رفتن به مطلب

حاج علی با 26 زن و 195 فرزند!

ارسال های توصیه شده

:w165:حاجي امار بچه ها از دستش در رفته بود . خونه هر يك از بچه محلاش در ميزد ازشون سوال مي كرد تو بچه مني

:ws28::ws28:

واااااااااااا مگه میشه؟

این حاجی کارش درسته همون یه بار...............:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 57
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

:w165:حاجي امار بچه ها از دستش در رفته بود . خونه هر يك از بچه محلاش در ميزد ازشون سوال مي كرد تو بچه مني

:icon_pf (34):

خوب شد حالا اشتباه خونه مردم نمیرفت و نمیگفت سلام تو زن منی:ws28::ws28:

لینک به دیدگاه
:icon_pf (34):

خوب شد حالا اشتباه خونه مردم نمیرفت و نمیگفت سلام تو زن منی:ws28::ws28:

بعضي از زنهاي بيوه محل كسي رو نداشتن الكي بهش مي گفتن حاجي يادت مياد چند سال پيش منو عقد كردي كه ازش خرجي بگيرن. اونم كه شناسنامش باطل بود :ws28::ws28:

لینک به دیدگاه
بعضي از زنهاي بيوه محل كسي رو نداشتن الكي بهش مي گفتن حاجي يادت مياد چند سال پيش منو عقد كردي كه ازش خرجي بگيرن. اونم كه شناسنامش باطل بود :ws28::ws28:

حاجی مفتکی که نفقه نمیداد کلی خوشبحالش میشد:ws3:

لینک به دیدگاه
بچه ها يه قويتر يافتم ولي ايراني نيست ::

family.jpg

یک خانواده هندی بزرگترین خانوادهای در جهان هستند که همه افراد آن با هم در یک خانه زندگی میکنند.

زیونا چانا بزرگترین خانواده دنیا را دارد .

او به همراه 39 همسر و 94 فرزند و14 عروس و 33نوه اش در یک خانه بزرگ زندگی میکند .البته لفظ ساختمان شاید برای توصیف آن بهتر باشد چون این منزل چهار طبقه بیش از یکصد اتاق دارد و در مرکز دهکده باکتوانگ در ایالت میزورام هندوستان قرار گرفته است .آقای چانا به روزنامه سان گفت :من از اینکه بنده خاص خدا بوده ام خوشحالم و او مسئولیت نگهداری از افراد زیادی را به من داده است .من از اینکه 39 همسر دارم و بزرگترین خانواده جهان را اداره می کنم خوشحالم.اداره این اردوگاه بزرگ به انضباط نظامی نیاز دارد و زاتیانگی مسن ترین همسر چانا وظیفه نظم و ترتیب دادن به امور این منزل بزرگ و شست و شو، پخت وپز و تمیز کردن را برعهده دارد . برای یک وعده غذای این عده بیش از 30 مرغ ،شصت کیلو سیب زمینی و 100 کیلو برنج نیاز است .آقای چانا سابقه ازدواج با ده زن در یک سال را هم دارد و همیشه جوان ترین زن با اوزندگی می کند و سایر زنان باید در سایر اتاقها و طبقات منزل باشند.رینکمینی یکی اززنان او که 35 سال دارد چانا را خوش تیپ ترین مرد دهکده می داند .او 17 سال قبل و پس از نامه ای که از چانا برای دعوت به زندگی مشترک دریافت کرد به عقد او درآمد.چانا با وجود اداره این تعداد همسر باز هم به فکر ازدواج است و در تدارک سفری به آمریکا برای ازدواجی جدید در آنجاست.

:w00:

:ws28::ws28:

حاجی میومد تو چی:banel_smiley_52::banel_smiley_52::banel_smiley_52:

لینک به دیدگاه
هولو والا افتاده تو دلم برم شجره مو در بيارم نكنه مادربزرگم ..... اخه حاجي تا شعاع چند صد كيلومتر ي قدم گذاشته واي خدا:icon_pf (34):

:icon_pf (34)::icon_pf (34)::ws28:

لینک به دیدگاه
هولو والا افتاده تو دلم برم شجره مو در بيارم نكنه مادربزرگم ..... اخه حاجي تا شعاع چند صد كيلومتر ي قدم گذاشته واي خدا:icon_pf (34):

اگه هست من همین حالا بخاطر بنیه قوی اقاجون بهت تبریک میگم:ws3:

لینک به دیدگاه

جدی:w58:

.

.

.

.

.

:ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::w58:

لینک به دیدگاه
:ws21:خدا رو شكر مادر بزرگم گفت عمرش كفاف نداد تا اينجا برسه اين حاجي وايكينگ .بابا اين حاجي ترمز بريده بود :mpr:

یعنی الان زنگ زدی از مامان بزرگت پرسیدی اینو:w58::w58:

لینک به دیدگاه
اخوند صفت:167:

عرب بادیه نشین:167:

سوسمارخور:167:

ضد زن:167:

جاهل:167:

ضد مامانت:167:

ضد ابجیات:167:

:w74:

چه ربطی داره؟

من میخواستم شاه بشم اونوق همه دوس داشتن زنه من بشن :sigh: به میل خودشون بود من که مجبورشون نکردم :sigh:

لینک به دیدگاه
:w74:

چه ربطی داره؟

من میخواستم شاه بشم اونوق همه دوس داشتن زنه من بشن :sigh: به میل خودشون بود من که مجبورشون نکردم :sigh:

محو باد هرچی شاه و ( و.ف) و دیکتاتور:ws3:

لینک به دیدگاه

یه حاجی بود،یه گربه داشت

گربشو خیلی دوست میداشت

یه روز حاجی گوشتی خرید

گوشتو روی طاقچه گذاشت

گربه اومد گوشت رو خورد

حاجی زدو گربه رو گشت

بعدر روی سنگ قبرش هم نوشت:

یه حاجی بود،یه گربه داشت

گربشو خیلی دوست میداشت

یه روز حاجی گوشتی خرید

گوشتو روی طاقچه گذاشت

گربه اومد گوشت رو خورد

حاجی زدو گربه رو گشت

یه حاجی بود،یه گربه داشت

گربشو خیلی دوست میداشت

یه روز حاجی گوشتی خرید

گوشتو روی طاقچه گذاشت

گربه اومد گوشت رو خورد

حاجی زدو گربه رو گشت

.

.

.

.

داستان این حاجعلی که بیخیال این زنان نمیشه....

از اون مسلمانان واقعیه که از پس همه جور حوری،اعم از 2 کیلومتری و بالاتر در بهشت بر میاد.....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...