رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 256
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آره... قبلن بازش میکرد الان یکی دوهفتس هنگ میکنه :sigh:

دوست عزیز فایلتون با ریلیز اتوکد همخونی نداره

فایل رو اینجا قرار بدید تا چک کنیم:a030:

لینک به دیدگاه
فایل مشکلی نداره...مشکل از اتوکدمه...:5c6ipag2mnshmsf5ju3نمیدونم مشکل هنگ کردنشو از کجا و چجوری میتونم حل کنم:4564:

این حرف مینا خانم رو انجام دادید که اول اتوکرد رو باز کنید بعد فایلتونو باز کنید منم زیاد به این مشکل بر خوردم جواب میده

لینک به دیدگاه
این حرف مینا خانم رو انجام دادید که اول اتوکرد رو باز کنید بعد فایلتونو باز کنید منم زیاد به این مشکل بر خوردم جواب میده

بله..انجام دادم ولی فرقی به حالش نکرد:sigh: بیخیال... ببینم چی کارش میتونم بکنم:hanghead: از همه دوستانی ک لطف کردنو نظر دادن و راهنمایی کردن بی نهایت ممنونم... تشکرات فراوان:icon_gol::icon_gol::icon_gol: شبتون بخیر...

لینک به دیدگاه
بله..انجام دادم ولی فرقی به حالش نکرد:sigh: بیخیال... ببینم چی کارش میتونم بکنم:hanghead: از همه دوستانی ک لطف کردنو نظر دادن و راهنمایی کردن بی نهایت ممنونم... تشکرات فراوان:icon_gol::icon_gol::icon_gol: شبتون بخیر...

nv n, phgj hdk hjthr ld,tji d;d hdk;i thdgj,k odgd sk'dk fhai

در دو حالت این اتفاق میوفته یکی اینکه فایلتون خیلی سنگین باشه و دیگری اینکه فایل مربوط به اتوکد های بالای 2011 باشه و مال شما 2011 هستش

در صورتی فایلی رو قبلا هم استفاده کردید و یک بار با سیستمی دیگه که اتوکد بالاتر داره استفاده کنید و سیو بگیرید دیگه روی 2011 باز نمیکنه

همه ی فایلهارو باز نمیکنه یا فقط با این و موارد اندکی مشکل داره؟

لینک به دیدگاه

تو اتوکد یه فایل ساده کر کنید،بعد باز کنید ببینید با همه فایلها این مشکل رو داره یا فقط فایلی که مورد نظرتون بوده

لینک به دیدگاه
nv n, phgj hdk hjthr ld,tji d;d hdk;i thdgj,k odgd sk'dk fhai

در دو حالت این اتفاق میوفته یکی اینکه فایلتون خیلی سنگین باشه و دیگری اینکه فایل مربوط به اتوکد های بالای 2011 باشه و مال شما 2011 هستش

در صورتی فایلی رو قبلا هم استفاده کردید و یک بار با سیستمی دیگه که اتوکد بالاتر داره استفاده کنید و سیو بگیرید دیگه روی 2011 باز نمیکنه

همه ی فایلهارو باز نمیکنه یا فقط با این و موارد اندکی مشکل داره؟

سلام دوباره... ن...اینارو خودمم میدونمو رعایت کردم...کلن یکی دوهفتس اینجوری شده ارور میده همش..فایلای کدو نصف و نیمه لود میکنه وسط کار دیگه فایلو بالا نمیاره... :hanghead:مشکلم بیشتر با خود نرمم افزاره کده..همش گیر میکنه...:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
تو اتوکد یه فایل ساده کر کنید،بعد باز کنید ببینید با همه فایلها این مشکل رو داره یا فقط فایلی که مورد نظرتون بوده

دو سه تا فایل دیگه هم باز کردم باز همین جوری شد ولی ی فایل ساده ک خودم کار کردمو بعد باز کردم مشکلی نداشت باهاش...فک کنم با فایلای سنگین مشکل پیدا کرده :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
مینا جونم ممنون از راهنماییت ولی بازم همون شکلیه...نقشه رو بالا نمیاره اصن :hanghead::4564:

ss.rar

حجم فایل اتوکدت چقدره؟

یه نکته ی دیگه به نت وصل نبودی موقع کار یوقت خودکار آپدیت به و نیمه بمونه؟

چون میگی تازه اینطور شده گفتم:ws38:

لینک به دیدگاه
حجم فایل اتوکدت چقدره؟

یه نکته ی دیگه به نت وصل نبودی موقع کار یوقت خودکار آپدیت به و نیمه بمونه؟

چون میگی تازه اینطور شده گفتم:ws38:

والا قبلنم وصل بود ب نت موقع کار کردن با کد ولی مشکلی پیش نمیومد :ws52: خب اگه اینجوریه چجوری میشه آپدیتشو کامل کرد؟؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3 حجم فایلم 144 مگ!:hanghead:

لینک به دیدگاه
والا قبلنم وصل بود ب نت موقع کار کردن با کد ولی مشکلی پیش نمیومد :ws52: خب اگه اینجوریه چجوری میشه آپدیتشو کامل کرد؟؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3 حجم فایلم 144 مگ!:hanghead:

کاری نمیشه کرد باید دوباره نصب شه برنامه ولی چون با بقیه فایل ها مشکلی نداری و فقط با همینه احتمال اش کمه : )

144 تا خب سنگینه احتمالاً سیستم ات کشش نداره : )

لینک به دیدگاه
کاری نمیشه کرد باید دوباره نصب شه برنامه ولی چون با بقیه فایل ها مشکلی نداری و فقط با همینه احتمال اش کمه : )

144 تا خب سنگینه احتمالاً سیستم ات کشش نداره : )

پس چجوری قبلن کششو داشت الان نداره؟:4564::4564: عجب بدبیارییییییعی!:sad0:باشه..ممنونم مینا جون:icon_gol:

لینک به دیدگاه
پس چجوری قبلن کششو داشت الان نداره؟:4564::4564: عجب بدبیارییییییعی!:sad0:باشه..ممنونم مینا جون:icon_gol:

دیگه از این چیزایی که بطور کلی گفتیم خارج نیست :|

یا فایل کدات مشکل پیدا کرده و یل دیگر گزینه هایی که گفتیم :|

با یه سیستم دیگه امتحان کنن ببین جواب میده

خواهش میکنم کاری که از دستمون بر نیومد انجام بدیم :(

لینک به دیدگاه
دیگه از این چیزایی که بطور کلی گفتیم خارج نیست :|

یا فایل کدات مشکل پیدا کرده و یل دیگر گزینه هایی که گفتیم :|

با یه سیستم دیگه امتحان کنن ببین جواب میده

خواهش میکنم کاری که از دستمون بر نیومد انجام بدیم :(

اصن گاوم بد جور زائیده...:icon_pf (34):سیستم دیگه ای فلن در دسترس نیس متاسفانه:hanghead:ببینم چیطو میشه ...تنکیو ورررررری ماچ!:a030:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
با سلام.

2myc079i5ksi8i6xerlz.jpg

این پلان من :

خیلی حوصله میخواد قطعه صنعتی بهتره :hanghead:

من اول لایه هارو درست کردم دیوار ها رو کشیدم بعدبا لایه دلخواه یه خط کشیدم با دستورhome>> clipbord >> match proper.... بعد رو خطی که کشیدم کلیک کردم بعد رو خط هایی که رنگش باید عوض شه .

بعد در ها رو خودم کشیدم که دیدم تو ابجکت ها هم این در بود . :hanghead:

بعد ابجکت ها از همه بیش تر وقت گرفت ctrl+c و بعد ctrl+v . مقیاس و چرخوندن و کپی کردن . این مدلی من کشیدن اولین پلان بود کشیدم . :hanghead::ws3:

1431519236411.gif

لینک به دیدگاه
این پلان من :

خیلی حوصله میخواد قطعه صنعتی بهتره :hanghead:

من اول لایه هارو درست کردم دیوار ها رو کشیدم بعدبا لایه دلخواه یه خط کشیدم با دستورhome>> clipbord >> match proper.... بعد رو خطی که کشیدم کلیک کردم بعد رو خط هایی که رنگش باید عوض شه .

بعد در ها رو خودم کشیدم که دیدم تو ابجکت ها هم این در بود . :hanghead:

بعد ابجکت ها از همه بیش تر وقت گرفت ctrl+c و بعد ctrl+v . مقیاس و چرخوندن و کپی کردن . این مدلی من کشیدن اولین پلان بود کشیدم . :hanghead::ws3:

1431519236411.gif

آفرین

فقط یه سوال رنگ زمینه صفحه ات چشمتُ اذیت نمیکنه :|

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...