری دانلود کنید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

مرحله دوم، 200 امتیازی بوده و یک پروژه اجرایی می باشد که با مشارکت هر 3 عضو گروه انجام پذیر می باشد.

در این پروژه یه فایل کد که حاوی قطعه بندی محدوده مورد نظر می باشد و عکس نمای ضلعی از خیابان می باشد که در نقشه نیز با رنگ قرمز مشخص شده است.

در این پروژه ابتدا قطعه بندی بلوک مورد نظر را تحلیل کرده و در صورت نیاز تجمیع یا تفکیک قطعات را انجام دهید.

سپس جداره ای که تصویر آن گذاشته شده است را تحلیل کنید و در صورت نیاز تغییرات و طراحی لازم را انجام دهید.

سپس برای قطعه کوچکتر که در تصویر با نمای آجری می باشد، نقشه های سازه و معماری آن تهیه شود.

در پایان، هر گروه جواب های خود را در یک فایل زیپ شده و به صورت پیغام خصوصی در اختیار ناظر مسابقه قرار دهند.

• Like 9
لینک به دیدگاه
:w58::viannen_38:

اقا جان اسپم نکنید:hanghead:

توضیحات بیشتر واسه شهرسازا

تیپ ساختمان ها در ان محدوده مربوط سالهای حدود 1330 است. که یه سری عکس از تیپ پنجره ها و تیپ اکثر ساختمان های این محدوده که مربوط به ان دوره است گذاشته شده

که در تحلیل نما استفاده میشود.

• Like 6
لینک به دیدگاه

امتیازات گروه ها اعلام خواهد شد.

سوال مرحله دوم:

این دوعکس و فایل کدی رو قبل از هرکاری دانلود کنید.

مرحله دوم، 200 امتیازی بوده و یک پروژه اجرایی می باشد که با مشارکت هر 3 عضو گروه انجام پذیر می باشد.

در این پروژه یه فایل کد که حاوی قطعه بندی محدوده مورد نظر می باشد و عکس نمای ضلعی از خیابان می باشد که در نقشه نیز با رنگ قرمز مشخص شده است.

در این پروژه ابتدا قطعه بندی بلوک مورد نظر را تحلیل کرده و در صورت نیاز تجمیع یا تفکیک قطعات را انجام دهید.

سپس جداره ای که تصویر آن گذاشته شده است را تحلیل کنید و در صورت نیاز تغییرات و طراحی لازم را انجام دهید.

سپس برای قطعه کوچکتر که در تصویر با نمای آجری می باشد، نقشه های سازه و معماری آن تهیه شود.

در پایان، هر گروه جواب های خود را در یک فایل زیپ شده و به صورت پیغام خصوصی در اختیار ناظر مسابقه قرار دهند.

چه سخت شد!!!! در مورد مرحله ي دوم چرا هيچي نگفته بودين ؟!:ws52:من اگه ميدونستم اينقده سخت خواهد شد ،اصا شركت نميكردم :banel_smiley_4:

• Like 7
لینک به دیدگاه
چه سخت شد!!!! در مورد مرحله ي دوم چرا هيچي نگفته بودين ؟!:ws52:من اگه ميدونستم اينقده سخت خواهد شد ،اصا شركت نميكردم :banel_smiley_4:

من اصلا نفهمیدم چی گفت:ws52:

• Like 6
لینک به دیدگاه

من اصلا نفهمیدم چی گفت:ws52:

..... ایضا :hanghead:

خوب هر مرحله سخت تر میشه

:w16:

جا خالی نکنید _شما که تا اینجا خوب پیش رفتین.:wubpink:

توضیحات بیشتر میخواین؟

والله تخصصی شده دیگه:ws37:

• Like 4
لینک به دیدگاه

گفته شده بود که :ws3:

9- در مرحله دوم مسابقه، یک سوال عملی و به صورت پروژه کوچک طرح می شود که شامل 200 امتیاز می باشد که باید در زمان تعیین شده انجام شود. با توجه به طرح ارائه شده هر فرد بخشی از امتیاز را کسب می کند. سوال این مرحله گاه یک طرح مشترک و همکاری بین 3رشته برای انجام آن است و گاه مشترک بین دو رشته و گاه برای هر رشته به صورت جداگانه.

البته واسه دوستان عمرانی یه سری تخفیفات هست که حالا امیررضا میاد میگه.

کار عمرانیا مشخصه. نقشه های سازه خونه سمت چپ (آجریه). فایل کد هم که توش محدوده قطعه مشخصه.

واسه معمارام، نقشه معماری همون خونه + کمک به شهرسازا برای تحلیل نمای هر دو ساختمونی که مشخصه تو عکس و ارائه طرح پیشنهادی با توجه به تیپایی که گذاشته شده.

• Like 7
لینک به دیدگاه

خوب هر مرحله سخت تر میشه

:w16:

جا خالی نکنید _شما که تا اینجا خوب پیش رفتین.:wubpink:

توضیحات بیشتر میخواین؟

والله تخصصی شده دیگه:ws37:

اخه 1هو زیادی سخت شده ... واسه مرحله 2 این خیلی زیاده ها ....:hanghead:

• Like 2
لینک به دیدگاه
گفته شده بود که :ws3:

البته واسه دوستان عمرانی یه سری تخفیفات هست که حالا امیررضا میاد میگه.

کار عمرانیا مشخصه. نقشه های سازه خونه سمت چپ (آجریه). فایل کد هم که توش محدوده قطعه مشخصه.

واسه معمارام، نقشه معماری همون خونه + کمک به شهرسازا برای تحلیل نمای هر دو ساختمونی که مشخصه تو عکس و ارائه طرح پیشنهادی با توجه به تیپایی که گذاشته شده.

خوب آقا بگید این سئوال شهرسازاست :whistle: ترسیدم:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...