رفتن به مطلب

شایعات انجمن نو اندیشان

Amin

ارسال های توصیه شده

شایعه شده که عده ای ناشناس از طریق ایمیل به کاربران سعی در تشویش اذهان عمومی دارن :thumbsdownsmiley:

دیدم دیروز یکی ایمیل زد به من گفت که این محمد چقد ادم بدیه...زیرآبشو بزنیم...:jawdrop:

نمیدونم بعضیا با اینکه اتاق شیشه ایشون هنوز فعاله چطوری وقت میکنن از این ایمیلا بفرستن

:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 442
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آخ جووووووووووووننننننننننننننننن.................... :ws3: :ws3: :ws3: :ws3:

شایعه بازارههههههههههه........... :ws3: :ws3: :ws3: :ws3:

آقا خبر دارین محمد قراره بره خواستگاری............ :ws3: :ws3: :ws3: :ws2:

دلیلش هم کم پیدا بودنش تو انجمن............. :ws2:

لینک به دیدگاه
دیدم دیروز یکی ایمیل زد به من گفت که این محمد چقد ادم بدیه...زیرآبشو بزنیم...:jawdrop:

نمیدونم بعضیا با اینکه اتاق شیشه ایشون هنوز فعاله چطوری وقت میکنن از این ایمیلا بفرستن

شایعه شده بعضیا اطلاعات عمومیشون ضعیفه، از مسابقه کشیدن کنار ! :ws42:

لینک به دیدگاه
شایعه شده بعضیا اطلاعات عمومیشون ضعیفه، از مسابقه کشیدن کنار ! :ws42:

شایعه شده بعضیا به خاطر اینکه میخواستن کله ی کچلشون رو بقیه نبینن هفته پیش نرفته نمایشگاه سر قرار

لینک به دیدگاه
شایعه شده که عده ای ناشناس از طریق ایمیل به کاربران سعی در تشویش اذهان عمومی دارن :thumbsdownsmiley:

شایعه شده گروهی دیگر هم به همکاری هوش سیاه سعی در هک کردن مدیران انجمن دارن و تا بحال موفق به هک کردن چند مدیر شدن. :scared9:

برخی شایعات نیز خبر از این میرساند که این دو گروه رابطه نزدیک و متقابلی با هم دارن.

لینک به دیدگاه

طی تحقیقاتی گسترده مشخص شد که بعضی از مدیران انجمن نواندیشان با همکاری ارتش سایبری سپاه پاسداران و همچنین سربازان گمنام 3شهرساز باشگاه مهندسان ایران را به خاک نشاندند.البته بعد از چند روز باشگاه به روال سابق خودش برگشت.

اینها رو از من نشنیده بگیرید.

البت تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها.

دینگ دینگ.

200407.gif

962780.gif

854712.gif

لینک به دیدگاه
طی تحقیقاتی گسترده مشخص شد که بعضی از مدیران انجمن نواندیشان با همکاری ارتش سایبری سپاه پاسداران و همچنین سربازان گمنام 3شهرساز باشگاه مهندسان ایران را به خاک نشاندند.البته بعد از چند روز باشگاه به روال سابق خودش برگشت.

دینگ دینگ.

200407.gif

962780.gif

854712.gif

شایعه شده یوزا هم تو این قضیه دستی داشته

و رابط بین بیت حاج آقا خیارکی و ادمین اینجا بوده:w16:

لینک به دیدگاه
حاج آقا خیارکی کجاست کسی ازش خبر داره؟:ws44:

من عاشقشم:icon_redface:

هم حاج آقا خیارکی و هم یوزا هر دو مرحوم شدن...

آخرین اطلاعیه هم با نام یوزا (ره ) از بیت حاج آقا منتشر شد...:ws44:

لینک به دیدگاه

دینگ دینگ.

200407.gif

962780.gif

854712.gif

میگم بوی خون میاد!!!

پس بگو

ادمین زندست؟؟؟:banel_smiley_52:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

شایعه شده مهسا سردسته نیروی سیبیلوها به اسارت نیروهای ناشناس دراومده و این گروه اقدام به زدن سیبیل های این شخص کرده است. :ws28:

همینجا نابودی گروه سیبیلوها رو به همه عزیزان انجمن تبریک میگم. به همین مناسبت امشب مراسم جشنی در پروفایل مهسا برگزار میشه و از کلیه دوستان دعوت به عمل میاد تا در این جشن حضور داشته باشن :ws17:

مکان: http://www.noandishaan.com/forums/member.php?u=532

زمان: شنبه ساعت 11 تا .... شب

لینک به دیدگاه
شایعه شده مهسا سردسته نیروی سیبیلوها به اسارت نیروهای ناشناس دراومده و این گروه اقدام به زدن سیبیل های این شخص کرده است. :ws28:

همینجا نابودی گروه سیبیلوها رو به همه عزیزان انجمن تبریک میگم. به همین مناسبت امشب مراسم جشنی در پروفایل مهسا برگزار میشه و از کلیه دوستان دعوت به عمل میاد تا در این جشن حضور داشته باشن :ws17:

نامردمو لوتون میدم:icon_razz:

لینک به دیدگاه

واااااااااااااااای مُردم از خنده... :ws28:

من شب هستم... :ws50:

لینک به دیدگاه

به به .. مي بينم كه اخباري مبني بر درگذشت عبدالمهسا ليته به گوش مي رسه .

زنده باد سربازان گم نام امپراطوري - زنده باد خاك نوانديشان - مرده باد محارب

لینک به دیدگاه

بچه ها دیشب داشتم با ادمین تلفنی حرف میزدم... در مورد اینکه چرا سایت بعضی وقتا هنگ میکنه

یه چیزی گفت که مفهومش این بود

البته غیر مستقیم گفت هااااا:ws3:

از این به بعد کل آی پی های کاربران چک میشه.

یعنی اینکه جاسوس گذاشته

البته از نوع الکترونیکیش

از من نشنیده بگیرید

من رفتم تا نیومده خفتم کنه:w410:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...