رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام

تریم که وصل نمیکنه!

تریم پاک میکنه : )

دستور فیلتُ احرا کن ...

زدن f انتخاب خطوط مورد نظر و اینتر:a030:

:icon_pf (34)::icon_pf (34):

نمیدونم چرا این مدلی شدم :hanghead:

ممنونم . :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 256
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

با سلام. من تریم رو میزنم این قسمت به هم وصل نمیشه . بقیه جاها جواب داد .

1429719770331.gif

قبلا هم پرسیده بودی

باید توی یک راستا باشند

بعد از اجرای تریم باید شیفت رو نگه داری که بشه extend بعد به هم وصل میکنه

یکی رو امتداد بده بعد با تریم وصل کن و سپس اضافه ها رو حذف کن

لینک به دیدگاه
قبلا هم پرسیده بودی

باید توی یک راستا باشند

بعد از اجرای تریم باید شیفت رو نگه داری که بشه extend بعد به هم وصل میکنه

یکی رو امتداد بده بعد با تریم وصل کن و سپس اضافه ها رو حذف کن

ممنونم میدونم.

باید حواسمو بیش تر جمع کنم !! :hanghead::w16:

لینک به دیدگاه
ممنونم میدونم.

باید حواسمو بیش تر جمع کنم !! :hanghead::w16:

ضمن تایید صحبت های دوستان مینا و حمید

قبلا پرسیده بودیا

این مشکل وقتی پیش میاد از دستور آفست استفاده میکنی و بعد میخوای گوشه هارو تکمیل کنی

لینک به دیدگاه
ضمن تایید صحبت های دوستان مینا و حمید

قبلا پرسیده بودیا

این مشکل وقتی پیش میاد از دستور آفست استفاده میکنی و بعد میخوای گوشه هارو تکمیل کنی

:ws28:

ممنونم . 100 درصد متوجه شدم که خیلی حواسم پرته . :hanghead:

لینک به دیدگاه

با سلام.

برای ابجکت ها یاید دونه دونه هر ابجکتی رو در قالب یک فایل دربیارم بعد بلوک رو وارد ترسیمم کنم اینکار که سخته راه حل اسون تر وجود نداره !!!

خو جوونا الان خسته ن سخته

لینک به دیدگاه

با سلام.

برای ابجکت ها یاید دونه دونه هر ابجکتی رو در قالب یک فایل دربیارم بعد بلوک رو وارد ترسیمم کنم اینکار که سخته راه حل اسون تر وجود نداره !!!

منظورت دقیقا چیه

نمونه بیار

لینک به دیدگاه
منظورت دقیقا چیه

نمونه بیار

دارم پلان رو میکشم.

میخوام الان سینک و مبلمان اینا رو بیارم تو پلانم .

خب اینا رو دارم ولی تو یه ترسیم چند تا مدلای مختلفه باید بشینم مبلی که میخوام wblock ش کنم بعد از insert block بیارمش تو ترسیمم بعد برای سینک و سرویس بهداشتی و... خو خیلی طول میکشه :banel_smiley_4::hanghead:

لینک به دیدگاه
دارم پلان رو میکشم.

میخوام الان سینک و مبلمان اینا رو بیارم تو پلانم .

خب اینا رو دارم ولی تو یه ترسیم چند تا مدلای مختلفه باید بشینم مبلی که میخوام wblock ش کنم بعد از insert block بیارمش تو ترسیمم بعد برای سینک و سرویس بهداشتی و... خو خیلی طول میکشه :banel_smiley_4::hanghead:

خب همینه دیگه باید دونه دونه بیاری

من راه دیگه ای بلد نیستم شاید بقیه دوستان بتونن کمک کنن

لینک به دیدگاه

با سلام .

برای وارد کردن ابجکت ها من از کادر اینسرت specify on-screen رو انتخاب میکنم ولی بعد اوکی کردن باز ابجکتم میره یه قسمت دیگه چرا ؟ جایی که من انتخاب میکنم نمیاد ؟

یه دونه دیگه هم برای برابر کردن مقیاس راهی هست که بفهمم که مقیاس چند بدم یا باید عددا رو امتحان کنم تا متناسبه پلانم بشه ؟؟؟من با اسکال این کار رو انجام دادم stretchش کردم تا به اندازه نقشه م بیاد .

لینک به دیدگاه
خب همینه دیگه باید دونه دونه بیاری

من راه دیگه ای بلد نیستم شاید بقیه دوستان بتونن کمک کنن

با سلام.

اینو میتونیم ctrl+c , ctrl+v حل میشه لازم نیست این کار رو کنیم .

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
دستور polygon وقتی فقط طول اضلاع رو داریم، چطوری رسم میشه؟ ( مثلا مثلثی به طول 24 س)

با سلام.

شما تعداد اضلاع رو 3 بزنید اندازه طول اوکی میشه :w16:

لینک به دیدگاه
با سلام.

شما تعداد اضلاع رو 3 بزنید اندازه طول اوکی میشه :w16:

:icon_pf (34)::icon_pf (34):

بعد از وارد کردن تعداد رو صفحه کلیک میکردم بعد یا انداره شعاع دایره محیطی رو میخواست یا دایره محاطی و من اندازشو نداشتم :ws3:

حالا درست شد:a030:

لینک به دیدگاه

سلام بهمه دوستان...:ws37:وقتتون بخیر....

ببخشین من ی مشکلی برام تو اتوکد پیش اومده... این که ی چن وقتیه که وقتی ی فایل کد رو باز میکنم تا حدود 93 درصد اینا لود میشه ولی بقیش ارور میده و باز نمیشه...:hanghead: بنظرتون راه حلی هس ک مشکلم حل بشه؟؟ ممنون :icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

ببخشین من ی مشکلی برام تو اتوکد پیش اومده... این که ی چن وقتیه که وقتی ی فایل کد رو باز میکنم تا حدود 93 درصد اینا لود میشه ولی بقیش ارور میده و باز نمیشه...:hanghead: بنظرتون راه حلی هس ک مشکلم حل بشه؟؟ ممنون :icon_gol::icon_gol:

درود

دوست عزیز یکی از فایلهایی که موقع باز کردن باهاش به مشکل بر میخورید رو همینجا بگذارید و یه تصویر هم از اروری که میده

لینک به دیدگاه

سلام دوباره..

منظورم اینه کلن اتوکدم هنگ میکنه...فایلو ک باز میکنم ی دایره آبی همش میچرخه بعدشم نقشهه لود نمیشه :5c6ipag2mnshmsf5ju3 من کلن با آپلود فایل تو سایت مشکل دارم :hanghead:

لینک به دیدگاه

سلام

اضافه میکنم به چیزی که ناصر گفت

اول برنامه اتوکدُ کامل باز کن بعد از قسمت اصلی اُپن کن فایلتُ احتمالاً درست بشه .

لینک به دیدگاه
سلام

اضافه میکنم به چیزی که ناصر گفت

اول برنامه اتوکدُ کامل باز کن بعد از قسمت اصلی اُپن کن فایلتُ احتمالاً درست بشه .

مینا جونم ممنون از راهنماییت ولی بازم همون شکلیه...نقشه رو بالا نمیاره اصن :hanghead::4564:

ss.rar

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...