رفتن به مطلب

درد نامه بهنوش بختیار (این قدر با آبروی دیگران بازی نکنید )

ارسال های توصیه شده

آروم تر حرکت کن،گنجشکک اشی مشی......

زیاد تند بری،مثل خودت میشم.:icon_gol:

تند نرفتم اسی

ولی اگه میخواین دیگه حرف نمیزنم

من هرچی میگم همه فک میکنن باهاشون دعوا دارم

حرف خودشون شوخیه ولی اگه من همون حرفو پسشون بدم جدیه

برو ببین کی واسه اون پستت تشکر گذاشته

معمولا از کساییکه میان در جواب پستام نظر میدن خیلی خوشم میاد و توام یکی از همونایی

اگه بی ادبی کردم ببخش

مخفیانه ازش فیلم بگیره،شما اونجا حضور داشتی؟

در ضمن مسائل خصوصی به کسی ربطی نداره که بخواهد به دیگران درس زندگی بده،شما مسئول زندگی خودت باش.

اگر هم فیلمش را خود طرف بهت داد،بگو من نمیخوام ببینم.....

آخه قلبا دوس دارم ببینم خداییش ولی حالا که تو میگی چشم

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 65
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تو چرا به خودت گرفتی؟

من هم همون زمان اون فیلمو نخواستم ببینم چون مثل اسی فکر میکردم

نه تو منظورت بی غیرت بود اونم به من:ws44:

میرم چوقولیتو به شقایق میکنم

لینک به دیدگاه
نه تو منظورت بی غیرت بود اونم به من:ws44:

میرم چوقولیتو به شقایق میکنم

کی به تو بود آخه دلشم چه نازکه زود گریش میگیره :w00:

تو غیرت داری خوبه

لینک به دیدگاه
تند نرفتم اسی

ولی اگه میخواین دیگه حرف نمیزنم

من هرچی میگم همه فک میکنن باهاشون دعوا دارم

حرف خودشون شوخیه ولی اگه من همون حرفو پسشون بدم جدیه

برو ببین کی واسه اون پستت تشکر گذاشته

معمولا از کساییکه میان در جواب پستام نظر میدن خیلی خوشم میاد و توام یکی از همونایی

اگه بی ادبی کردم ببخش

آخه قلبا دوس دارم ببینم خداییش ولی حالا که تو میگی چشم

لحن صحبت هات تنده،به طور مستقیم طرف را نشانه میگیری......

به هر حال من هم ویرایش کردم حرفم را.......

قلبا یا تحریکا؟

آدم اگه جلوی این غریزه کوتاه بیاد،چنان به زمینش میزند که دیگر توان بلند شدن نخواهد داشت.

مطمئنا چشیدی،برای خیلی هامون پیش اومده وقتی نتونستیم جلوی خودمان را نگاه داریم....

لینک به دیدگاه
کی به تو بود آخه دلشم چه نازکه زود گریش میگیره :w00:

تو غیرت داری خوبه

اون موقع که من داشتم به وجود میومدم تموم شد:ws44:

نخیرم من ندارم:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
لحن صحبت هات تنده،به طور مستقیم طرف را نشانه میگیری......

به هر حال من هم ویرایش کردم حرفم را.......

قلبا یا تحریکا؟

آدم اگه جلوی این غریزه کوتاه بیاد،چنان به زمینش میزند که دیگر توان بلند شدن نخواهد داشت.

مطمئنا چشیدی،برای خیلی هامون پیش اومده وقتی نتونستیم جلوی خودمان را نگاه داریم....

دوس دارم یه چیزی رو بگم

اونم اینکه تقریبا همه داریم یه چیز رو میگیم

هیشکی دوس نداره این چیزارو

هیشکی دوس نداره این جور فیلمارو پخش کنه

البته به عقیده من هر کسی اینکارو کنه بی غیرت نیست اصلا چیزی به نام انسانیت نداره

من معمولا دوس دارم یکمی در هر ابطه ای بحث کنیم

به هیچ عنوانم عصبانی نمیشم

واقعا هم قصدم توهین نیست

ولی دیگه دیگه

دوس دارم یکمی باهم کل کل کنیم نه اینکه دعوا کنیم

کاش همه مثه شما فک میکردن که دیگه هیچوقت تو مملکتمون شاهد همچین چیزایی نبودیم

لینک به دیدگاه
دوس دارم یه چیزی رو بگم

اونم اینکه تقریبا همه داریم یه چیز رو میگیم

هیشکی دوس نداره این چیزارو

هیشکی دوس نداره این جور فیلمارو پخش کنه

البته به عقیده من هر کسی اینکارو کنه بی غیرت نیست اصلا چیزی به نام انسانیت نداره

من معمولا دوس دارم یکمی در هر ابطه ای بحث کنیم

به هیچ عنوانم عصبانی نمیشم

واقعا هم قصدم توهین نیست

ولی دیگه دیگه

دوس دارم یکمی باهم کل کل کنیم نه اینکه دعوا کنیم

کاش همه مثه شما که میکردن که دیگه هیچوقت تو مملکتمون شاهد همچین چیزایی نبودیم

از همون اول حرفتو درست بزن دیگه خوشت میاد اااااااااااااااااااااااااااااااااا:w00:

لینک به دیدگاه

به نظرم نمی شه در مورد همه یکسان قضاوت کرد :ws46:

این درست نیست که یک طرفه بریم به قاضی خوب مطمئنا راضی هم برمی گردیم و هم چنان هم روی نظراتمون تاکید بیشتری می کنیم

بعضی از این عکسا و فیلما ی محافل خصوصی واقعا پنهانی و به دور از اطلاع خود شخص گرفته و پخش می شه و همین مسائلی که برای خیلی ها سرگرمی و یا از روی دشمنیه ، باعث فروپاشی یک خانواده می شه :icon_pf (34):

اما من هم با نظر آقا سینا موافقم که بعضی ها به عمد این کار رو انجام می دن و از این که عکسا و فیلم های شخصشون پخش بشه لذت می برن :banel_smiley_4:

البته در هر دو حالت من هم مخالف دیدن و پخش شدن این عکسا و فیلم ها هستم و تا به حال هم دنبال چنین مسائلی نرفتم

من و تو خدا نیستیم که بخوایم قضاوت کنیم و اگر واقعا از این مورد ناراحتیم تنها کاری که می تونیم انجام بدیم اینه که جلوی خودمون رو بگیریم و به دنبال تهیه این جور کلیپا و عکسا نریم .

لینک به دیدگاه

مثلا اینجور مطالبو شما هاا میگین؟

هناز افشار بازیگر محبوب سینمای ایران در جشنواره فیلم یاری امسال در سوئد حضور داشت ،که باعث شد که طرفدارانش در این جشنواره حضور یابند از این رو دقایقی را با مهناز افشار در سوئد همراه می شویم. در این جشنواره بیشتر طرفداران شما حضور داشتند،درسته؟

مهناز افشار:خوب هر کسی محبوب تر باشد طرفداران بیشتری هم داره(با خنده).ولی فکر نمی کنم اینطور باشه،چون افرادی که در جشنواره یاری حضور داشتند هم برای دیدن من و هم آقای رادان،خانم میلانی و خانم فیروز آذر آمده بودند.

آیا جشنواره یاری امسال موفق تر بود؟

مهناز افشار:این نوع جشنواره برای حمایت و یاری مردم می باشد و حضور بازیگران فقط از روی انسان دوستی و محبت می باشد،اینکه حضور من در جشنواره یاری خیلی موثر بود خوشحالم و خدا را شکر می کنم که توانستیم کمک ها و حمایت های خوبی را در این جشنواره انجام بدهیم.

mahnazafshar01.jpg

فکر می کنید سال بعد هم در این جشنواره شرکت می کنید؟

مهناز افشار:اگر از من دعوت شود حتما در جشنواره یاری شرکت می کنم،چون کار نیکو و خدا پسند را دوست دارم.

در برخی از جشنواره ها شما همیشه همراه خانم میلانی بوده اید،آیا در جشنواره های بعدی در کنار هم خواهید بود؟

مهناز افشار:خانم تهمینه میلانی از بهترین کارگردان های کشور ایران می باشند و برای من افتخاری است که در جشنواره و مراسم ها در کنار ایشون باشم و این را هم بگم که حضور در کنار خانم میلانی به من آرامش می دهد و هیچ گونه ترس و استرسی نخواهم داشت.

خدا را شکر در این جشنواره جنجال زیاد نبود،درسته؟

مهناز افشار:بله جنجال و شایعه سازی و نقد و...در جشنواره یاری اصلا نبود و خیلی خوشحالم که این گونه مسائل پیش نیامد چون شایعه و نقد بی ربط یک جشنواره یا مراسم واقعا من را آزار می دهد.

mah212azafshar03.jpg

در جشنواره فیلم فجر امسال حضور خواهید داشت؟

مهناز افشار:بله حتما در جشنواره فیلم فجر حضور خواهم داشت و فکر کنم دو فیلم قصه پریا و سعادت آباد در جشنواره فیلم فجر امسال نمایش داده شود.

لینک به دیدگاه

:w16:

:icon_pf (17)::icon_pf (17):

انگشتو بزن تو چشش:ws3:کیف میده :ws3:

نگاه کردن یه چیزه!!

پخش کردن یه چیز!

جفتش بده:banel_smiley_4:

من همچین ادعای ندارم

بدم از ریا میاد

بدم از دروغ تو روز روشن میاد

مسئله و مشکل دیدن و ندیدن نیست

چرا باید فیلمی گرفته بشه که بعد بخاد نگران پخش شدنش باشه؟

چرا باید در پارتی شرکت کنه که اگر لو رفت آبروش بره؟

اگر پارتی خوبه پس نباید نگران چیزی باشه

اگه بد پس چرا شرکت کرده

کارهای آدم به اعتقاداتش ربط داره

اینم بدونید درسته دین و ایمان مسئله شخصیه

ولی اینکه هر که هرطور دلش خواست با دین رفتار کنه و بعد هم ادعای دینداری کنه دین نمیشه

چون یزید هم نماز میخوند

تایید می شود

از زمانی که همچین الگو هایی درست شدند خیلی بدتر شده

با گفتن به منو شما چه داریم تیشه به ریشه فرهنگ و دین خودمون می زنیم

هر چند ما باهاشون کاری نداریم فقط داریم در مورش حرف می زنیم

مطمثنا کسی اینا رو الگو قرار نمیده :w16:

هر دم از این باغ بری می رسد

معلمان اخلاق سایت نگاه نکنند

یکی به من بگه اینها را کی پخش کرده؟؟؟

والا ما نمیدونیم:ws3:حتما خبرنگارا:banel_smiley_4:مورد نداره که کلاه داره:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

تصاویر بدون سانسور از شنای زنان ایرانی

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

5e7ca7982de7416585bf.jpg

هان ..! چیه ؟..! نکنه میخواستی از تو استخر عکس بندازم... بی تربیتا
12.gif12.gif

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
مثلا اینجور مطالبو شما هاا میگین؟

هناز افشار بازیگر محبوب سینمای ایران در جشنواره فیلم یاری امسال در سوئد حضور داشت ،که باعث شد که طرفدارانش در این جشنواره حضور یابند از این رو دقایقی را با مهناز افشار در سوئد همراه می شویم. در این جشنواره بیشتر طرفداران شما حضور داشتند،درسته؟

مهناز افشار:خوب هر کسی محبوب تر باشد طرفداران بیشتری هم داره(با خنده).ولی فکر نمی کنم اینطور باشه،چون افرادی که در جشنواره یاری حضور داشتند هم برای دیدن من و هم آقای رادان،خانم میلانی و خانم فیروز آذر آمده بودند.

آیا جشنواره یاری امسال موفق تر بود؟

مهناز افشار:این نوع جشنواره برای حمایت و یاری مردم می باشد و حضور بازیگران فقط از روی انسان دوستی و محبت می باشد،اینکه حضور من در جشنواره یاری خیلی موثر بود خوشحالم و خدا را شکر می کنم که توانستیم کمک ها و حمایت های خوبی را در این جشنواره انجام بدهیم.

mahnazafshar01.jpg

فکر می کنید سال بعد هم در این جشنواره شرکت می کنید؟

مهناز افشار:اگر از من دعوت شود حتما در جشنواره یاری شرکت می کنم،چون کار نیکو و خدا پسند را دوست دارم.

در برخی از جشنواره ها شما همیشه همراه خانم میلانی بوده اید،آیا در جشنواره های بعدی در کنار هم خواهید بود؟

مهناز افشار:خانم تهمینه میلانی از بهترین کارگردان های کشور ایران می باشند و برای من افتخاری است که در جشنواره و مراسم ها در کنار ایشون باشم و این را هم بگم که حضور در کنار خانم میلانی به من آرامش می دهد و هیچ گونه ترس و استرسی نخواهم داشت.

خدا را شکر در این جشنواره جنجال زیاد نبود،درسته؟

مهناز افشار:بله جنجال و شایعه سازی و نقد و...در جشنواره یاری اصلا نبود و خیلی خوشحالم که این گونه مسائل پیش نیامد چون شایعه و نقد بی ربط یک جشنواره یا مراسم واقعا من را آزار می دهد.

mah212azafshar03.jpg

در جشنواره فیلم فجر امسال حضور خواهید داشت؟

مهناز افشار:بله حتما در جشنواره فیلم فجر حضور خواهم داشت و فکر کنم دو فیلم قصه پریا و سعادت آباد در جشنواره فیلم فجر امسال نمایش داده شود.

که چی؟:ws52:

لینک به دیدگاه
که چی؟:ws52:

که چی ندااره اینا از خداشون عکساشون یا فیلمهای شخصیشون منتشر یشه تا قیمتشون بالا بره ..قیمت کااری...همه هنر پیشه های دنیاا این سیاستو دارند و اینطوری خیلی از روزنامه ها و مردم رو به طرف خودشون می کشند..

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...