رفتن به مطلب

درد نامه بهنوش بختیار (این قدر با آبروی دیگران بازی نکنید )

ارسال های توصیه شده

که چی ندااره اینا از خداشون عکساشون یا فیلمهای شخصیشون منتشر یشه تا قیمتشون بالا بره ..قیمت کااری...همه هنر پیشه های دنیاا این سیاستو دارند و اینطوری خیلی از روزنامه ها و مردم رو به طرف خودشون می کشند..

اگه اینطور باشه که من قبول ندارم مسلما این شامل عکسای رختخواب طرف! نمیشه!حتی همون هالیودش

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 65
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اگه اینطور باشه که من قبول ندارم مسلما این شامل عکسای رختخواب طرف! نمیشه!حتی همون هالیودش

سخن شماا متین ولی شهرت و ثروت اینطوریه....

مثلا زهرا میر ابراهیمی با انتشار اون فیلمش یه اقامت فرانسه رو گرفت ..چطور ممکنه طرف فیلم س ک س اش با یکی رو رو اونهم به صورت فیلم بده دست میردم؟؟؟ اصلا مگه فیلی می گیرند باز کلیپ بود یه چیزی ولی یه فیلم؟؟؟

حتی اون هالیوودش زیااده من خودم ماله پاریس هیلتون رو دیدم که خودش تو اتاقش یه دوربین گذاشته بود و یه مرد رو آورد کارشونو کردند و بعدش هیلتون گذاشت تو youtube میدونه چقدر بازدید کننده داشت در عرض 25 روز 14 میلیون نفر؟؟؟

لینک به دیدگاه

مثلا زهرا میر ابراهیمی با انتشار اون فیلمش یه اقامت فرانسه رو گرفت ..چطور ممکنه طرف فیلم س ک س اش با یکی رو رو اونهم به صورت فیلم بده دست میردم؟؟؟ اصلا مگه فیلی می گیرند باز کلیپ بود یه چیزی ولی یه فیلم؟؟؟

حتی اون هالیوودش زیااده من خودم ماله پاریس هیلتون رو دیدم که خودش تو اتاقش یه دوربین گذاشته بود و یه مرد رو آورد کارشونو کردند و بعدش هیلتون گذاشت تو youtube میدونه چقدر بازدید کننده داشت در عرض 25 روز 14 میلیون نفر؟؟؟

چه چندش آور!

اینا مریضن.مشکل روحی روانی دارن.

لینک به دیدگاه

با بخشی از حرفتون موافقم اما خواهش میکنم جمع نبندید و بدونید هیچ چیزی قطعیت نداره :a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...