رفتن به مطلب

شما وختی بسوزید چرا می کنید؟!

ارسال های توصیه شده

ولی من معمولا وختی طرف منو قاقول فرض کنه اینکارو می کنم

البته همش میگم عجب

عجب

:ws3:

سوزش فرق فوکوله

پری چی شد کنکور ارشد:icon_redface:

آخه مشکل اینجاست که تو مملکت ما هیچ کاری از دستت بر نمی آد جز اینکه سکوت کنی

یا خیلی با استعداد باشی بری جبران کنی!

کی گفته من کنکور داشتم؟:whistle:

وختی استارتر خودش بحثو منحرف میکنه :::

از بس که مهلبونه پیه حسودیت میشه؟:ws3:

اما من جواب نمی دم اکثر اوفات که طرفم نفمه من سوختم چون همه هدف اون از انجام هر کاری اینه که عکس العمل منو ببینه و بفهمه که من سوختم و کبف کنه!!

اما من هیچ واکنشی نمی دم و اونم تیرش می خوره به سنگ!حداقل دلم خوشه که نذاشتم بفهمه چقدر سوختم!!:ws37:

عوضش یه جای دیگه به خدمتش می رسم

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 65
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آخه مشکل اینجاست که تو مملکت ما هیچ کاری از دستت بر نمی آد جز اینکه سکوت کنی

یا خیلی با استعداد باشی بری جبران کنی!

کی گفته من کنکور داشتم؟:whistle:

از بس که مهلبونه پیه حسودیت میشه؟:ws3:

اما من جواب نمی دم اکثر اوفات که طرفم نفمه من سوختم چون همه هدف اون از انجام هر کاری اینه که عکس العمل منو ببینه و بفهمه که من سوختم و کبف کنه!!

اما من هیچ واکنشی نمی دم و اونم تیرش می خوره به سنگ!حداقل دلم خوشه که نذاشتم بفهمه چقدر سوختم!!:ws37:

عوضش یه جای دیگه به خدمتش می رسم

افرین

دختر زیرک و باهوش و خوشگل من:aghosh::aghosh:

لینک به دیدگاه
افرین

دختر زیرک و باهوش و خوشگل من:aghosh::aghosh:

کی من ؟:girl_blush2::w127:

ولی انصافا بعدا از زبون بقیه شنیدم که یارو وقتی دیده من هیچی نگفتم و به قول یارو محل فلانش هم نذاشتم خودش بیشتر سوخته!!

لینک به دیدگاه

راستش اينقدر تو زندگيم سوختم كه ديگه سوختن رو احساس نميكنم.اما اونموقعا كه يه خورده حس سوختن داشتم سكوت ميكردم.شايد نبايد سكوت ميكردم تا الان دچار بي احساسي نشم.:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
ولی تجربه ثابت کرده اگر سکوت کنی.دفعه های بعد بدتر میشه.

اشتباهی که من میکردم.و الان دیگه نمیکنم

اگه طرف مقابل ادم منطقی باشه با سکوتت همه چیو متوجه میشه ولی اگه کبک باشه همون بهتر که باهاش درنمیفتی.

لینک به دیدگاه

ما تا مي سوزيم يكي كه بي ازاره را مي سوزانيم چون در مورد عصباني بودنمون سوال مي كنه پس اون كسي ما رو ميسوزونه كه علت سوختنمون وسوال ميكنه پش حقشه:167: بسوز تا بسوزيم

لینک به دیدگاه
ما تا مي سوزيم يكي كه بي ازاره را مي سوزانيم چون در مورد عصباني بودنمون سوال مي كنه پس اون كسي ما رو ميسوزونه كه علت سوختنمون وسوال ميكنه پش حقشه:167: بسوز تا بسوزيم

نامرد .

زورتو به اون كه سوزونده برسون

لینک به دیدگاه

سکوت میکنم.بغض میکنم.

اتفاقا من یه همکار دارم که از صبح که میرسه شرکت تا غروب که از هم جدا شیم مدام در حالِ اذیت کردن منه.

یه حرفایی بهم میزنه که دیوار ترک میخوره.اما هیچوقت جوابشو ندادم.سرِ کسی هم خالی نمیکنم.

در کل تو سری خورم ملسه.:4564:

لینک به دیدگاه
نامرد .

زورتو به اون كه سوزونده برسون

بابا شوخي كردم اين واقعا بي رحميه .اووووووووووووووووووووووووووف ميسوزم يكي منو تو جمع بسوزونه ايشالاه جيز به جيز بشه

لینک به دیدگاه
سکوت میکنم.بغض میکنم.

اتفاقا من یه همکار دارم که از صبح که میرسه شرکت تا غروب که از هم جدا شیم مدام در حالِ اذیت کردن منه.

یه حرفایی بهم میزنه که دیوار ترک میخوره.اما هیچوقت جوابشو ندادم.سرِ کسی هم خالی نمیکنم.

خواهر جان توكه اشك مارو در اوردي همون ديوارهايي كه ترك خوردن تو سرش خورد شن :ws44:

لینک به دیدگاه
بابا شوخي كردم اين واقعا بي رحميه .اووووووووووووووووووووووووووف ميسوزم يكي منو تو جمع بسوزونه ايشالاه جيز به جيز بشه

ايشالله سوسك شاخ دار شه . :ws3:

لینک به دیدگاه

بستگی داره به نوع سوختگیش

اگه از نوع کوچه بازاری باشه که سعی میکنم طرفمو بسوزونم

اگه از سر نادانی طرفم باشه بیخیالش میشم

ولی اگه سوختگی شدید باشه و از اون نوعی باشه که امروزه زیاد پیش میاد مخصوصا از طریق صدا و سیما و دیگران لبخند تلخ میزنم و سعی میکنم واقعیت رو واسه اونایی که فکر میکنن خوشحالن از اینکه دارن میسوزنشون بگم تا شاید این خفتگان بیدار شوند.

لینک به دیدگاه
سکوت میکنم.بغض میکنم.

بلاخره سکوت شکسته میشه.....:4chsmu1:

لینک به دیدگاه

من وقتی یکی بسوزونتم اول سکوت می کنم یه پوزخندی چیزی میزنم که بفهمه دیگه نباید ادامه بده

ولی اگه ادامه بده( کلا یا آدمیم یا قاطی نمی کنم یا اگه قاطی کنم دیگه غریبه و آشنا سرم نمیشه:4chsmu1:)

سرش جیغ می کشم یا با دادو بیداد جوابشو میدم تا دلم خنک شه:w16:

لینک به دیدگاه
تو دل مورچه چی میگذره؟...تو دل پشه چی میگذره؟......پشه ها دعوا میکنن....مورچه ها حال میکنن...خودم دیدم....اما ندیدم پشه ای بغز گلوشه بگیره...........

بغض!:banel_smiley_4:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
اگه یه کسی یا کسایی یه کاری کنن یا حرفی بزنن که شما بسوزید چیکار می کنید؟

درمقابل :

بهش فحش میدید؟

می پرید میزنیدش؟

دست پیش میگیرد پس نیافتید؟

جنجال راه می اندازید؟

طرفو می کشید؟

جو رو سعی می کنید به نفع خود مصادره کنید؟

دروغای شاخ دار میگید؟

تهمت میزنید درحد اعلا؟

میزنید زیر گریه؟

میزید رو یخ میشنید تا سوزش تون برطرف بشه؟

از پمادسوختگی استفاده می کنید؟

چیکار می کنید:ws3:

یه لبخند ساده.

زبون تنها عضوی از بدنه که استخوان نداره ولی می تونه حرفش تا عمق استخون و وجود نفوذ کنه و زخمیش کنه.

کسی که این کارو می کنه یا همیشه زندگیش از تعادل روانی خارجه، این کار شده تفریح براش. سعی می کنم خودش رو درک کنم که کلا تعطیله!!!

و یا توی اکثر مواقع حتما توی یه شرایطی قرار گرفته که موقتا اعصابش به هم ریخته ست. نا خودآگاه حرفی زده. که باز هم سعی می کنم این بار شرایطش رو درک کنم.

سخته ولی این کار رو می کنم.

به قولی : همه فهمیدن همه بخشیدن است.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...