رفتن به مطلب

بنظرتون روند این تاپیک ادامه پیدا کند یا نه؟؟؟  

42 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بنظرتون روند این تاپیک ادامه پیدا کند یا نه؟؟؟

• 35
    • 7

ارسال های توصیه شده

آموزش و نکات مهم سلامت جنسی

با سلام خدمت دوستان عزیز و مهربونم

راستش چند وقتیه به همراه دوست عزیزم و همکار مدیر بخش پزشکی (دلنواز) قصد ایجاد تاپیکی با عنوان سلامت جنسی و آموزش اون بصورت کاملا علمی و دانشگاهی و از همه مهمتر بر طبق اصول اخلاقی و با توجه به عرف شرعی و اسلامی داشتیم.

حال با توجه به یک سری مسایل و مشکلات احتمالی که ممکنست ایجاد شود ایجاد این تاپیک و ادامه روند قرار دادن مقالات علمی را بسته به نظر سنجی که توسط شما دوستان عزیز برگزار میشه قرار دادیم.

و برای شروع این امر اولین مقاله این تاپیک با عنوان چگونه خواسته های خود از س ک س را با خانمتان در میان بگذارید که بصورت فایل pdf میباشد قرار میدیم.

"با تشکر"

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 57
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من موافق ادامه روندش هستم ولی باید مدیریت روی این تاپیک فوق العاده بالا باشه چون ممکنه بحث از موضوع خارج بشه و باعث ف ی ل *ت ر سایت بشه.بنابراین خیلی حواستون باشه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

من موافق ادامه روندش هستم ولی باید مدیریت روی این تاپیک فوق العاده بالا باشه چون ممکنه بحث از موضوع خارج بشه و باعث ف ی ل *ت ر سایت بشه.بنابراین خیلی حواستون باشه.

موفق باشید

داریم با محمد بررسی میکنیم ببینیم چیکارش کنیم فقط فعلا سوالمون اینه که استقبال میشه یا نه؟؟؟؟

واسه فیلی شدن سایت داریم فکر میکنیم و سعی هم میکنیم این موضوع رو جدی و علمی پیش ببریم نه مسخره بازی و جلف گری که به اعتبار سایت لطمه بزنه.از همه دوستان و مدیران هم میخاییم که تو این امر کمکمون کنن:w16::icon_gol:

لینک به دیدگاه

و برای شروع این امر اولین مقاله این تاپیک با عنوان چگونه خواسته های خود از س ک س را با خانمتان در میان بگذارید که بصورت فایل pdf میباشد قرار میدیم.

"با تشکر"

میخوام یک نکته مهم رو متذکر بشم که البته باید بخاطر این عرضم منو ببخشید.

شما اگر نگاهی به تاپیک ( مجردهای انجمن ) که من راه انداخته باشم بندازید خواهید دید که من با چه مهارتی و با صرف وقت تونستم به بهترین شکل ممکن اونو مدیریت کنم که رکورد بالای هفت هزار نفر بازدید کننده را هم داره. ایجاد یک تاپیک مشکل نیست اداره منطقی و روان بحث مشکل هست که استاتر باید بتونه با تلاش و صبر بالا تا آخر تاپیکشو مدیریت کنه. این بحثی که شما میخواهید راه بیاندازید نیاز به تلاش وافر و عملکرد بسیار سریع و مطالب جامع و حذف سریع مطالب اسپم و پاسخگویی مدبرانه و جامع و علمی داره. اگه این فاکتور ها را بتونید رعایت کنید من با طرحش موافقم. ولی اگر حتی یک لحظه ار روند سیّال و منطقی و علمی تاپیک غافل بشوید ضررش از سودش بیشتر خواهد بود. با تشکر:icon_gol:

لینک به دیدگاه
داریم با محمد بررسی میکنیم ببینیم چیکارش کنیم فقط فعلا سوالمون اینه که استقبال میشه یا نه؟؟؟؟

واسه فیلی شدن سایت داریم فکر میکنیم و سعی هم میکنیم این موضوع رو جدی و علمی پیش ببریم نه مسخره بازی و جلف گری که به اعتبار سایت لطمه بزنه.از همه دوستان و مدیران هم میخاییم که تو این امر کمکمون کنن:w16::icon_gol:

خیلی خوبه ولی آقا محمد میتونه این تاپیک رو مدیریت گنه به طوری که افرادی که تعداد پستشون به مثلا 10 تا میرسه بتونن در این تاپیک شرکت کنن یعنی این تاپیک رو از دید موتور های جستجوگر مخفی کنن تا کمتر دغدغه ف ی # ت ر شدن رو داشته باشید.به نظرم اگر پست ها تایید بشه بعد نمایش داده بشه هم خیلی بهتره

لینک به دیدگاه
میخوام یک نکته مهم رو متذکر بشم که البته باید بخاطر این عرضم منو ببخشید.

شما اگر نگاهی به تاپیک ( مجردهای انجمن ) که من راه انداخته باشم بندازید خواهید دید که من با چه مهارتی و با صرف وقت تونستم به بهترین شکل ممکن اونو مدیریت کنم که رکورد بالای هفت هزار نفر بازدید کننده را هم داره. ایجاد یک تاپیک مشکل نیست اداره منطقی و روان بحث مشکل هست که استاتر باید بتونه با تلاش و صبر بالا تا آخر تاپیکشو مدیریت کنه. این بحثی که شما میخواهید راه بیاندازید نیاز به تلاش وافر و عملکرد بسیار سریع و مطالب جامع و حذف سریع مطالب اسپم و پاسخگویی مدبرانه و جامع و علمی داره. اگه این فاکتور ها را بتونید رعایت کنید من با طرحش موافقم. ولی اگر حتی یک لحظه ار روند سیّال و منطقی و علمی تاپیک غافل بشوید ضررش از سودش بیشتر خواهد بود. با تشکر:icon_gol:

ممنون بخاطر نظر ارزنده و بجاتون.خوشحال میشم تو این امر پشتیبانمون باشید دوست عزیز:icon_gol:

ما تمام سعی خودمونو میکنیم:w16:

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنمایهاتون دوستان گلممم

مهمترین چیز اینه که مقاله هایی که داده میشه.. کاملا درست و منطقی باشه و از کلمات و گفتارهای مناسب استفاده بشه

که مشکلی برای سایت به وجود نیاد .

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
خیلی خوبه ولی آقا محمد میتونه این تاپیک رو مدیریت گنه به طوری که افرادی که تعداد پستشون به مثلا 10 تا میرسه بتونن در این تاپیک شرکت کنن یعنی این تاپیک رو از دید موتور های جستجوگر مخفی کنن تا کمتر دغدغه ف ی # ت ر شدن رو داشته باشید.به نظرم اگر پست ها تایید بشه بعد نمایش داده بشه هم خیلی بهتره

اینم نظر بجا و ارزنده ای هست و من موافقم و باید ببینیم دوستان دیگه چه نظری میدن:icon_gol:

لینک به دیدگاه
ممنون بخاطر نظر ارزنده و بجاتون.خوشحال میشم تو این امر پشتیبانمون باشید دوست عزیز:icon_gol:

ما تمام سعی خودمونو میکنیم:w16:

در این مورد من مطالب بسیار جامع و بومی سازی شده و عالی در آرشیو دارم که اگر راه اندازی شد اونا رو مطرح میکنم. موفق باشید.

در ضمن از کلیه شرکت کننده ها بخواهید که بخاطر رعایت موارد مورد اشاره دوستان بجای کلمات ممنوعه از اصطلاحات خاص قراردادی که شما بهشون میدین استفاده کنند. مثلا بجای 3 . ک . س از واژه سه کس استفاده کنند و نظایر آن. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
در این مورد من مطالب بسیار جامع و بومی سازی شده و عالی در آرشیو دارم که اگر راه اندازی شد اونا رو مطرح میکنم. موفق باشید.

در ضمن از کلیه شرکت کننده ها بخواهید که بخاطر رعایت موارد مورد اشاره دوستان بجای کلمات ممنوعه از اصطلاحات خاص قراردادی که شما بهشون میدین استفاده کنند. مثلا بجای 3 . ک . س از واژه سه کس استفاده کنند و نظایر آن. :icon_gol:

حتما بعد تایید شدن این تاپیک برای اون اسامی هم اصطلاحات خاص و قراردادی خاص خودمون و قرار میدیم:w16:

لینک به دیدگاه

راستش وجود همچین بحث هایی لازمه زندگی هستش اما همون طور که همه گفتن مدیریتش توی دنیای مجازی سخته اما غیر ممکن نیست.

موفق باشین

لینک به دیدگاه
راستش وجود همچین بحث هایی لازمه زندگی هستش اما همون طور که همه گفتن مدیریتش توی دنیای مجازی سخته اما غیر ممکن نیست.

موفق باشین

ممنون عزیزمم.. ما هم این نیازو حس کردیم که این اموزشها گفته شه اما به طور صحیح

البته با کمک دوستان:flowerysmile:

امید وارم نواندیشان با این کار ف ی +ل -ت -ر نشه:ws27:

انشا الله نمی شه:icon_gol:

لینک به دیدگاه

موفق باشین

چون دیدیم جایگاهش توی سایت کمه ماهم سعی کردیم ایجادش کنیم:w16:

لینک به دیدگاه

بحث مسایل جنسی لازمه زندگی هر فردیه

خیلی ها سوالاتی دارند که روشون نمیشه بپرسن شاید با خوندن مطالب در این قسمت کمکی هم به این افراد بشه نباید این کارو زشت جلوه بدیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...