رفتن به مطلب

شایعات انجمن نو اندیشان

Amin

ارسال های توصیه شده

الآن از خونه پاكزاد خبر دادن كه دكتر موقع خواستگاري سيگار كشيه و مينا(عروس) پس افتاده بردنش بيمارستان. البته خيليم ناراحن نشين جيمي ميگه طوري نيست خرج بيمارستان زياد نميشه فقط بايد كرايه ماشين چيز رو تا بهشت زهرا بدن :icon_pf (34):

براي شادي روح تازه گذشته ... :ws21:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 442
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

الآن از خونه پاكزاد خبر دادن كه دكتر موقع خواستگاري سيگار كشيه و مينا(عروس) پس افتاده بردنش بيمارستان. البته خيليم ناراحن نشين جيمي ميگه طوري نيست خرج بيمارستان زياد نميشه فقط بايد كرايه ماشين چيز رو تا بهشت زهرا بدن :icon_pf (34):

براي شادي روح تازه گذشته ... :ws21:

خدا بیامرزتش...:4564:

بی ادبااااااااااا..........................میدونید امشب چه شبیه........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

امشب چه شبی است.......dance3.gifdance3.gifdance3.gif

لینک به دیدگاه

شايعه شده شوراي عالي انقلاب فرهنگي مقرر نموده كه از اين به بعد رئيس تمامي دانشگاهها و دانشكده ها و گروه ها بايد فقط شهرسازي خونده باشه و در تبصره اي اذعان ميدارد كه اگر در تحصيلات فرديدر كارد مديريتي دانشگاه ها و موسسات علمي معماري باشد، شخص بايد حقوقي را كه تا كنون به علت اين پست دريافت نموده را به خزانه برگرداند چون به علت عدم صلاحيت حقوقي كه دريافت ميكرده حرام بوده است.

لینک به دیدگاه
10.png

عه کی؟:w02:

..............................................................................................

)

اول اسمش عسل داره:ws3: دومش و نمیگم تابلو نشه محمد بره سراغش:ws3:

دیده هرچی تو امضا و این ور اومد خواهش تمنا میکنه فایده نداره میخواد کودتا کنه!

لینک به دیدگاه
شايعه شده به علت خورشيد گرفتگي امروز ستاره انجمن توي روزم پيدا بوده :ws52:

همون شما بودی زجر دادی مردمو کافی بود .... من مراتب سپاسگراریمو اعلام میکنم ...:girl_in_dreams:

لینک به دیدگاه
همون شما بودی زجر دادی مردمو کافی بود .... من مراتب سپاسگراریمو اعلام میکنم ...:girl_in_dreams:

:ws52:

يعني ميگي شايعه شده شيخ اون ماهه بوده كه امروزجلوي خورشيد رو گرفته :ws52:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...