رفتن به مطلب

شایعات انجمن نو اندیشان

Amin

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان از این به بعد هر کس هر شایعه ای شنید اینجا مطرحش کنه :ws2:

اولین شایعه رو خودم میگم .faryade_sokooot (خودم) هفته دیگه برای مدت 2 ماه میره منطقه :ws18:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 442
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ما که دیگه کچلی نداریم تو انجمن. همه موهامون اینطوری شده: :ws3:

همین الان بهم پیغام دادن که انجمن نواندیشان جز کاندیداهای برترین انجمن های علمی جهان تو سال 2009 شده.:w58:

لینک به دیدگاه

بعضی شایعات واقعیت پیدا می کنند .مثلا اینکه شایعه شده من دارم میرم منطقه داره واقعیت پیدا می کنه و من به زودی برای مدت 2 ماه از حضور شما مرخص میشم .حلالم کنید :ws44:

انشالله شایعه محمد هم به واقعیت برسه .

لینک به دیدگاه

زیاد در مورد فرمانده ما صحبت نکنید اخه یکی از کادریامون هم عضو انجمنه :ws3:

ابوذر اگر شایعه نبود چی ؟

اگر شایعه نبود و من رفتم باید روزی 3 تا پست تو تالار مکانیک بذاری :ws2: ترانه خانم منو محمد دیگخ تا اطلاع ثانوی کچل نمی کنیم :ws13: اما این که محمد سر فرماندمونو شکسته را تکذیب نمی کنم :ws3:

لینک به دیدگاه

اتفاقا طراحی همین پیچو و مهره هم خودش عالمی داره :ws2: ابوذر به جای این حرفا یه 2 تا شایعه جدید بگو که ممکنه واقعی بشن

لینک به دیدگاه

شایعه از اینترنت زده شدنت دروغه .

شایعه رفتنت برای 2 ماه درسته .

شایعه مدیر جدید شهر سازی هم درسته از همین جا به مدیر جدید تبریک عرض می کنم.انشالله بهتر از ابوذر باشی :ws2:

لینک به دیدگاه

اختیار دارید هوش از خودتونه :ws6:

شایعه شده 2 نفر با هم قهر کردند :ws3: نمی تونم بگم که کیا اگر هم کسی می دونه نگه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...