رفتن به مطلب

حاج علی با 26 زن و 195 فرزند!

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 57
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

:jawdrop:

تنها می تونم بگم خسته نباشی حاجی !!!

:ws28::ws28::ws28:

تو نمیتونی این سوالا رو خصوصی بپرسی دختر؟:ws3:!!!

هوم:ws3:اخه استاد گفته بود نمیشه:ws3:

لینک به دیدگاه
:ws28::ws28::ws28:

هوم:ws3:اخه استاد گفته بود نمیشه:ws3:

استاد واسه خانوما گفته بود نه آقایون :ws3::ws3::ws3:

حاج علی لوح افتخار از محمودی میگیره بخاطر این کارش

اگه اون زمانم یه محمود داشتن الان میدونی چند تا یه میلیون تومن بهش میداد:thumbsdownsmiley:

لینک به دیدگاه

اگه اون زمانم یه محمود داشتن الان میدونی چند تا یه میلیون تومن بهش میداد:thumbsdownsmiley:

یارانه اش حدودا 18 و نیم میلیون میشد:imoksmiley:

لینک به دیدگاه

سارا من از نزديك اين قوم و ديدم 26زن بعضي قديمي ها ميگن نزديك به 35تا مي رسيده اينجوري كه شنيدم حالا رسمي +غير رسمي كل اون روستا از نسل اونهاست از شاه هم جايزه گرفته .بعضي از برادر خواهرا همديگرو نميشناسن و جاهاي ديگه هم شاخه زدن .خدا پدر مادر وايكينگ ها رو بيا مورزه

لینک به دیدگاه
سارا من از نزديك اين قوم و ديدم 26زن بعضي قديمي ها ميگن نزديك به 35تا مي رسيده اينجوري كه شنيدم حالا رسمي +غير رسمي كل اون روستا از نسل اونهاست از شاه هم جايزه گرفته .بعضي از برادر خواهرا همديگرو نميشناسن و جاهاي ديگه هم شاخه زدن .خدا پدر مادر وايكينگ ها رو بيا مورزه

این حاج علی با این آمارش باید جزء قویترین مردان جهان معرفی بشه:ws3:

لینک به دیدگاه

نه گفت زنا تا 50 سالگی مردا 60 سالگی:banel_smiley_4:

:ws28::ws28::ws28:نصف جمعیت ایرانو این تشکیل داده:ws28::ws28::ws28:

چی میکشیدن بچه هاش:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
بنده خدا اخرين زنش چند وقت پيش مثل اينكه فوت كرد بعضي ها وقت نشد بچه دار شن . خدايا منو ببخش شركته مرغ مادر اينقد ر توليد نداشت

:ws28::ws28:

واااااااااااا مگه میشه؟

این حاجی کارش درسته همون یه بار...............:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

بچه ها يه قويتر يافتم ولي ايراني نيست ::

family.jpg

یک خانواده هندی بزرگترین خانوادهای در جهان هستند که همه افراد آن با هم در یک خانه زندگی میکنند.

زیونا چانا بزرگترین خانواده دنیا را دارد .

او به همراه 39 همسر و 94 فرزند و14 عروس و 33نوه اش در یک خانه بزرگ زندگی میکند .البته لفظ ساختمان شاید برای توصیف آن بهتر باشد چون این منزل چهار طبقه بیش از یکصد اتاق دارد و در مرکز دهکده باکتوانگ در ایالت میزورام هندوستان قرار گرفته است .آقای چانا به روزنامه سان گفت :من از اینکه بنده خاص خدا بوده ام خوشحالم و او مسئولیت نگهداری از افراد زیادی را به من داده است .من از اینکه 39 همسر دارم و بزرگترین خانواده جهان را اداره می کنم خوشحالم.اداره این اردوگاه بزرگ به انضباط نظامی نیاز دارد و زاتیانگی مسن ترین همسر چانا وظیفه نظم و ترتیب دادن به امور این منزل بزرگ و شست و شو، پخت وپز و تمیز کردن را برعهده دارد . برای یک وعده غذای این عده بیش از 30 مرغ ،شصت کیلو سیب زمینی و 100 کیلو برنج نیاز است .آقای چانا سابقه ازدواج با ده زن در یک سال را هم دارد و همیشه جوان ترین زن با اوزندگی می کند و سایر زنان باید در سایر اتاقها و طبقات منزل باشند.رینکمینی یکی اززنان او که 35 سال دارد چانا را خوش تیپ ترین مرد دهکده می داند .او 17 سال قبل و پس از نامه ای که از چانا برای دعوت به زندگی مشترک دریافت کرد به عقد او درآمد.چانا با وجود اداره این تعداد همسر باز هم به فکر ازدواج است و در تدارک سفری به آمریکا برای ازدواجی جدید در آنجاست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...